Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

ale, że co? :)

zostawcie już tego Wigginsa, afera jakby pierwszy raz typa widzieli

ja bym na pocieszenie dla Ignazza przypomniał, że Jamal M. rozegrał całkiem dobry mecz pomimo słabej skuteczności. Kluczowe trójki, clutch punkty i ft, dobra kreacja i obrona

a to nie ten lepszy Murray, sorry

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lucas napisał:

To nie jest ofertą dużo gorsza od 39/3 z team option. 

Tak dla ciekawości przypomnę, że my nie znaliśmy jeszcze tego extension głosując i szacowaliśmy, że jest wart spokojnie więcej. Szacowaliśmy 12-15mln z PO. I wziął co prawda 13mln, ale zakończone team option co dawało do myślenia, chociażby na temat jego zdrowia. Człowiek morza dał tylko 10mln na cztery lata i bez opcji wejścia wcześniejszego w rynek, więc przegrał zasłużenie to głosowanie.

I kolejny raz widać jak fajne są te extension, bo dziś dzięki temu Winslow zarabia ponad 20mln w Wolves. Mogliśmy się kierować własnym rynkiem, własnym rozumem, a nie narracją narzuconą z zewnątrz.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Moi to sobie faktycznie spokojnie mogą zaczynać sezon w pierwszych dwóch meczach, najpierw Clippers, teraz Jazz bez Aytona... 

Szybko mocne i ważne informacje (Klay, Griffin, Ayton) u nas w lidze idą.

No Twoi gracze na starcie sezonu są w takim gazie, ze Jazz to mogliby i bez Aytona i Haywarda lekko Cię powieźć . 
Fajny ten Huerter, taki nie za skuteczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coż, ktoś w obliczu nietypowej charakterystyki guardów, musiał przejąć playmaking w Clippers, no i tak się dziwnie składa, że jest to Leo. Kolejna możliwość dla niego na wbicie lvl wyżej.

Czas zamknąć parę kolejnych ust i ostatecznie, wygodnie rozsiąść się na tronie najlepszego gracza ligi.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś nadal uważa jak fluber ze pacers się w offseason nie wzmocnili to niech obserwuje derricka Rose w tym sezonie. Mysle ze mając Conleya Derrick to znaczny progress wobec Josepha bo PG defensor był zbędny. Pacers liczą na 20pkt z ławki na mecz od byłego MVP. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, january napisał:

Co Ty Qcinek pie*dolisz :P 

Całe trzy rzuty oddał, faktycznie skuteczność porażająca ^.^

Wiadomo, że zardzewiały okropnie z tym kolanem po opuszczonym preseason, nawet to przewidziałem w tym temacie ;d

Nom, niezle to sobie wymyśliłeś - bierzesz absencje graczy wg terminarza , ale już dyspozycji dnia wedle niego nie uwzględniasz . 
 

A tu fakty są porażające :

Lebron zjedzony przez Leonarda 

Butler nie gra

Russell jak za najlepszych lat w rl Lakers 

Olynyk to Olynyk 

Dedmon lepszy od Drummonda, ale gorszy od Rabba 

banda rookasow , c***owo albo nie grają 

wychodzi na to, ze najlepszym graczem Lakers jest na razie Ingram . 
 

Nie wiem w jakim świecie musiałbym się obudzić żeby drużyna w której Ingram jest najlepszym graczem zaczęła sezon od 2:0,  ale jeśli takowy istnieje to kościoły musiałyby zdobyć witraże z Tobą w roli głównej .

 

Nawet sobie to wyobraziłem .

Kościół Januarego- styl oczywiście barokowy , choć z elementami rokoko. 
 

W środku Droga Krzyżowa Januarego , najwieksza uwagę przykuwają stacje gdzie January upada gdy najebany oddaje wszystkie nakradzione assety za Marca Gasola , oraz gdy oddaje tego samego Gasola za spadający kontrakt Cousinsa oddając tym samym miejsce w PO wielkiej Minnesocie . 
 

Zamist Marii Magdaleny, łzy Januaremu przeciera za to jeden z braci Shevca przejmując Denga i Parsonsa za 2 rundowy pick. 
 

Z mównicy kaznodzieja , w stylu księdza Natanka napierdala na Flubera i Człowieka Morza , akurat trafiłem na kazanie o Człowieku Morza i deifikacji . 
 

To było ciekawe doświadczenie, po grzybach nawet do powtórzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.