Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

XD 

 

ostatnio jak coś napisales o bridgesie to zaczął kręcić chore cyferki na super efektywności, wiec tak trzymaj. Probka 3 meczy po dłuższym urazie, zabawne ;)

 

fakt ze tak dużo uwagi poświęcasz pacers wyraźnie świadczy o tym, że knicks się obawiają Indiany. Oby tak dalej. 

wiesz, jakoś mało podziemskiego ostatnio (pytanie dlaczego hehe), to chciałem przywrocic swiatla jupiterow na wielkich pacers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

wiesz, jakoś mało podziemskiego ostatnio (pytanie dlaczego hehe), to chciałem przywrocic swiatla jupiterow na wielkich pacers

C_M Ty Pacers nie lekceważ.

Jak Ronnie z 2,5 rl starterami zrobił 12W w 1T to teraz mając normalnie 5 spokojnie powinien zrobić 24W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał(a):

Duop Reath > DeAndre Ayton 

fakt, nie opinia. 

 

1 godzinę temu, marceli73 napisał(a):

 

29 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

tego życzę Blazers ;) 

Mam nadzieję że będziesz o tym pamiętał w offseason i odpowiednio wynagrodzisz Dou za tak fajny sezon a nie klepniesz złodziejskie minimum!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, kuba2419 napisał(a):

 

 

Mam nadzieję że będziesz o tym pamiętał w offseason i odpowiednio wynagrodzisz Dou za tak fajny sezon a nie klepniesz złodziejskie minimum!!!

zobaczymy! Minnesota nigdy nie oszczędza na swoich graczach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Dziękuję z tego miejsca clownom za odblokowanie Aytona. :D

 

18-17-2-1-3 

 

nie za bardzo wiem co masz na myśli pisząc „odblokowaniem Aytona” bo DeAndre wyglądał kiepsko w tym meczu po obu stronach parkietu i to, że Blazers to wygrali (po OT) to nie dzięki niemu a mimo jego obecności - w clutch zjebal 3 kluczowe akcje - najpierw spudłował alleyupa, potem zaliczył stratę nie łapiąc łatwego podania a na koniec Sengun go objechał jak zawodowy kierowca rondo. 

To, że rzucił kilka jumperkow z poldychy na początku meczu nie znaczy, że zagrał dobry mecz- to że doszło do dogrywki to też żadna jego zasługa :) 

Duop > Ayton póki co, ale monitoruje na bieżąco, jak się poprawi DeAndre to dam znać, masz mój miecz w walce z Hornets o playiny

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj @RonnieArtestics

Over the last 10 games, the rotation player who has had the biggest on/off difference for the Spurs has been Jeremy Sochan. The Spurs are 2.6 pts per 100 better with him on on offense and 12.3 pts per 100 better with on on defense for a net gain of 14.9 pts per 100.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

nie za bardzo wiem co masz na myśli pisząc „odblokowaniem Aytona” bo DeAndre wyglądał kiepsko w tym meczu po obu stronach parkietu i to, że Blazers to wygrali (po OT) to nie dzięki niemu a mimo jego obecności - w clutch zjebal 3 kluczowe akcje - najpierw spudłował alleyupa, potem zaliczył stratę nie łapiąc łatwego podania a na koniec Sengun go objechał jak zawodowy kierowca rondo. 

podobne mam spostrzeżenia po obejrzeniu meczu.

statystyki to nie wszystko.

i uczciwie wolałbym grac Duopem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ignazz napisał(a):

Oj @RonnieArtestics

Over the last 10 games, the rotation player who has had the biggest on/off difference for the Spurs has been Jeremy Sochan. The Spurs are 2.6 pts per 100 better with him on on offense and 12.3 pts per 100 better with on on defense for a net gain of 14.9 pts per 100.
 

 

jasne ale zgodzisz się ze to jak dobrze wyglada to trochę tez zasługa obecności w s5 fajnego pg ? 

w tych 10 meczach co wymieniłeś (odkad Jones w s5 ) Tre robił 58% fg 36% za trzy 100% ft 13,7/4,0/7,1/1,5stl i 1,5straty

 

No i spurs przegrywali po zacietych meczach z samymi faworytami, nawet bez wemby,  a słabiaków lali równo. Liczę, ze uczciwie jako fan spurs oglądający mecze pomożesz mi tu zbudować trochę opinie, ze to mocny gracz, a nie „below average back-up” jak piszą niektórzy nasi forumowi „eksperci”. Chociaż dobra gra spurs jest tobie nie na rękę, to postęp chyba widzisz… ? 

