Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie się nie chce pisać jak tam moi. Nie z lenistwa bo ostatnio co nie co dla beGM wykonałem, tylko że po prostu nie ma o czym bo gram 7 graczami ( olololo).

SGA - no robi się kozak, jest trójką, jest bardzo dobre D, jest ppg. Rośnie lider i me serce. 

OG - mam Wasze nicki zapisane kto się nabijał z transferu Sabonis <-->OG. Pisałem ostatnio z jednym z GMów:

"OG w oczach wielu ma zaniżoną wartość przez zeszły rok. Przez zeszły rok gdzie miał kontuzję a na jego pozycji był MVP Finals Kawhi Leonard. Dla chłopaka w sophrome year to strzał w mordę.

Teraz nie ma Leonarda i jest zdrowy. Jego wartość może iść tylko do góry. Co mecz wygląda pewniej. Jego defensywny sufit jest bardzo wysoko, a jest jeszcze na tyle młody, że rzut na pewno poprawi. 

Dodatkowo. Ma jeszcze rok rookie kontraktu. "

A tym czasem Toronto ma swojego następce w D na SF. Ale coś z jego rzutem nie hako. FT ma gorsze od trójek

Do tego Devonte Graham 41% za 3, 17 ppg. A Rozierowi zapłacili. LoL. Nawet ta łajza Kaminsky daje radę.

Co do cholery z jest z Boldenem?

No i jeszcze Powell. Soliny roles. Coś tam gra, ale dupy nie urywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak tu nie miec dosc tego gowna, duzo przetrwalem, alw szczerze mnie to jebie teraz

Mam tej gry dosc, od wtorku do 25.12 laduje ban na te sekcje

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, polishllama69 napisał:

Powiedzcie jak tu nie miec dosc tego gowna, duzo przetrwalem, alw szczerze mnie to jebie teraz

Mam tej gry dosc, od wtorku do 25.12 laduje ban na te sekcje

Wolał byś mieć Westbrooka w zespole?

Wtedy byś poznał prawdziwe znaczenie "mieć dość gówna'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Wolał byś mieć Westbrooka w zespole?

Wtedy byś poznał prawdziwe znaczenie "mieć dość gówna'.

mam Mikala, jego O jest mega średnie a każda spudłowana trójka powoduje reakcję typu dźwięk "k****", wczoraj też ich dużo padło jak zobaczyłem info o gordonie

a banowanie przyjemności raczej jest związane z tym, że mam kilka projektów do oddania i sesję jakoś w grudniu, dodatkowo jakoś łatwo przychodzi mi opierdalanie się z inżynierką, więc muszę zastosować wobec siebie drastyczniejsze metody, jak banowanie sobie fb, e-nba, TT etc. lub też oglądanie ulubionych zespołów tylko a jak wiadomo od zawsze kibicuję Suns i Hornets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Jak tak bardzo chcesz, to Cię zbanuję na 24h. Ty spełnisz swoje marzenie a ja przy okazji zobaczę jak to działa :D.

możesz i na miesiąc ;) ponadto wiem jak to działa, bo czasem na fb rozdaję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

HA! Mnie jeszcze nie dałeś :).

Nawet nie wiem który to ja ; . 

a poważnie dwa kliknięcia to dla mnie za dużo ;) a ponadto nie zgadza się to z moim bardzo liberalnym podejściem do życia, natomiast samo konto już chyba dobiło do 50 banów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.