Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

Alojz, ja wiele jestem w stanie znieść, ale nie pisz już o "oczywistych meczach" nigdy więcej, bo mi łeb eksploduje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Alojz, ja wiele jestem w stanie znieść, ale nie pisz już o "oczywistych meczach" nigdy więcej, bo mi łeb eksploduje.

Przestań do mnie pisać Alojz to rozważę Twoja prośbę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jedziemy Zachód.

Nie wiem - już mi się myli, gdzie ostatecznie grają Otto Porter, czy Tobias Harris. Moglibyście klepnąć ten deal kilku klubów. 

15. Memphis 18-64

Wielką nadzieją jest tu Culver i jak będzie zdrowy to Porter. Nadal sie łudzimy, że Fultz będzie choć przyzwoitym graczem. Jednak Kungfu ma kilka niewygodnych kontraktów, co wróży jeszcze jeden sezon tankowania, gdyż gracze ci spadają większości po tym sezonie. 

14. LA Clippers 20-62

Sexton, Garland, Porter Jr , Bitadze  - to nadzieje na przyszłośc Clippers, dochodzi jeszcze kilku graczy mogących znaleźć się w rotacjach NBA. Tu również mamy jeszcze sezon tankowania. Różnice są na tyle znikome, że ciężko powiedzieć kto ostatecznie będzie ostatni - Memphis, czy Clippers. 

13. Oklahoma 23-59

Eld tankuje i obraca wszystkimi graczami z wyjątkiem młodzieży. Nawet myślałem dać tu kilka W więcej, ale tam pod koszem jest chyba tylko Kaminsky, ciężko powiedzieć kiedy wróci Nurkic. Nie zdziwi mnie jednak nieco lepszy bilans Thunder. 

12. Portland 30-52

Drużyna z Chrisem Paulem w składzie nie jest w stanie tankować po wysoki pick. Przynajmniej jeszcze nie w tym roku. Ashigaru dodał do składu kilku graczy rotacji i Blazers powinni uniknąć ostatnich miejsc, choć do playoffs jednak daleko.

11. New Orleans 36-46

Marcus zdecydował się na przebudowę w offseason. Znając jego charakter - Pels będą walczyć, ale playoffs raczej Griffinowi obudowanemu młodymi graczami również nie grożą. Oczywiście jedno niespodziewane znaczne wzmocnienie może poprawić notowania Pels. 

10. Dallas 39-43

Bardzo utalentowany, ale jednocześnie bardzo młody i niedoświadczony team. Na co stać Younga już wiemy. Zion może ich wprowadzić do playoffs - na ten moment ciężko ocenić ich możliwości. 

9. Utah 41-41

Całkowicie przebudowany team, budowany w oparciu o Aytona. Jazz mam praktycznie na równi z 3 innymi teamami, ale: Kings mają pod koszem Goberta, Spurs - Aldridgea, a Suns - Horforda i JJJ. Jazz maja tu chyba najtrudniej, ale sezon długi, a różnice tylko teoretyczne i po prostu.. ktos musiał być w przewidywaniach 9.

8. Spurs 42-40

Ignaś poszedł w przebudowę, co nie dziwi, gdyż miał natłok weteranów. czasami trzeba zrobić krok do tyłu, by później iść 2 do przodu - tu mamy aż 4 rookie i sporo nowych graczy, którzy maja mieć kluczowe role - Collins, Morris, Wiggins, czy mimo wszystko Murray który stracił cały poprzedni sezon i Brogdon, który po pozyskaniu szybko wypadł przez kontuzje. 

7. Sacramento 44-38

Shevcu udało się zebrać całkiem ciekawą grupę weteranów z kilkoma graczami aktualnych mistrzów. Z Gobertem pod koszem możemy sie spodziewać bardzo dobrej obrony, a uwolniony od Irvinga Rubio powinien solidnie prowadzić atak, tym bardziej, że będzie miał w drużynie sporo systemowych graczy. Bardzo niewygodny przeciwnik.

6. Phoenix 45-37 

Podoba mi sie defensywny potencjał tego teamu. Ogólnie kierunek w którym idzie Lucas, ruch z oddaniem Bookera odważny, ja bym się nie zdecydował na taki krok, ale mamy tu wyraźne postawienie na JJJa, no i gra tu mój ulubiony rookie Mattise Thybulle. 

