Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Tu się zgodzę z Tobą o statach Wiggy. Tylko chce zaakcentować ze wrzuciłem je na sucho na „ prośbę „ CM i nie wspomniałem nic o ich jakości bo mecz obejrzałem dopiero teraz. Stad nie było manipulancji bo nie znałem jeszcze samej jakości gry. Stad o ile gracz zjadł za dużo rzutów co u mnie mu nie grozi nie jest powodem do dumy to wstępnie kolejkę uważam za udana. A ze każdy GM prowadzi i zespół i opisy czy strategie analizy gry po swojemu to wiem najlepiej. Dobrze ze się temat wraz z sezonem ożywił bo z mojej strony wole mowę niż milczenie. 
 

Ps. Po twojej uwadze od razu edytowałem wpis i dorzuciłem mizerna skuteczność z pola wiec jeżeli ktoś później wchodzi na forum to raczej zauważy ten fakt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Pińcioletni max...

Nie no mi chodziło bardziej o to, że Ci mocno grozi hardcap - obecnie to wygląda na 127 mln  (IR PO)/ 132 mln (2R playoffs), czyli przy oddaniu Samanicia, odpuszczeniu Nianga etc, wychodziłoby maksymalnie 15 lub 20 mln$ w pierwszym roku dla Drummonda, co chyba nie wystarczy :) 

Wątpię żebym płacił podatek w tym roku , jest jeszcze dużo czasu a jak widać moi rolsi spisują się wystarczająco dobrze żeby było nimi duże zainteresowanie na rynku :) poza tym czemu zakładasz ze 2 runda to jest sufit ? Oceniać po 1 meczu jest głupio , ale na ten moment zapowiada się ze Winslow i Drummond wskoczą o poziom wyżej , Lillard dalej jest top PG , Booker przy Rubio wyglada świetnie. 
 

Poza Nuggets nikt na Zachodzie nie ma takiej siły rażenia co Minnesota i to przy zachowaniu równowagi z obrona - myśle , ze za kilka tygodniu Sota może wyrosnąć na czarnego konia Zachodu mimo ogólnej niechęci i zazdrości kilku GMow , no ale na szczęście logicznie myślących mamy tutaj więcej , wiec liczę na obiektywizm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Oho, zaczyna się "oryginalny zegareczek dla Pana?" :D Powodzenia w wymianach jak coś, ale może nie być to proste, w ostatnim roku rozliczeniowym trzylatki takie zrzucanie hajsu ;) 

Sufit, podłoga... wszystko się może zdarzyć (eksplozje formy i kontuzje), ale przed sezonem jesteś typowany przez wszystkich na 3-5 miejsce na zachodzie i właśnie 1-2R w PO, więc dość realistyczne prognozy ;>

Proszę Cię :)  

A ile ja mam do zrzucenia ? Z 5 baniek ? Crowder,Okafor,Roberson,DFS,Frank Jackson- wszyscy budzą zainteresowanie 😜 akurat tutaj zejście poniżej lux to jest najmniejszy problem , ale liczę ze jeszcze jakiś skok jakościowy Sota zaliczy za mojej kadencji wiec nie wykonuje ruchow dla ruchow 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

Ale tu mylisz kwestie chronologii. Pisząc, ze C_M chciał "wydymać" Winslowa powinieneś porównywać to z 39/3 z TO z RL Heat, a nie tym co się stało rok później...

i do tego ile dostawali u nas dajmy na to D.Murray i T.Prince a ile w realu.

No ale pewnych kwestii Alonzo nie da się wytłumaczyć (mimo całej mojej sympatii do niego, która wbrew pozorom jest spora).

A zmieniając temat i rzucając się w wir abstrakcyjnego Alonzowego myślenia, to ja ten 8 pick w głównej mierze oddałem właśnie z myślą o Winslow'u (nie było tematu czy rozmowy w której bym go nie pompował). Który dodatkowo w PO grał u mnie w s5 na pg. Więc chyba powinien mi się odwdzięczyć przy extension, czy jednak gdzieś się pogubiłem i jest to sprzeczne z algorytmem Alonzo (którego wzór w NASA do dziś próbują ogarnąć)? 

Bo to, że dobrze zrobił je odrzucając to oczywista sprawa (jestem jednym z pierwszych którzy bardzo sceptycznie podchodzą do extension). Tylko znów, to nie jest istotne z punktu widzenia który poruszyłem.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, january napisał:

Raczej nie, ciężko wyciągać wnioski po 1 meczu obojętnie co kto zagrał 😉 Ale tak tylko prostuję: jak ktoś ocenia defensywę po przechwytach to powinien wyjść z westbrickowego świata w końcu :D 

Rzadko bo rzadko ale czasami jakiś żart Ci się udaje ;).

4 godziny temu, ignazz napisał:

 

Potrafi wymusić faul lepiej niż całe spurs lat 9 tych 

 

What ?!

Piszesz o szarżach czy o czym? Wolę dopytać zanim wrzucę parę fajnych cyfr.

