Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ale się LONGER idealnie wstrzelił z tankiem na wschodzie, brawo.

Raptors w RL NBA atakują finały. Longer zaorał organizacje przeżywającą najlepszy okres w swojej historii.

 

Ja wiem, że mając za odpowiednika Masai Ujiri poprzeczka jest zawieszona zajebiście wysoko, ale jednak ciężko mi chwalić Longera. Bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się jaram Nuggets. Znowu szeroka kadra z jeszcze mocniejszym składem. Zaatakują jedynkę RS i pytanie jak potem z starpower na kluczową fazę.

 

Ale to usuń to "TEŻ",  bo znów lecisz w mega skrajność.

Jak to Mati Borek rzekł, nie ma na boisku takiej pozycji jak fajny chłopak.

 

Ale drużyna po prostu fajna. I proszę nie mylić mojego posta z tym powyżej, nie jaram się Denver, nie sądze żeby byli choćby pewniakiem do HCA na podstawie poprzedniego roku ich graczy, a co dopiero pisać o tym jak się skonczy sezon. 

 

Dementuję :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się jaram Nuggets. Znowu szeroka kadra z jeszcze mocniejszym składem. Zaatakują jedynkę RS i pytanie jak potem z starpower na kluczową fazę.
Jedynka z KP out na ponad połowę sezonu? Interesujące

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka z KP out na ponad połowę sezonu? Interesujące

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Taką rubrykę trzeba założyć "Jak co roku" dla Marcusa :grin:

 

a ja tylko napisałem, że mieli wielką dziurę w składzie i musieli ją uzupełnić za wszelką cenę, a każde poślizgnięcie z ofertą byłoby dużą stratą.

 

Podpisali Lavine'a, Granta i KOQ. Czym się jarać względem ogółu ligi? Nie wiem

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver wygranymi 3 tury? Imho chyba tak, bo biorąc pod uwagę ile mogli stracić i ile musieli dodać to zrobili 100% planu. 

 

Znów fajny team u LBS. 

 

wszystko rozbija się o zdrowie, LaVine jaki by nie był to świetnie pasuje mi na ławkę, no i za tą kasę to mimo wszystko jest promocja - Zach-Beasley-Iggy-Grant-Zbój wygląda legitnie

 

niestety jeśl KP szybko nie wróci ciężko będzie powtórzyć wynik z tamtego sezonu, ale daje sobie jeszcze ten rok, a po zejściu AI będzie jeszcze co nieco na wzmocnienia

 

nie no na żadną jedynkę nie widzę szans, ba, HCA to będzie mega sukces, wzruszająca jest ta miłość MC do moich Nuggets, ale nie za bardzo wiem skąd się ona  bierze :D

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio myślałem o zrobieniu jakiegoś powerrankingu po 3 turze.

 

Ale na zachodzie mi wyszło :

 

1) GSW

2-8) PO teamy

 

i się poddałem ;-)

Jest strasznie dużo zmiennych wśród PO teamów w West Conf

 

Jest kur*** wyrównanie i wcale się nie zdziwię, jeśli w tym roku to nie 4 drużyny skoncza z ta sama liczba W , a 6 np. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką rubrykę trzeba założyć "Jak co roku" dla Marcusa :grin:

 

A co w rubryce jak co roku u Tomka i casusie CP3? Wyrobiłeś już sobie zdanie? Bo temat wałkowałem jakiś czas temu, a ty uniknąłeś odpowiedzi. Za to do wyśmiania mnie jesteś zawsze pierwszy.

 

U mnie Nuggets mieli jedynkę rok temu za RS, kontuzja Porzingoda może ich położyć, ale nie musi, bo te kontuzje w innych zespołach też będą się pojawiać, a Nuggets szeroką rotacją będą mieli największe możliwości, by temu sobie zaradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w rubryce jak co roku u Tomka i casusie CP3? Wyrobiłeś już sobie zdanie? Bo temat wałkowałem jakiś czas temu, a ty uniknąłeś odpowiedzi. Za to do wyśmiania mnie jesteś zawsze pierwszy.

 

Jestem zawsze pierwszy do wyśmiewania rzucania się od lewej do prawej ;) To nie o Ciebie chodzi :) 

 

a jakie miałem? Że Clippers do konca beda walczyc o 7-8 seed, a NOP do nich nie wejdą? No to byłem całkiem bliski, biorąc pod uwagę, że po drodze chyba 4 drużyny zaciągnęły dźwignię przez urazy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też miałem pytać, bo 9 typ przy INJ Porzingisa to jest M.Beasley w tej rotacji, więc nie tak znów szeroko ;-)

 

Chodzi mi o jakość nazwisk na ten moment. 9 bardzo wartościowych nazwisk na ten moment to już bardzo dobre przygotowanie pod RS.

 

A o kontuzji Porzingoda zapomniałem w pierwszej chwili. Po prostu zobaczyłem post Tomka i chciałem podtrzymać narracje pochwał dla Nuggets i LBS, bo podpisali moim zdaniem korzystne umowy w tej turze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.