Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Kamień spadł mi z serca po dzisiejszym meczu Rockets. Niby miałem w głowie, że to tylko preseason, Westbrook długo nie grał po operacji kolana i nie daje z siebie 100% w tych meczach, to jednak trochę się bałem, że może już teraz zaczął się jego zjazd formy. Na całe szczęście nie i na pierwszy mecz sezonu Westrbook stawił się w bardzo dobrej dyspozycji. Selekcja rzutowa nie była jeszcze idealna, ale jest na pewno lepiej niż w ubiegłych sezonach. Dziś miał takie dwa rzuty, których ni c***a nie powinien oddawać, ale oddał. I je trafił:) Zwłaszcza trójka o tablicę była bardzo efektowna.

Jeśli chodzi o rozgrywanie, to tych asyst powinno być nawet więcej, bo gracz Rockets sporo pudłowali, no i jednak Harden grał więcej z Capelą, a Westbrook więcej z Tysonem Chandlerem ( Mike rozdzielał minuty obu swoich gwiazd). Jednak to jakie piłki potrafił zagrywać Chandlerowi, który w ubiegłym sezonie w Lakers był trupem i jak potrafił wykorzystywać jego rolowanie do kosza do znajdowania wolnych pozycji na dystansie był naprawdę znakomite. Zwłaszcza, że to jest gra, która będzie miała miejsce w Hornets, a w takiej grze Westbrook w 1 meczu wyglądał dużo lepiej niż obok Hardena. No i ja mam ludzi, którzy mają dużo lepsze skuteczności niż ci w Rockets i u mnie roluje do kosza Sabonis, a nie Tyson Chandler. 

Zaskoczył mnie dzisiaj House. Wbrew temu czego spodziewał się @BMF jednak wygrał miejsce o rolę startera w Houston i pokazał się z rewelacyjnej strony. Najlepsze +/- w zespole, ale najważniejsze, że rozwinął swoje koszykarskie umiejętności. Miał dzisiaj świetne dwie asysty-asysty, których w zeszłym sezonie jeszcze by nie potrafił zagrać, no i prawie spadłem z krzesła jak odpalił step back trójkę i ją trafił. Bardzo pozytywne zaskoczenie i bardzo pożyteczny gracz.

Na minus dzisiaj jedynie Kennard, który nie był tak gorący i trafił tylko 3/9 z dystansu przeciwko Hawks. 

Nad Sylvinho i Hardenem nie będę się znęcał, w tym przypadku wiadomo, że to tylko wypadek przy pracy. Chociaż Celtics bez George'a plus Conley i Harden na takich skutecznościach trochę wskazuje na to, że o 8 miejsce może być wyścig ślimaków, a może ktoś spoza tego grona będzie się w stanie włączyć?

W Hornets jak na razie euforia:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Ja tylko przypomnę, że kwarta która Westbrook przejął (q4) to kwarts, w której Rockets przegrali mecz ;)

Chociaż trzeba przyznać, że naprawdę nieźle wyglądal, mimo małej sympatii do niego z mojej strony. 

Jak nikt poza Westbrookiem przez 2/3 kwarty nie potrafił trafić do kosza, to w czym jest tu winny Westbrook?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

No i c***.

Będę grał Batumem na 5.

W sumie to ciekawie mi się zrobiło. Ch. Randle, Simmomsa i Leuera w lidze nie ma. Nurkić, Bagley out. Livingston skończył karierę. Exum też chyba jeszcze połamany.

Zostało mi 8 graczy do dyspozycji. LuL. W tym w sumie tylko dwóch wysokich.

Na pewno nikt u mnie na małe minuty narzekał nie będzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ogarnianiem nazywamy -35 to faktycznie warto to jebnac w pizdu

+- to nie wyznacznik, ale skoro byl taki super to dlaczego nawet TS% powyzej sredniej ligowej nie skoczyl ?

Chyba wprowadze zasade ze za klamstwa upierdalam 1W od sztuki

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak d'angelo bedzie tak ogarnaic dalej, to w Lolkersach powinna się szykowac przebudowa za rok, w szczegolnosci na stanowisku kierowniczym. 

brak mistrzostwa w ciagu tych paru lat od momentu przyjscia lbj to bedzie kpina

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, polishllama69 napisał:

zawsze można uczciwie pisać a nie o ogarniającym Russellu :)

Russel minus 35, ingram minus 19 i james minus 8:) ale z clippers pewnie by wygrali pierwszy mecz:)

E: do tego dedmon minus 7 i huerter pewnie za butlera minus 5:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.