Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Zupdajtowałem głosowanie, chyba na finalne głosy już w sumie. 

East

1 Raptors 20-8
2-4 Heat 19-9
2-4 Celtics 19-9
2-4 Magic 19-9
5 Cavaliers 16-12
6 Sixers 14-14
7-10 Nets 13-15
7-10 Knicks 13-15
7-10 Bucks 13-15
7-10 Bulls 13-15
11-12 Pacers 12-16
11-12 Pistons 12-16
13 Wizards 11-17
14-15 Hawks 5-23
14-15 Hornets 5-23

West

1-2 Nuggets 21-7
1-2 Lakers 21-7
3 Mavericks 20-8
4-5 Pelicans 17-11
4-5 Jazz 17-11
6-8 Wolves 15-13
6-8 Thunder 15-13
6-8 Grizzlies 15-13
9 Clippers 14-14
10-11 Suns 13-15
10-11 Kings 13-15
12 Rockets 12-16
13 Warriors 10-18
14 Blazers 8-20
15 Spurs 5-23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

@Szulim przy tak grającym camie to lepiej siedzieć cicho;)

Cam w T1 był rewelacyjny, teraz znowu mam wrażenie że padł ofiarą słabości Nets - jestem bardzo negatywny do tej organizacji ogólnie w RL NBA

mam wystarczająco szeroki skład żeby móc go zastąpić jeśli nie będzie grać minut (znowu), choć myślę, że u mnie grając już 3 sezon, gdzie od początku kładłem wiarę w niego i to że ma więcej minut powinno dać wyobrażenie jak może rzucać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

Celtics

15

13

 

 

 

Nets

13

15

Knicks

13

15

Sixers

13

15

Raptors

21

7

Bulls

15

13

Cavaliers

15

13

Pistons

13

15

Pacers

11

17

Bucks

14

14

Hawks

5

23

Hornets

5

23

Heat

18

10

Magic

18

10

Wizards

11

17

Mavericks

19

9

Rockets

9

19

Grizzlies

16

12

Pelicans

17

11

Spurs

5

23

Nuggets

21

7

Wolves

18

10

Blazers

10

18

Jazz

17

11

Thunder

15

13

Warriors

9

19

Lakers

18

10

Clippers

14

14

Suns

13

15

Kings

13

15

 

 

Pacers 11-17

Bardzo dobry VanFlet, solidny na RS Nurkić i Covingtonto by było na tyle z mocnych stron, Podziemski dobrze wyglądał jak na rookiego, ale odróżnijmy hype u rookasa od realnego impactu. Na ten moment Pacers brakuje jakości, powrót Bridgesa do gry za to bardzo udany, więc jest światełko w tunelu, ale sporo jeszcze pracy w Indianie by liczyć się w walce o PO.

 

 

//

Domyślam się, że bilanse nie do końca się zgadzają, postaram się na dniach dodać brakujące Winy zespołom przy których się wahałem- te mają służyć mojej ocenie siły zespołów, kilka drużyn na pewno dostanie po kilka W więcej (zapewnie ze Wschodu bo tam są zaniżone, ale Wschód vs Zachód w tym sezonie wygląda komicznie)

 

 

 

 

Podziemski jest najbardziej na plus w Warriors, on w ogóle nie wyglada jak rookie. On daje właśnie realny impact, dlatego rozważ lepszy bilans dla Pacers :)

Ja naprawde nie chce się szarpać o bilanse, ale jak widzę ze Nets ze sporymi problemami w rotacji (Boucher na sf grube minuty) są lepsi ode mnie, to mnie ch.. strzela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Podziemski jest najbardziej na plus w Warriors, on w ogóle nie wyglada jak rookie. On daje właśnie realny impact, dlatego rozważ lepszy bilans dla Pacers :)

Ja naprawde nie chce się szarpać o bilanse, ale jak widzę ze Nets ze sporymi problemami w rotacji (Boucher na sf grube minuty) są lepsi ode mnie, to mnie ch.. strzela. 

rozważę, ale nie ze względu na Podziemskiego tylko Bridgesa (myślałem że zagral mniej meczów w tym trymestrze) - Podziemski na ten moment to jest po prostu ok grajek w rotacji, nikt robiący 9/5/3 przez 28 minut na mecz nie może być raczej gamechangerem w takim stopniu w jakim starasz się go widzieć, chociaż wiadomo, pańskie oko konia tuczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

rozważę, ale nie ze względu na Podziemskiego tylko Bridgesa (myślałem że zagral mniej meczów w tym trymestrze) - Podziemski na ten moment to jest po prostu ok grajek w rotacji, nikt robiący 9/5/3 przez 28 minut na mecz nie może być raczej gamechangerem w takim stopniu w jakim starasz się go widzieć, chociaż wiadomo, pańskie oko konia tuczy.

