Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Leo jest wielki, ale nie jest kreatorem. Nie sądzę, by coś się nagle tu zmieniło w tym sezonie. Ale oczywiście zwrócę uwagę, by potem kolejny raz przekonać się o twoim wyolbrzymianiu vel Marcus Morris czy Kyle Anderson.

zmieniło się to mocno w tym sezonie i on wykonuje bardzo trudne passy, ale jestem ciekaw jak to wygląda po rozbiciu na połówki 

tak ogólnie to po wowy Mikal ma on/off +1.32 grając w cholernie mocnych Suns ;)  ale ta ich ławka gra bardzo dobre perimeter D

Teraz, człowiek...morza napisał:

do morrisa mialem calkowita racje 

co było mówione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

co było mówione ?

konkretnie nie pamietam, ale sciagalem go z mysla o PO i tego, ze indywidulanie to jeden z lepszych obroncow na skrzydle w lidze, w szczegolnosci na lbj, czy giannisa

jak czas pokazal, jego gra sie obronila

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MarcusCamby napisał:

Leo jest wielki, ale nie jest kreatorem. Nie sądzę, by coś się nagle tu zmieniło w tym sezonie. Ale oczywiście zwrócę uwagę, by potem kolejny raz przekonać się o twoim wyolbrzymianiu vel Marcus Morris czy Kyle Anderson.

Biorąc pod uwagę jako słabo wygląda atak Grizzlies to ja jestem zadowolony ze scoringu Brooksa. Mógłby więcej kosz atakować, ale i tak wygląda dobrze. Niby był tylko trzecim assetem tej wymiany po picku Pistons i Aaronie Holiday ( ten to ciężko pracuje na drugiego Sam Dekkera ), ale jestem z Niego zadowolony. Jak na skalę oczekiwań, dobrego dwuletniego minimalnego kontraktu to zdecydowanie opcja na plus, zwłaszcza pod względem jaki prezentuje obecnie większość mojego rosteru.

Nawet z wowy mamy:

Brooks on +5,04

Brook off -29,33

Mam u siebie obecnie poor man wersje Grizzlies z Tyus Jones, Diilon Brooks i Jonas Valanciunas także oglądam ich regularnie. Nie żeby to wiele znaczyło, ale Brooks to chyba ich obecnie najlepszy gracz w tym momencie.

To powiedz mi jak wygląda Ja w obronie, bo Grizzlies oglądałem dopiero raz(przeciwko Nets)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, polishllama69 napisał:

co było mówione ?

Coś tam o jego dobrej obronie i że to fajny zawodnik. Dla mnie tyle hustle. W ataku stoper piłki, lubiący grać jeden na jeden. Zwykły solidny wyrobnik i nic po za tym. Dla człowieka morza niemal all-star. Dość powiedzieć, że oddał za Niego Winslowa + 1st pick.

Myślałem, że mając go w Knicks coś przejrzy na oczy, ale gdzie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ozzy110 napisał:

To powiedz mi jak wygląda Ja w obronie, bo Grizzlies oglądałem dopiero raz(przeciwko Nets)

To pewnie miłe wspomnienia, bo gość przyćmił Irvinga ;)

powiem tak. Nie skupiałem się specjalnie na tym elemencie jego gry, ale nie rzucił się jakoś na minus w tym elemencie. Grizzlies mimo zmian rosteru wciąż są niewygodni i dobrze bronią. Morant jak na guarda i rookie całkiem solidnie wygląda. Nie łamie zagrywek, pracuje na nogach. Dość łatwo go minąć, ale myślę że stać go na poziom, by nie odstawać znacząco w tym elemencie. Taki Fox bez obrony to też fajny kaliber gracza.

Chociaż oczywiście nie rozpędzaj się. Ja tu liczę na ten twój pick za jakiś czas. O Markannena jakoś jestem spokojny, że nic z Niego wielkiego nie będzie, a co do Moranta to zobaczymy. Jak coś w Nim więcej dojrzę to pewnie dam ofertę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Uwielbiam niedocenianego Aldridge, ale on trochę słabo fituje z LBJ w ofensywie. Tu potrzebny jest ktoś taki jak... Davis.

No kurde nie potrafię sobie wyobrazić lepszego fitu niż LBJ - Davis. Jakieś propozycje?

Jasiu miał na stole Davisa, miał szanse na trio Davis-Butler-LBJ, ale nie poszedł w deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, shevcu napisał:

Jasiu miał na stole Davisa, miał szanse na trio Davis-Butler-LBJ, ale nie poszedł w deal.

u mnie też miał i nie poświęcił Russella.

January nigdy nie będzie GOATem. Liga mu dała LBJa i Butlera, a on czeka na Ingrama.

Oby Qcin go wyjaśnił na Zachodzie. Wolę już tego bazarowego za mistrza Zachodu niż bezjajecznego GMa ze Śląska.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie Marcus Morris wkurwia, bo w ataku stopuje ruch piłki często tych swoich rzutów z dupy, wiec jak ma dzień to ok, ale często tego dnia nie miał;

w obronie mógłby się sprawdzać jako stoper średniej jakości w niektórych match-upach i czasem jako small-ball C, ale że tak powiem to nie mój biznes

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było USA to Jasiu by poleciał ze stołka za miłość do dzieciaków. James by tego nie zniósł ...

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

u mnie też miał i nie poświęcił Russella.

January nigdy nie będzie GOATem. Liga mu dała LBJa i Butlera, a on czeka na Ingrama.

Oby Qcin go wyjaśnił na Zachodzie. Wolę już tego bazarowego za mistrza Zachodu niż bezjajecznego GMa ze Śląska.

To chyba chciałem więcej za Davisa ale ostatecznie jako Kings obróciłem te młodzież na fajnych graczy. Bałbym się tego offseasson jak ognia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

O Markannena jakoś jestem spokojny, że nic z Niego wielkiego nie będzie

zostanie przyćmiony przez potężnego Korneta, ale to już nie w barwach Bulls lub bez Boylena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.