Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Tre Jones

Jones simply played a heady, solid basketball game. Scoring-wise, he took what the defense gave him — whether it was a crease to the rim or an open three-point shot. Jones’ passing was fantastic, he kept the pace humming and made nearly flawless decisions. Defensively, he competed and kept his energy elevated. Jones clearly has been a really good fit as the team’s starting point guard.

W nocy doskonale wyznaczył rytm grania i spurs machnęli lidera WC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał(a):

Devin Booker over the last three games: 50.7 PPG 5.3 RPG 65.1 FG% 54.2 3P%

Litości. Można nie lubić ale sobie timing wybraliście fatalny. 

w sensie co my? to, że Suns grają najgorsze 4Q pośród contenderów, to żadna złośliwość, dziś Booker w tej części gry był -14 i zdobył 2 punkty z wolnych, PHX nie rzuciło punktu z gry przez 8 minut

dla Soty to niewiele zmienia, ale stawianie meczów Booka obok tego co grał Donek, to spore nadużycie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

w sensie co my? to, że Suns grają najgorsze 4Q pośród contenderów, to żadna złośliwość, dziś Booker w tej części gry był -14 i zdobył 2 punkty z wolnych, PHX nie rzuciło punktu z gry przez 8 minut

dla Soty to niewiele zmienia, ale stawianie meczów Booka obok tego co grał Donek, to spore nadużycie 

 

 

nom, a Dallas robią 1:4 bilans w ostatnich 5 meczach w tym przegrywają 20 punktami z Suns w meczu w którym Booker rzuca 46 punktów (z23 rzutów) - ale tak, Booker c***owy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

nom, a Dallas robią 1:4 bilans w ostatnich 5 meczach w tym przegrywają 20 punktami z Suns w meczu w którym Booker rzuca 46 punktów (z23 rzutów) - ale tak, Booker c***owy

nigdzie nie napisałem, że c***owy, tylko popieram zdanie @Braveheart22, że nie ma co porównywać tego z występem Doncicia, no wypada podkreślić, że 4 kwarte ma słabsze, nie mówiąc o tym, że przejebał wszystkie mecze w których rzucił 60+ i nie wiem czy aby na pewno tak powinni grać ci Suns w kontekście PO runu, ale to nie mój problem

trochę też niestosowne jest wyciąganie Donciciowi porażek skoro jego drugim najlepszym graczem jest często c*** wie kto, myślę, że z Durantem u boku mogłoby być czasem łatwiej

https://www.nba.com/stats/player/1626164/advanced?Period=4

37 meczowa próbka, 112.ortg to jest poziom 24 ataku ligi obecnie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał(a):

Może masz rację ale trudno GM wejść do szatni i rzucić do Booka proszę nie rzucaj dziś 60 punktów. 

robiąc to na 76%TS, z ortg 140, def 117 :) 

Czepianie się do Bookera o te dwa mecze, gdy Durant w meczu z Magic ani razu nie jest nawet na lini wolnych i robi 7 strat, a w meczu z Pacers cały zespół Suns (poza Bookerem ) nie zdobywa żadnego punktu przez 6 ostatnich minut a Durant znowu zalicza dwa kluczowe pudła i ani razu nie trafia na linie przez cały mecz - jest po prostu słabiutkie. Dodajmy, że ci c***owi Suns chwilę wcześniej zaliczyli serię 7W z rzędu w tym blowout na Mavs ;) 

Takze psy szczekają, karawana jedzie dalej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Czepianie się do Bookera o te dwa mecze

 

52 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Takze psy szczekają, karawana jedzie dalej 

ojej, o tych kasztanów, którymi grałeś w T1 też się wszyscy czepiali

postawa Suns w końcówkach, to nie jest problem wszystkich poza Bookerem, ale jak zwykle Ty nawet takich oczywiśtości nie potrafisz przyjąć, choć podkreślałem, że Socie to i tak za bardzo bez różnicy (póki co), ja bym jednak wolał mieć Bookera na 30ppg i 8 ast niż takie na 50 i dwiema porażkami z osłabionymi ekipami, ale kto co tam woli, Durant musi być pod grą określoną liczbę posiadań aby to miało sens, przynajmniej tak to póki co wygląda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2020 o 09:37, człowiek...morza napisał(a):

No ja tam wole miec la ławce zdecydowanie tuckera i robinsona niz nunna i prince'a. wtf wgl

 

 

 

W dniu 28.12.2020 o 13:59, człowiek...morza napisał(a):

dla porownania reszta lawki 5/28 z gry, a tam takie orly jak levert prince shamet allen

 

 

W dniu 22.01.2021 o 14:39, człowiek...morza napisał(a):

 

sciagasz gracyz typu oubre prince noel, wiec nie ma co sie dziwic. zamiast nich w tym samym siane mogles meic graczy duzo lepszych i albo ich zostawic albo wymienic na gwiazde

Po pozyskaniu Prince’a przez Czlowieka_Skauta :

W dniu 27.01.2024 o 14:45, człowiek...morza napisał(a):

 

moge też oddac taurena prince'a, 3&d 40 % za 3, inteligentny grajek. etatowy starter w lakers od poczatku sezonu. nie mam musu, ale po powrocie mobley''a bedzie klopot bogactwa w rotacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.