2 godziny temu, Alonzo napisał:

 

Sorry Panowie, piszecie o czymś innym niz ja.

A może nie rozumiemy o czym piszemy i niektórym powinno się odebrać prawo głosu nad seriami playoffs szczególnie vs. Celtics?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

i do tego ile dostawali u nas dajmy na to D.Murray i T.Prince a ile w realu.

No ale pewnych kwestii Alonzo nie da się wytłumaczyć (mimo całej mojej sympatii do niego, która wbrew pozorom jest spora).

A zmieniając temat i rzucając się w wir abstrakcyjnego Alonzowego myślenia, to ja ten 8 pick w głównej mierze oddałem właśnie z myślą o Winslow'u (nie było tematu czy rozmowy w której bym go nie pompował). Który dodatkowo w PO grał u mnie w s5 na pg. Więc chyba się powinien mi się odwdzięczyć przy extension, czy jednak gdzieś się pogubiłem i jest to sprzeczne z algorytmem (którego wzór w NASA do dziś próbują ogarnąć) Alonzo? 

Bo to, że dobrze zrobił je odrzucając to oczywista sprawa (jestem jednym z pierwszych którzy bardzo sceptycznie podchodzą do extension). Tylko znów, to nie jest istotne z punktu widzenia który poruszyłem.

Jak ściągałeś Winslowa, to nie było mnie w BeGM i ciężko mi dokładnie się odnieść się do Twoich zamiarów, ale z tego co rozmawialiśmy na Priv o nim, to pisałeś, że w niego wierzyłeś. 

I zresztą słusznie. Z mojej strony to wyglądało tak, że jak mi się zapytałeś o niego, to od samego początku byłem na TAK. Zresztą z kontraktów - Noela, Collisona, czy Leuera schodziłem po to, by zaproponować Winslowowi latem kontrakt, zanim Tomek mnie nie uświadomił, że nie mam cap space. 

Ten deal, gdzie Tangier oddał Tobie Winslowa i Murraya, to była rzeźnia!!! Jeden z najlepszych jednostronnych deali, jakie tu widziałem. Pat Riley prędzej by się dał poćwiartować, niż aż tak miażdżąco ograć.

To 42/4, które GMowie odrzucili to byłby steal niesamowity i ja doskonale zdawałem sobie z tego sprawę. Nawet nie wiesz, jak się wkurzałem jak Winslow zaczął grać lepiej zanim go pozyskałem. Zresztą miałem go od samego początku w mojej drużynie Fantasy (i nie oddałem pomimo całkiem sensownych propozycji). Dla Was to było zaskoczenie, ze zaczął tak grać, dla mnie NIE. Były chwile, gdzie po jakimś fatalnym meczu się na niego wkurzałem, ale już w jego pierwszym sezonie, gdzie Spo go wystawiał jako smallballowego centra, było dla mnie jasne, że chłopak znajdzie sobie w NBA rolę. 

Dla Was 42/4 to mógł być lekko niedoszacowane extension, a dla mnie steal. Więc nie są to żadne alonzowe abstrakcje, a właściwa ocena gracza, z czym niektórzy u nas (i nie piszę tu o C_M którego nota bene również szanuję) najwyraźniej maja problem.

W Heat od odejścia LeBrona bardzo mądrze inwestuje się w młodych graczy, stąd te kontrakty dla Richardsona, czy Winslowa, czy wyszukiwanie młodych undrafted graczy, to nie przypadek - ot teraz jest Nunn i być może Silva, którego Wooden mi zwinął u nas sprzed nosa. 

Pytasz, czy Winslow powinien się Tobie odwdzięczyć - widzisz.. uważam, że faktycznie mógł podpisać extension - pewnie by przeszło 50mln. wtedy, a podchodzące pod 60mln. byłoby docenieniem gracza ( z PO rzecz jasna). A spójrz jak sam głosowałeś przy moim Oubre i jak śmiałeś się z mojej argumentacji. :) 

5 minut temu, Eld napisał:

A może nie rozumiemy o czym piszemy i niektórym powinno się odebrać prawo głosu nad seriami playoffs szczególnie vs. Celtics?

Czy mógłbyś rozwinąć tą myśl Eld?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Pat Riley prędzej by się dał poćwiartować, niż aż tak miażdżąco ograć

Mocne słowa jak na gościa po Heat 2017

10 minut temu, Alonzo napisał:

Dla Was 42/4 to mógł być lekko niedoszacowane extension, a dla mnie stea

To nie jest ofertą dużo gorsza od 39/3 z team option. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Lubię Cię Alonzo ( nie Alojz! ), podziwiam zapał do gry ale musisz wybaczyć, że nie chce mi się wchodzić w tężę dyskusję.

To niepotrzebnie pisałeś tamtą wcześniejszą myśl. :) 

Ale jakby co - bo rozmawialiśmy spory przy trade Celtics - Magic możesz potwierdzić, że pisałem Tobie na Priv, że chcę na FA uderzać po Winslowa. 

