Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, january napisał:

A daj spokój, Jokić nie jest bogiem, a tak go traktujecie. Wujowo wszedł w sezon (jak na siebie fatalnie) i ten Butler mimo, że zaczął od jakiejś podejrzanej skuteczności, to od Joka (przecież on na wysokiego też ts nie błyszczy do Joka) na tej małej próbce jest licząc obie strony parkietu jest po prostu lepszy. Przecież Twój DPOY Harris gra na 0.73ppp w D, a Jimmy na 0.6ppp 😉 

A ogólnie spoko, że wyjeżdżasz z Jimmym przy Joku, a nie z LJ :P To pokazuje co i jak jak dotąd ;>

Chwalcie Joka jak gra dobrze, a nie jak słabo jak teraz, bo mu do topu ligi na ten moment daaaaleeeko, nawet w Denver RL nie jest najlepszym graczem, nie wiem czy Szmuraj nie wywala go wraz z Harrisem z top3, także tego.

Ale gdzie Ty widzisz jakieś wielkie chwalenie Jokicia z "naszej" strony? Raczej jest informowanie o tym, że nie wygląda najlepiej, ale nie ma się czym przejmować, bo to start sezonu. W poprzednich latach były podobne dyskusje o Jokiciu na początku sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat Jokica wiecznie żywy ;)

patrzac na to z boku jest raczej tak ze do grona jego wyznawców dołączyli w znacznej ilosci nowi miłośnicy jego talentu ( czasem mocno spóźnione decyzje) i w dobrym tonie na salonach było się nim podniecać. Sam core czyli stara gwardia Jokiciovcow nie przesadza obecnie ani z zachwytami ani zarzutami. Od typowy dołek po mocniejszym lecie ( dłuższe PO i WC Chiny) i zapewne dosyć istotnym dla olania formy rozczarowaniu mistrzostwami. Sam gracz jest chimeryczny i chyba trochę dziecinny stad rozczarowanie zaowocowało nadwaga i słabsza postawa na siłowni co przełożyło się na parkiet. Z drugiej strony suma talentu Denver sprawia ze nie trzeba nerwowo Joka nawoływać aby się ogarną bo robotę robią inni. Najlepsze jest to ze może się to nawet zyskiem zakończyć bo zaplecze ( Harrisek Monte i inni) się rozegra Millsap i Murray dostaną trochę więcej na barki a Jok wypocznie. 
wyniki się bronią choć taka postawa nie wszędzie byłaby zrozumiana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w ramach protestu puściłbym ten crap za zeta na OLXie ;]

Niestety to najlepsza względem gameplaya część od lat i tylko czekam z 2 tygodnie na unormowanie się rosterów (nie wiem skąd wzięły mi się assety tam :D) na jakas kariere, bo próbę gry Kings nadpisałem przypadkiem innym zapisem xD

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mi już zabrakło cierpliwości, więcej nie kupie, zwłaszcza, że słyszałem opinie, że znowu pojechaliby po bandzie z myCarrier i jeszcze więcej chcą wydusić hajsu co przełożyło się na jakieś 20% oceny na steamie

jebać ich

A to nie wiem, ja nie gram w tryby sieciowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ashigaru napisał:

Też bym tak zrobił. Jeśli to wersja na PS4 to proszę o link do aukcji. 

Na Xboxa, więc Cię nie urządzi ;) 

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

good for U, to też nie wiadomo co z gameplayem, bo ten zawsze był inny w porównaniu z offline, mało tego te barany potrafili zmieniać go całkowicie z tygodnia na tydzień

Tryb sieciowy mnie zniechęcił z dwóch powodów

a) kiedyś jeszcze na PC strasznie mi się zacinało te granie online, a nawet się do jakiejś polskiej ligi 2k zapisałem i cieżko bylo o płynną rozgrywkę

b) po przejściu na konsole stabilność spoko, ale jak włączyłem kilka meczów to tylko z kumplem udało mi się je grać do końca, bo te randomowe to goście wychodzą w trakcie meczu jak wygrywasz i tylko się wkurwiasz, więc wolę się w MyLegue i zarządzanie całą ligą bawić (jak się zostawi to CPU to Grizzlies potrafią jednego lata dać maksa Markowi Gasolowi i Drummondowi, a w drafcie wybrać centra w TOP3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

Jeszcze zobaczysz w maju jak Cię Jokić w drugiej rundzie wyrzuci i nawet sobie z @Qcin_69 nie zagrasz w Playoffs :P 

Chyba, ze Jaren do wiosny sie obudzi i zamknie Nikolę w Playoffs, a potem LeBrona ;))))))

Finał Zachodu wewnętrzna sprawa Spółdzielni ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mam nadzieję, że ten deadline na 23.12 to tylko taki żart

ale przyznaje, nabrałem się nawet, he he

Dlatego mam nadzieję, że pozostali Radni coś zadecydują.

Ja przepisałem tylko daty z zeszłego roku.

Albo mogłem się te z jedbnąć,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym @LeweBiodroSmoka to masz czas od 20 Grudnia a nie tylko 23.

Ale jaki pisałem - przepisałem z lat wstecznych.

Pretensje nie nie do mnie. Nie widzę woli u pozostałych Radnych aby się za to wzięli, więc się tego podjąłem. A że dat sam nie chciałem sam narzucać ( choć mogę jak chcecie ) - przepisałem z 18/19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.