5. Houston 48-34

Pomimo, że Regisowi udało się zebrać bardzo okazały team, to drużyna po oddaniu Hardena musi sie przestawić na nowe - a to trwa. U mnie oznacza słaby 1T, ale potencjał tak duży, że team w drugiej części sezonu powinien być w absolutnym topie Zachodu.

4. Łorjorz 50-32

Długo się wahałem, ale Rockets ich wg mnie nie przeskoczą. Duet Curry/Green jak będzie zdrowy, to swoje zrobi. Zachód jest u nas słabszy - a to właśnie z Zachodem Łorjorz graja 52 mecze, zatem stąd tak dobry bilans mi wyszedł. Wooden zapewnie zrobi do tego jakieś ciekawe wymiany podczas sezonu, żeby się wzmocnić.

3. Minnesota 52-30

Spodziewam się rewelacyjnego sezonu Lillarda. Qcin ma zresztą ogólnie bardzo mocna pierwszą piątkę, a z tego co ostatnio pisaliście - wzmacnia też siłę ławki poświęcając nawet Rabba, żeby poprawić defensywę - Crowder, Roberson. 

2. LA Lakers 58-24

Oczywiście ze zdrowym Jamesem. Butler powinien mieć rewelacyjny sezon. Zakładamy, że Ingram będzie zdrowy, a Russella będzie łatwiej ocenić, bo w real Łorjorz będzie grał jako 3-4 opcja. Jasiu ma 3 fajnych rotacyjnych graczy pod koszem Olynyk/Dedmon/Lopez i to mu wstępnie powinno starczyć. Oczywiście możliwy jest 1 seed, tu mogą decydować detale.

1. Denver 60-22

LBS rozsądnie wzmocnił skład i jak mu policzyłem "oczywiste mecze" to wychodzi 60W jak nic. ;) 

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy wzmocniłem, to się okaże, wolałbym go nie wzmacniać i zostać z Morriskiem, ale miło, że kolejny GM ma Nuggets na czele

a co do 60W, rl Nuggs muszą przynajmniej powtórzyć zeszłoroczny bilans, a to nie będzie wcale łatwiejsze pomimo wzrostu expa liderów

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkiego się spodziewałem ale ze niżej niż kings i suns którzy właśnie oddali najlepsza swoją strzelbę? Doskonale zdaje sobie sprawę z świetnych notowań Matisse czy jakości w obronie Goberta bo obu uwielbiam ale powalczę aby być wyżej. Oba zespoły mam ciut niżej ale to może mnie zmobilizuje do lepszej gry ...

lato oceniam dobrze z perspektywy spurs gdzie rozsądnie obudowałem swoich graczy nowym Morrisem podpisujac każdego swojego FA którego chciałem Len Gay Brogdon to moja dobra druga linia dosyć głębokiego składu. Czekam na Postępy Rzutowe Murraya oraz uwolnienia czasu gry Bertansa 

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

czy wzmocniłem, to się okaże, wolałbym go nie wzmacniać i zostać z Morriskiem, ale miło, że kolejny GM ma Nuggets na czele

a co do 60W, rl Nuggs muszą przynajmniej powtórzyć zeszłoroczny bilans, a to nie będzie wcale łatwiejsze pomimo wzrostu expa liderów

Masz fale wznosząca i to powinno procentować. Denver od dwóch lat rl świetnie gra i to się przekłada na oceny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oceny mnie nie dziwią, natomiast ja się nie potrafię przyzwyczaić do roli faworyta, zachód jest przemocny

a rl Nuggets tak dobrze grają zaledwie od roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

?

w realu, bo i tak wszystko rzeczywistośc weryfikuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Alonzo napisał:

13. Oklahoma 23-59

Eld tankuje i obraca wszystkimi graczami z wyjątkiem młodzieży. Nawet myślałem dać tu kilka W więcej, ale tam pod koszem jest chyba tylko Kaminsky, ciężko powiedzieć kiedy wróci Nurkic. Nie zdziwi mnie jednak nieco lepszy bilans Thunder. 

Może trochę wbrew swojemu interesowi, bo jednak zdecydowałem się na obronę picku a jak już się zaczęło go bronić, to trzeba się postarać aby dobry był ale co tam.

Nie chciał bym tankować ale OKC zostało po duo Kucio/LTP w rozkroku o czym zresztą już kiedyś pisałem i nie za bardzo mogłem zrobić coś innego. Owszem, można było zatrzymać Browna i Sabonisa ale tutaj też się powtórzę - nie uważam żadnego z nich za kogoś kto odmieni oblicze jakiegokolwiek klubu a nie daj Boże na naszym zachodzie coś by za dobrze zaskoczyło i było by po picku. 