Duop - mam swoją godność i nie przeczę, jest fajnym graczem, tez mi się podoba. Natomiast Ayton to nadal top10 zbierających w lidze i robienie z niego kasztana jest absolutnie nie na miejscu. Trener blazers widzi to chyba inaczej niż wy.
Ayton absolutnie Nie jest gorszym graczem niż Nurkic, no ale będę miał bekę i nie zdziwi mnie w sumie, ze po trzech latach niedoceniania Nurkica u mnie, teraz nagle okaże się, że po jego oddaniu stał się u was jakims zajebistym centrem. 
 

chcialbym zwrócić tylko na jedną rzecz uwagę - jakies dwa-trzy lata temu, chociażby podczas słynnego meczu play-in vs hornets flubera - trąbilem głośno tutaj, ze u mnie, przy cp3, Nurkic kręciłby pewnie sobie staty podobne do aytona, bo to podobnie zajebisty fit do cp3. Wzbudzało to u większości tylko śmiech… No i rzeczywistość chyba zweryfikowała to, że miałem wtedy absolutnie racje. Bo Ayton bez cp3 kręci właśnie wlasciwie te same staty co Nurkic  - 12ppg i 10reb. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeden z lepszych backup w lidze który musi niestety się kisić ze spurs i do tego koniecznie z braku PG grać w S5. On z ławki jest bezcenny bo po prostu lepszy od odpowiedników. Ale to że ławka spurs jest jeszcze gorsza niż S5 to nie widać to było w statystykach a też nietypowe jak na talent w zespole ( słabo z tym) granie Keldonem z ławki zjadało mu statystyki. 
 

ot gracz dużo dużo lepszy niż cyfry które przez grę w spurs są mocno przekłamane. 

To że z ławki grał z osmanem którego nikt nie chciał, Barlow i teraz Zachem który jest potężnie krytykowany ciągnęło go w dół. Lepiej wygląda w S5 gdzie nie powinno to być jego rola. 

Ot podwójny pech dla gracza i GM który zderzy się ze ścianą przekłamanych statystyk  bo spurs są tak słabi obecnie że nie zachęcam do oglądania. I nie może tego nikt rzetelnie przez to zweryfikować. 

Sporo spurs ssie strasznie. Ostatnio Vassell nawet. Tre na ich tle wygląda solidnie. Ale gra z patałachami gdy schodzi Wemby i Sochan. 

21 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

podobne mam spostrzeżenia po obejrzeniu meczu.

statystyki to nie wszystko.

i uczciwie wolałbym grac Duopem

Trzeba też dodać że media lub zawodnik używający mediów ( nie rozstrzygniemy tego jednoznacznie) zrujnowały wizerunek gracza do tego stopnia że sama gęba drażni. A gra na parkiecie i język ciała nie pomaga walczyć z chochołami jeżeli byłoby to przekłamanie. W suns był słaby ale coś czuję że doskonałe otoczenie i tak mu pozwalało długo nas oszukiwać.  Miał uraz poczekajmy ale mnie drażni. 

IMG-0982.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał(a):

Trzeba też dodać że media lub zawodnik używający mediów ( nie rozstrzygniemy tego jednoznacznie) zrujnowały wizerunek gracza do tego stopnia że sama gęba drażni. A gra na parkiecie i język ciała nie pomaga walczyć z chochołami jeżeli byłoby to przekłamanie. W suns był słaby ale coś czuję że doskonałe otoczenie i tak mu pozwalało długo nas oszukiwać.  Miał uraz poczekajmy ale mnie drażni. 

głowa pewno nie nadąża i co Pan poradzisz🤷‍♂️

przeżyłem z Poolem i Simmonsem.

uciekłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

głowa pewno nie nadąża i co Pan poradzisz🤷‍♂️

przeżyłem z Poolem i Simmonsem.

uciekłem

Tak samo jak tobie głowa nie nadąża. 
Przykład Twojej hipokryzji - po I trymestrze zarzucasz moim pacers ze nikt w realu nie robi 20ppg i ze to banda rolesów, ignorujesz ich wyraźny pozytywny wpływ na wyniki zespołów w których grają, który wykazałem.  
Kilka tygodni później - gdy Ayton robi linijkę 18/17/2/1/3 - NIE TYLKO STATYSTYKI SIĘ LICZĄ LUDZIE!!!!
 :D 

(Ale jak zagra dwa trzy słabsze mecze to wtedy już się oczywiście liczą, trzeba coś wrzucic na forum żeby dopierdolic Ronniemu, No a jaaaak)

 

krytyka tego ruchu po aytona po mnie spływa, bo ja widzę wiele pozytywów i swoje motywacje już tu podałem, ale mogę powtórzyć dla tych co wolno łapią i nie umieją sami wywnioskować oczywistych rzeczy