1 minutę temu, Lucas napisał:

Mocne słowa jak na gościa po Heat 2017

To nie jest ofertą dużo gorsza od 39/3 z team option. 

Winslowi i Murray - dwaj fantastyczni młodzi defensorzy poszli za źle wykorzystany pick i zapchajdziurę do salary w postaci Noaha.. brrrrrrrr...

Lucas,

inna była sytuacja Winslowa w Heat, a inna po trade. 3 razy już to Tobie pisałem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

 

Ale jakby co - bo rozmawialiśmy spory przy trade Celtics - Magic możesz potwierdzić, że pisałem Tobie na Priv, że chcę na FA uderzać po Winslowa. 

 

Wybacz, ale wymazałem wszystkie wspomnienia związane z beGM Boston Celtics.

Choć przyznam, że fajnie było podziwiać poniekąd zza gronu, jak odpadasz z moim tworem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Alonzo napisał:

Lucas,

inna była sytuacja Winslowa w Heat, a inna po trade. 3 razy już to Tobie pisałem :) 

No w Heat była gorsza, bo przez to ze go tak kisili, podpisal c***owa umowe.

a w knicks w niego uwierzyli, gral glownego playmakera w s5 i gdyby reszta gm'ow widziala w nim to co ja widze za wczasu i odpowiednio go docenila w PO, to wlasnie by biegal na umowie typo 80/3+PO w Knicks u gm'a ktory byl jego glownym wyznawca

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

No w Heat była gorsza, bo przez to ze go tak kisili, podpisal c***owa umowe.

Stawiali na niego i to bardzo od samego początku. Tam problemem były kontuzje nie kiszenie - stąd możliwe że wg wielu jego wartość była taka, a nie inna. 

Oczywiście Prince to innego rodzaju gracz, ale po roku gdzie miał problemy z kontuzjami, też u nas zrobiono z niego kasztana, a on całkiem dobrze wchodzi w sezon :) 

23 minuty temu, Eld napisał:

Wybacz, ale wymazałem wszystkie wspomnienia związane z beGM Boston Celtics.

Choć przyznam, że fajnie było podziwiać poniekąd zza gronu, jak odpadasz z moim tworem.

Odnośnie wymazania - nie dziwię się Tobie, choć Principe sporo się będzie musiał nagimnastykować, żeby ich wyprowadzić na prostą.

 

Natomiast w kwestii Celtics w playoffs - to tak właśnie u nas wygląda -

1.ktoś coś napisze o tej serii że przecież słusznie,

2. później ja zaczynam się bronić, a

3. dalej mamy krytykę, że znów męczę tymi Celtics :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, człowiek...morza napisał:

No w Heat była gorsza, bo przez to ze go tak kisili, podpisal c***owa umowe.

a w knicks w niego uwierzyli, gral glownego playmakera w s5 i gdyby reszta gm'ow widziala w nim to co ja widze za wczasu i odpowiednio go docenila w PO, to wlasnie by biegal na umowie typo 80/3+PO w Knicks u gm'a ktory byl jego glownym wyznawca

Oh ah uhhh ahhh uhhh , doszedłeś jak to pisałeś ? Główny wyznawca który dodaje pick żeby się go pozbyć za Morrisa ? LOL

kocham Royca ONeala ale dodałem do niego pick żeby pozyskać Winslowa , dalem mu tez najwiecej hajsu latem wiec przestan sobie przypisywać zasługi i dorabiać teorie , bo w Minnesocie nigdy nie przestali w niego wierzyć , o Knicks tego nie można napisać . 
 

To jest nasz Raul , Ty jesteś Atletico, ja Real 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Alonzo napisał:

Principe sporo się będzie musiał nagimnastykować, żeby ich wyprowadzić na prostą.

A co niby w Celtach jest do prostowania? Zatrzymałem PG13 na co nikt mi nie dawał szans,  za którego Principe odrzuca zajebistego prospekta + 4x 1st round. Zatrzymałem Smarta za śmieszną kasę, który na ten moment jest lepszym graczem od Jaylena który gra za trzy razy więcej kasy. Odzyskałem jeden pick, zdjąłem jeden swap i Boston jako jeden z nielicznych klubów w beGM po dwóch sezonach jest na finansowym plusie.

Więc uracz mnie swą mądrością i wiedzą cóż takiego do wyprostowywania jest w Bostonie? Picki I rundy? W 7 lat mają ich 5 z czego tylko nad dwoma nie mają kontroli.

No rzeczywiście tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Stawiali na niego i to bardzo od samego początku. Tam problemem były kontuzje nie kiszenie - stąd możliwe że wg wielu jego wartość była taka, a nie inna. 

c***a a nie stawiali

playmakera dopiero zaczal grac, gdy z rotacji heat w zeszlym sezonie powypadali dragic waiters itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

c***a a nie stawiali

playmakera dopiero zaczal grac, gdy z rotacji heat w zeszlym sezonie powypadali dragic waiters itd

Też mi się tak wydaje. Wcześniej to oni chyba nie wiedzieli co z nim zrobić bo nie nadawał się do niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.