Pod koszem jest Kaminsky, ale jest jeszcze Bagley i Bolden. No i oczywiście czekamy na Jusufa. Dodatkowo usilnie staram się kupić jeszcze jednego wysokiego ale coś ludzie zmęczeni po FA i negocjować nie chcą.

Starting five SGA-Powell-OG-Bagley-Kaminsky w T1 dupska w żadnym wypadku nie urywa, ale jest tu zarysowany core który będę obudowywał. Na T2 może już Jusuf wróci i wtedy Frank ze swoim spejsingiem pójdzie na ławkę. Z ławki drugi PG RL Hornets Devonte Graham, Bembry, nieodżałowany Exum, czyli bieda prospekty jak byście nazwali ale wciąż prospekty.

Jak bym miał się do kogoś przyrównać to myślę, że świetnym porównaniem będzie dla mnie Atlanta Hawks z zeszłego RS. Nie tankujemy, będzie miło dla oka, rozwijamy młodych, ale cudów tu nie oczekujcie. Raczej pewnie będę najlepszy z bottom six w beGM. 

Przy okazji małe podsumowanko, szczególnie dla @BMF aby nie musiał szukać jak zbierze go na wypominki:

Zamieniłem: 

Sabonisa, Jaylena, Hilla, Barnesa, 2nd round PHI '20, 2nd round MIL 20, Nassira

Na: 

OG Annunoby, Leque, Norvell Jr., Bembry, T.Graham, Powell

3 picki pierszej rundy: ( HOU 20, WAS 20, MIL 23 )

10 picków II rundy: lal 24, cha 24, min 20, cha 26, okc 20, orl 20, pho 23, mil 24, nyk 23, mem 21

5,617M gotówki 

Świadomie nie wypisuje po stronie zysków Hezonji bo jak tylko ta banda leni wrzuci deale to jego już nie ma za to pojawią się dodatkowe 3 picki.

Innymi słowy - obracałem ale z zyskiem. Ten jeden deal i koniec no chyba, że ktoś mi jednak sprzeda jakiegoś wysokiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, polishllama69 napisał:

kogo nazywasz bandą leni ?

Nie Ciebie.

Wiem, że Ty tam swoje zrobiłeś już.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ignazz napisał:

suns którzy właśnie oddali najlepsza swoją strzelbę

Sugerujesz że Booker daje wiekszy impakt w ataku niż Harris i Bogdan razem wzięci? XD

+ Jeszcze choćby Barnes

Edytowane przez Lucas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Eld napisał:

Nie Ciebie.

Wiem, że Ty tam swoje zrobiłeś już.

To kto sabotuje? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Alonzo napisał:

To kto sabotuje? 

A kto ich tam wie. Jeszcze 5 zamieszanych jest prócz mnie i Jazz.

Ja nawet nie wiem kto. Wizzards. Wolves. Podobno 76ers. Chyba Suns.

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Alonzo napisał:

To kto sabotuje? 

ja swój roster już wypisałem w arkuszu, resztę sobie dopisz :) 

Teraz, Eld napisał:

A kto ich tam wie. Jeszcze 5 zamieszanych jest prócz mnie i Jazz.

Ja nawet nie wiem kto. Wizzards. Wolves. Podobno 76ers. Chyba Suns.

trafiłeś wszystkie strony

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przecież podałem kto <-> ze mną, więc nie Suns 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Eld napisał:

Przy okazji małe podsumowanko, szczególnie dla @BMF aby nie musiał szukać jak zbierze go na wypominki:

Pisałem Ci, że dobrze oceniam te ruchy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, BMF napisał:

Pisałem Ci, że dobrze oceniam te ruchy

OG <---> Sabonis chyba krytykowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Alonzo napisał:

ruch z oddaniem Bookera odważny,

W cenie Bookera (salary) mam Bogdanovicia i Tobiasa oraz potencjalnie spoko pick jednej z dwóch drużyn (oddałem pick Miami, którzy będą tylko lepsi), więc nie wiem czy to taka odwaga za gościa bez D, który gra w patologicznej organizacji RL (a to często też wpływa na oceny)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Eld napisał:

OG <---> Sabonis chyba krytykowałeś.

Ale kierunek oceniam dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi