Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Żeby Davis był w TOP5 to musiałyby mu wreszcie włosy na jajach urosnąć.

Zgadzam się, że Westbrook miał fatalny sezon i na pewno nie był w TOP20 za poprzedni, ale nie mam w zwyczaju skreślać gracza o ukształtowanej w lidze opinii po jednym gorszym okresie. Jako zawodnik wydaje mi się wciąż pewniakiem do TOP20 ligi. Wolę z Nim iść na wojnę na jeden przyszły sezon niż z Bealem. Tu wątpliwości nie mam.

Rok temu było tak w Thunder 1. Westbrook 2. Adams 3. fatalny Paul George

Teraz 1. MVP George 2. Adams 3. fatalny Westbrook

Nie zgrali się chłopaki z formą. Może to kwestia fitu albo bardzo słabego trenera.

Wolisz na wojnę iść z RW? Niż Bealem?

to chyba w okopach podczas Pierwszej Wielkiej Światowej gdy nie ma komu pobiec w stronę karabinu maszynowego wroga ...

w nowoczesnej wojnie elektronicznej wole Beala  

Nie rozumiem czemu jeden z najbardziej jaskrawych przykładów koszykówki antyzespolowej w epoce zakochania nba w rzutach z dystansu  jest w rozmowach o top #15 gdzie już nawet ta fartowna zasłona dymna opadła i wyszedł bardzo słaby sezon pokazujący „ słabości” o których pisze od lat  

ciezko w takim meczu RS bez stawki zatrzymać tego tarana tym bardziej ze brak już tych dawnych centrów czekających z blokiem pod koszem w obronie ( z szybkością RW to ci centrzy dalej wykonują jeszcze swoj corner 3 po drugiej stronie parkietu) ale w systemowej grze PO gdzie musisz realizować założenia na cała serie co roku pytamy czy ktoś musi czy RW sam zamknie sie w serii

ma takie poważne wady w istotnych dla PG aspektach ze tylko geniusz partnerów i niesamowity fart do ich posiadania Harden Durant PG ( którzy swoimi rzutami rozciąganiem gry i przejęciem rozgrywania) MASKOWALO te gigantyczne wady EKSPONUJĄC świetnie zalety  

RW to gracz totalnie sprzeczny i niekompletny który zalety ma na top#5-10 poziomie ale wady go dyskwalifikują  

właśnie wychodzi z cienia komfortu i niech te jego TD super staty nie przesłonią Wam mizerii która teraz zagra  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ale dajecie dupy na tym zachodzie...

jak patrze na te sklady

nie narzekam na to :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ale dajecie dupy na tym zachodzie...

jak patrze na te sklady

Sądzę, że na naszym Zachodzie zaryzykowałbym przekroczenie podatku, bo szanse na Finał z tej części drabinki naprawdę wyglądają zachęcająco. 

W II rundzie FA wzmacniają się znów głównie teamy ze Wschodu, z Zachodu w sumie tylko Kings i Spurs, choc roszady w San Antonio ciężko na ten moment ocenić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lakers nie narzekają 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie na Zachodzie wystarczy jeden zdecydowany ruch jakiś tam Suns/Jazz czy nawet mojego OKC i playoffs pewne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Eld napisał:

W sumie na Zachodzie wystarczy jeden zdecydowany ruch jakiś tam Suns/Jazz czy nawet mojego OKC i playoffs pewne.

Suns próbowali :< 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Lucas napisał:

Suns próbowali :< 

Suns oddają Spencera, OKC Browna i Lou, Pelicans Hielda (i Davisa hehe), Dallas Redicka, Jazz Harrisa i wszystko co grywalne na trading blocku.

Tu nikt nie chce z 7-8 seedu do PO chyba wejść ;>

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Alonzo napisał:

Sądzę, że na naszym Zachodzie zaryzykowałbym przekroczenie podatku, bo szanse na Finał z tej części drabinki naprawdę wyglądają zachęcająco. 

Warriors są jednak mocni, po trzech finałach z rzędu, w tym ostatnie zrobili z kontuzjowanym Durantem. Teraz dołożyli do tego teamu co zrobił finał Bledsoe i Gasola. Są na ten moment poza zasięgiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No próbowałem iść wyżej, ale się nie udało :<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Suns oddają Spencera, OKC Browna i Lou, Pelicans Hielda (i Davisa hehe), Dallas Redicka, Jazz Harrisa i wszystko co grywalne na trading blocku.

Ja tam chcę. Już pisałem o tym, że OKC nie zamierzają tankować. 

A co oddania Browna i Lou. Oszczędziłem sobie w ten sposób 35M rocznie przez najbliższe dwa lata patrząc na to jakie extension dostaje Brown i na kontrakt Lou. Zgadnij Jaś, na co mi fura picków i te 35M? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, january napisał:

zobaczysz, że to nei jest Jazz które znałeś i będzie mocniejsze ;) a mam jeszcze MLE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lucas napisał:

No próbowałem iść wyżej, ale się nie udało :<

Może nie trzeba było robić splash po SS, tylko jakiegoś Harrisona Barnesa za MKG+Leuera uzyskać^? Coś w ten deseń :) 

Już pisałem o tym, że OKC nie zamierzają tankować. 

Bardzo ładne słowa (w NBA tak każdy mówi), ale jak dotąd oddałeś 2 najlepszych graczy teamu za picki 😉 

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

zobaczysz, że to nei jest Jazz które znałeś i będzie mocniejsze ;) a mam jeszcze MLE

Zobaczymy^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nie trzeba było robić splash po SS, tylko jakiegoś Harrisona Barnesa za MKG+Leuera uzyskać^? Coś w ten deseń :) 

Że ja na to nie wpadłem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, january napisał:

Kings chętnie by na 7-8 pozycję wskoczyli :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam chcę. Już pisałem o tym, że OKC nie zamierzają tankować. 

A co oddania Browna i Lou. Oszczędziłem sobie w ten sposób 35M rocznie przez najbliższe dwa lata patrząc na to jakie extension dostaje Brown i na kontrakt Lou. Zgadnij Jaś, na co mi fura picków i te 35M? 

No chyba nie na Ingrama...

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ładne słowa (w NBA tak każdy mówi), ale jak dotąd oddałeś 2 najlepszych graczy teamu za picki 😉 

Sorry ale SGA>Sabonis no doubt a ten pierwszy jest nietykalny. W sumie liczba zapytań o niego mnie mocno zaskoczyła. O Bagleya też sporo ludzi pytało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Eld napisał:

Sorry ale SGA>Sabonis no doubt a ten pierwszy jest nietykalny.

A to przepraszam już 3.

(Brown, Lou, Sabonis) :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Regis napisał:

No chyba nie na Ingrama...

giphy.gif?cid=790b76115d41f79d426a494832

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam że z zespole o nazwie Suns i liderem z rzeczywistych Suns tylko superstar mógłby dać tu Playoffs

Barnes nie pozwoliłby na zerwanie latki z Suns Waltona robiących 20-62 w tym roku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi