Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Seth Curry miał wczoraj +28 w 15 minut, jego statystyki to- 0 punktów, 2 asysty,1 zbiórka , oddał 1 niecelny rzut. Dallas wygrali 126:97 a Seth miał najlepszy +- w zespole. 

Mniej więcej taką wartość ma ta statystyka :) 

Ja zaryzykuję tezę, że Houston z Nurkiciem zamiast Senguna nawet po dodaniu w gratisie Podziemksiego   robiłoby słabszy bilans niż Houston z Lowrym zamiast VanFleta- to jest mniej więcej różnica między Fletem a Turkiem, takiego gracza (i jego impakt) jakim jest Flet znacznie łatwiej dzisiaj zastąpić niż takiego ziomeczka jak Sengun. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

When he’s on the court, their offensive rating improves by eight points, which is tops on the team. Defensively, their rating increases by 6.6 points — that’s the second best mark on the team — and the plus-14.6 net rating easily ranks as the Hornets’ highest mark.

Piekny ten Mark jest, brakuje go tak samo mocno jak Lamelo w Hornets.1:13 bez niego, bez Lamelo robia lepszy bilans.

Dobrze, ze mam na T2 solidny core na centrze pod postacia Holmesa, two way Sara I Huffa!

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ashigaru napisał(a):

Trochę tak, ale Chet i Jalen to za mało. Green zawodzi. Toppin gra co gra.

Jović, Dick, Wallace ledwie grają.

Hardy w kratkę. 

O Lewisie nie wspomnę. 

Trochę brakuje by o coś walczyć. 

 

Swoją drogą... @Qcin_69 Ty Boga w sercu nie masz z tym głosowaniem.

Myślałem sporo o tym bilansie i stwierdzilem, że zespoły które od lat szorowały dno a akurat nazbierały trochę talentu chciałyby się w tym sezonie nieco wykazać, stąd założyłem że w meczach ze świętą trójca - Hawks, Hornets, Spurs- wychodziliby ultrazmotywowani - bilans pewnie odrobinę zawyżony Blasers względem innych zespolow, ale taka była moja motywacja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Seth Curry miał wczoraj +28 w 15 minut, jego statystyki to- 0 punktów, 2 asysty,1 zbiórka , oddał 1 niecelny rzut. Dallas wygrali 126:97 a Seth miał najlepszy +- w zespole. 

 

A w Kings gra tylko w garbage, tak mocny jest zespół z Sacramento 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Myślałem sporo o tym bilansie i stwierdzilem, że zespoły które od lat szorowały dno a akurat nazbierały trochę talentu chciałyby się w tym sezonie nieco wykazać, stąd założyłem że w meczach ze świętą trójca - Hawks, Hornets, Spurs- wychodziliby ultrazmotywowani - bilans pewnie odrobinę zawyżony Blasers względem innych zespolow, ale taka była moja motywacja 

Blazers i Hornets to dwóch tankerów, którzy powinni zanotować solidne bilanse.

Suggs - Jalen Green - Patrick Williams - Toppin - Holmgren

Coby White - Malik Beasley - Dante Exum - Saddiq Bey ( coś zaskakująco mało LAF o Nim pozytywnie pisze w tym sezonie :P ) - Zubac + solidna ławka z takimi nazwiskami jak TJ McConnell, Metu czy G. Allen.

Oba teamy gdzieś tam zakręcą się w okolicy 8-9 winów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

@ernie9005 z czego wynika gorszy bilans Rakiet ponad te młodsze ekipy? Wiem ze Beal kontuzja ale tam wymiana dopiero wejdzie wiec Bam i Brown grają gdzie grają. I to dobrze grają. 

Tez mnie to zdziwilo, tak slaby bilans Rockets.

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Blazers i Hornets to dwóch tankerów, którzy powinni zanotować solidne bilanse.

Suggs - Jalen Green - Patrick Williams - Toppin - Holmgren

Coby White - Malik Beasley - Dante Exum - Saddiq Bey ( coś zaskakująco mało LAF o Nim pozytywnie pisze w tym sezonie :P ) - Zubac + solidna ławka z takimi nazwiskami jak TJ McConnell, Metu czy G. Allen.

Oba teamy gdzieś tam zakręcą się w okolicy 8-9 winów.

Na forach Hawks cos widzialem, ze fani Hawks  cisneli Beya za bycie 3&D bez obrony, ktory rzuca 30% z rogu tylko, oddajac bardzo duzo takich rzutow.

Nic dziwnego, ze nie pisze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

Tez mnie to zdziwilo, tak slaby bilans Rockets.

Absencje:

Beal 22

Adebayo 10

Love 7

Jaylen Brown z Beverley i Bagleyem raczej za wiele nie ugrają, gdzie już siódmym graczem rotacji jest Keyonte George, a dalej już to washed Patty Mills czy Kevin Knox, który gdzieś tam w połowie sezonu wrócił do ligi.

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Na forach Hawks cos widzialem, ze fani Hawks  cisneli Beya za bycie 3&D bez obrony, ktory rzuca 30% z rogu tylko, oddajac bardzo duzo takich rzutow.

Nic dziwnego, ze nie pisze :P

Zawsze można postawić na cenionego Metu, który szybko tam powyjaśniał te wszystkie Diopy i Eubanksy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, o tym mowie.

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Absencje:

Beal 22

Adebayo 10

Love 7

Jaylen Brown z Beverley i Bagleyem raczej za wiele nie ugrają, gdzie już siódmym graczem rotacji jest Keyonte George, a dalej już to washed Patty Mills czy Kevin Knox, który gdzieś tam w połowie sezonu wrócił do ligi.

No Rockets mieli kiepsko trymestr, ale taki THJ byl np zajebisty, a dostali mniej W niz Spurs np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Tankuje najbrzydziej jesli chodzi o retoryke I propozycje bilansu :P

 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

To już recydywa u Ignazza :P

On potrafił pisać, że ma zespół na 5 winów jak kadrowo wyglądał na jakieś 12 ;)

Rok temu jakoś tak nie pisał! Ale liczę, że już w sezonie 24/25 będą podobne do tegorocznych propozycje bilansów w Spurs!

Edytowane przez january
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2024 o 21:28, Braveheart22 napisał(a):

Więcej graczy mocno pullupuje (nie da się wszystkiego ładnie rozegrać, zresztą ktoś musi robić też przewagę, rozbijać defensywę rywala, rzucać w trudnych momentach itd.). Nawet Twój DeRozan przecież, tylko że on wszystko na mid range, gdzie już całościowo nie jest to aż tak efektywne dla zespołu jak trochę dalej. 

Generalnie derozan lepiej funkcjonuje bez pullupujacych graczy, bo musi mieć piłkę w rękach.

W tym sezonie derozan plus Williams plus drummomd robią w solidne 88 minut bez coby white i zach Lavine orating wynoszący 123 - poziom o 2 punkty lepszy niż najlepszy atak w lidze.

Tercet DDR plus coby plus zach ma 108 w 352 minuty.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Niedoceniany pickup, on wszystko trafial w tym sezonie mam wrazenie w pewnym momencie.

bez przesady :P Ale na pewno mocne wzmocnienie na obwodzie dla Soty :) 

Plus takiego grajka z ławki nam brakowało - topowy w spotupach w tym roku + handoffach :P   Myślę, że na te 15-20 minut to mocne wzmocnienie, zwłaszcza że nie oddaliśmy za niego żadnego grajka a i naszym przyjaciołom z Pelicans pozwoliliśmy zaoszczędzić trochę grosza 😮 

Takie wymiany, dla dobra ligi, lubimy najbardziej :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.