- przez trzy lata prosiłem tu nie raz, żeby doceniać bardziej nurkica, zwykły fakt, że obok siebie w begm miał zawsze super kreatora - albo cp3 albo VanVleet - i byłem zawsze olewany. Nawet teraz jak robił zajebiste on/offy usłyszałem tu jakieś szydercze komentarze, że  robie z niego Duranta, albo totalne kocopoły czlowieka_skauta, 

- Ayton jest młodszy i nie watpie ze za rok czy dwa bedzie jednak lepszym graczem od nurkica. Na tą chwilę natomiast nie jest gorszym zawodnikiem, produkuje bardzo podobne cyferki, jedynie narracja się zmieniła bo to on gra teraz w kiepskim zespole a Nurkic w dobrym, co biorę oczywiście na klatę, ale będę starał się w odpowiednim momencie, przy opisach dowieść, że to de facto podobny poziom. 

- owszem, Ayton jest przepłacony, jednak mialem sporo miejsca w budżecie, aby podjąć takie ryzyko, bo wziąłem lekcje z historii begm, gdzie żaden czołowy FA według waszych głosów nie chce nawet spojrzeć w stronę Pacers, jesli oferta nie jest wyraźnie lepsza od strony drugiej. Wyjatkiem był tu cp3, który wybrał mnie ledwo ledwo nawet po tym jak wyciągnąłem go ze słabiutkich blazers wtedy, gdy nikt nie chciał go dotknąć nawet kijem od miotły. 
 

- grałem zawsze bardzo bezpiecznie, a oglądam dużo Pacers w realu i bardzo podobają mi się postępy Nesmitha, uważam, że bedzie w przyszłości jednym z kluczowych graczy Real Pacers, więc to kolejny powód gdy podjąłem pewne ryzyko, zanim jego akcje pójdą w górę, a uważam że pójdą mocno, gdy tylko pacers zaczna osiągać w realu jakieś  sukcesy, co wydaje się teraz po dojściu Siakama bardzo prawdopodobnym scenariuszem w najbliższej (2-3 lata ) perspektywie.

 

bardzo podoba mi się mój skład na przyszłe dwa lata, odmłodzilem nieco skład, i mysle ze większych ruchów już u mnie się nie ma co spodziewać w najbliższym czasie - przedłużenie bridgesa, nesmitha, Tre, oraz Sharpe to bedzie mój cel na najbliższe FA. @Alonzo trzymaj mnie tu za słowo, szukałem ostatnie półtorej sezonu nowych rozwiązań, i uważam ze teraz stworzyłem fajny core do powalczenia o coś. Skład jest teraz bardzo głęboki, na każdej pozycji mam bardzo fajny back-up, mam tez sporo fajnej młodzieży, nawet taki Houstan daje fajne przebłyski w tym sezonie. Uważam, że Będę coraz mocniejszy, bo Bridges, Ayton, Nesmith, Tre, Sharpe czy Podziemski to wiekiem są jeszcze przed prime. Z ważnych graczy chyba tylko VanVleet i Bogdanovic są po trzydziestce. Czy Bridges czy Ayton czegos jeszcze zaraz nie odjebią? Nie jestem pewien, ale kto nie ryzykuje nie pije szampana a ja dość długo grałem tutaj na alibi, co skutkowało maks II rundą PO. 
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Tak samo jak tobie głowa nie nadąża. 
Przykład Twojej hipokryzji - po I trymestrze zarzucasz moim pacers ze nikt w realu nie robi 20ppg i ze to banda rolesów, ignorujesz ich wyraźny pozytywny wpływ na wyniki zespołów w których grają, który wykazałem.  
Kilka tygodni później - gdy Ayton robi linijkę 18/17/2/1/3 - NIE TYLKO STATYSTYKI SIĘ LICZĄ LUDZIE!!!!
 :D 

niestety w swoim toku rozumowania popełniasz błędy logiczne i przyjmujesz błędne założenia, dlatego wnioski są błędne

a krzyki (capslocki) wiele w tym względzie nie zmienią. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

niestety w swoim toku rozumowania popełniasz błędy logiczne i przyjmujesz błędne założenia, dlatego wnioski są błędne

a krzyki (capslocki) wiele w tym względzie nie zmienią. 

Sam sprzedałeś poole i bena Simmonsa w momencie najniższej ich wartości, a piszesz takie rzeczy jak piszesz, że komuś głowa nie nadąża, że to ja popełniam błędy logiczne.
I jeszcze robisz z siebie jakiegoś wizjonera. Albo skauta roku, gdy autopick przydzielił Ci Camarę :) 

Może pochwal się kolegom tak jak mi na priv, ze za Poole oferowano Ci Haliburtona i odrzuciłeś ? ;) 

stąd czlowiek_skaut mysle ze rzeczywiście pasuje tu w pizdeczke @Qcin_69 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.