Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

XDD, uważaj kolego, żebyś nie skończył niżej ode mnie na koniec RS, bo randle to sobie długo nie pogra, a inni tez jakieś urazy (Porzi, middleton) 

12mln rocznie od 24/25 dla Tyusa Jonesa to zwykłe żulenie, to jest fakt, nie opinia. 

Out (Shoulder) - The Knicks announced that Randle dislocated his right shoulder and will be re-evaluated in 2-3 weeks. (Updated Feb.1, 2024)

 

Uroczy jesteś w tej swojej niewiedzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał(a):

 

Grant dorastał w Charlotte i jego trafienie do Hornets, to może być bardzo fajna historia. 

Mam nadzieje, ze zeslanie do Hornets I zbiorowa erekcja fanow Mavs z tego powodu sprawilo, ze przyznasz ze Grant jest w tym roku kasztanem :P

ja licze na jego jajca w szatni Hornets, bo ci zaczeli sie przyzwyczajac do przegrywania, plus bez Marka nikt tam nie chce bronic. Ja mu kibicuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reikai napisał(a):

Mam nadzieje, ze zeslanie do Hornets I zbiorowa erekcja fanow Mavs z tego powodu sprawilo, ze przyznasz ze Grant jest w tym roku kasztanem :P

ja licze na jego jajca w szatni Hornets, bo ci zaczeli sie przyzwyczajac do przegrywania, plus bez Marka nikt tam nie chce bronic. Ja mu kibicuje.

Oglądałem sporo Mavs od czasu naszej dyskusji i wydaje mi się, że w Dallas po prostu oczekiwali czegoś zupełnie innego od Granta niż ten zawodnik może dać. W obronie też miałem wrażenie że mu się przytyło i jest wolniejszy (słabiej bronił niskich szybkich guardów), ale z silnymi i wysokimi wingami i podkoszowymi radził sobie bardzo dobrze. Nawet ostatnio ten mecz z Bux oglądałem i Antek właśnie przeciwko Grantowi radził sobie najsłabiej z wysokich Mavs (chyba, że był rozpędzony). Ogólnie Grant lepiej się sprawdza w wolniejszej, bardziej błotnej grze. 

Z Mavs zostaję dla Gafforda, ale rozpoczyna mi się właśnie okres oglądania Hornets. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pech to pech. 


OG Anunoby had surgery to remove a loose bone fragment in his right elbow and will miss a minimum of three weeks, sources tell ESPN. Procedure is considered minor and he’s expected to resume basketball activities in three weeks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Ma farta ostatnio CambyGoat 

oby tylko zdrowie dopisało

Camby zniknął bez śladu po tym jak forsował teorie, że Cavs mają zawyżony bilans po T1.

Nie żebym coś sugerował, podaję tylko suchy fakt, bo zbliżają się opisy i głosowania po T2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, ernie9005 napisał(a):

Camby zniknął bez śladu po tym jak forsował teorie, że Cavs mają zawyżony bilans po T1.

Nie żebym coś sugerował, podaję tylko suchy fakt, bo zbliżają się opisy i głosowania po T2. 

Camby na discordzie simkowym zyje.

Pisal, ze nie ma czasu ostatnio I priorytety sie zmienily = pewnie kobieta xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał(a):

Hej, jak rozumiesz pojęcie assisted fgm%? O czym świadczy ten stat gdzie Laurie jest pierwszy a Doncic 52gi, czyli pewnie ostatni?

procent rzutów asystowanych, czyli tych po asystach 

FGA czyli 80% oddanych rzutów Lauriego jest po asystach/podaniach

Doncić tak gra, że gdy nie asystuje to zwykle zamraża obrońcę w izolacji

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życzę Millerowi jak najlepiej, bo bardzo go polubiłem w 1 trymestrze :) Ale pewnie jeszcze miną ze 3-4 sezony nim jego impact będzie mógł być porównywany do tego oferowanego przez Adebayo, więc jeśli chodzi o tę wymianę to dzisiaj też bym ją popełnił (może zaoszczędziłbym jakieś assety, ale po co było ryzykować :)) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.