 

Last month robi 11,6/6,6/4,1/1,5stl - a staty za pierwszy trymestr ma zaniżone bo na początku sezonu grał w garbage. Dopiero później zyskał zaufanie Kerra. I tak jak na rookie to w Warriors za Kerra jeszcze takiego nie było, żeby w lekko ponad miesiąc wywalczył miejsce w s5. Dlatego akurat w jego przypadku lepiej wziąć te staty, bo u mnie nie grał po 8-10 minut na początku sezonu. Poza tym w każdym meczu wymusza charges, jeden mecz nawet uratowal wymuszonym off faul w ostatniej akcji. On bierze też na siebie często najlepszych zawodnikow w obronie, jak Harden, Murray z Nuggets. Ten on/off ogolnie to nie przypadek i to, że z gracza poza rotacji wskoczył do s5 tak szybko potwierdza chyba, że ma realny wpływ na wyniki, skoro nawet Kerr mu zaufał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Last month robi 11,6/6,6/4,1/1,5stl - a staty za pierwszy trymestr ma zaniżone bo na początku sezonu grał w garbage. Dopiero później zyskał zaufanie Kerra. I tak jak na rookie to w Warriors za Kerra jeszcze takiego nie było, żeby w lekko ponad miesiąc wywalczył miejsce w s5. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Last month robi 11,6/6,6/4,1/1,5stl - a staty za pierwszy trymestr ma zaniżone bo na początku sezonu grał w garbage. Dopiero później zyskał zaufanie Kerra. I tak jak na rookie to w Warriors za Kerra jeszcze takiego nie było, żeby w lekko ponad miesiąc wywalczył miejsce w s5. Dlatego akurat w jego przypadku lepiej wziąć te staty, bo u mnie nie grał po 8-10 minut na początku sezonu. Poza tym w każdym meczu wymusza charges, jeden mecz nawet uratowal wymuszonym off faul w ostatniej akcji. On bierze też na siebie często najlepszych zawodnikow w obronie, jak Harden, Murray z Nuggets. Ten on/off ogolnie to nie przypadek i to, że z gracza poza rotacji wskoczył do s5 tak szybko potwierdza chyba, że ma realny wpływ na wyniki, skoro nawet Kerr mu zaufał. 

nie jest to prawda co piszesz odnośnie zaufania Kerra, James Wiesmann choćby grał jako starter zdaje się od początku RS,

rozumiem Twoją podjarke na Podziemskiego bo może być to w przyszłości fajny grajek, ale póki co dalej jest to gość, który robi małą produkcję i nie wiesz czy jak mu zostanie zwiększona rola to te cyferki urosną na tyle by móc go porównywać do Luki Doncicia ;) 

VanVleet gra dobry sezon, Bridges po powrocie też wygląda jakby nie przeleżał na kanapie całego wolnego, Nurkic i Martin byli solidni - ale nadal, nie masz ani jednego gracza który rzuca choćby 20 punktów na mecz, jest miejsce do poprawy, ale póki co nie widzę tego zespołu jako dodatniego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Podziemski jest najbardziej na plus w Warriors, on w ogóle nie wyglada jak rookie. On daje właśnie realny impact, dlatego rozważ lepszy bilans dla Pacers :)

Ja naprawde nie chce się szarpać o bilanse, ale jak widzę ze Nets ze sporymi problemami w rotacji (Boucher na sf grube minuty) są lepsi ode mnie, to mnie ch.. strzela. 

Sam Sengun jest lepszy niz wszystko co w Pacers w T1 niestety. W T2 sie odbijesz na pewno, ale tbh nie widze kontrowersji z tymi Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

nie jest to prawda co piszesz odnośnie zaufania Kerra, James Wiesmann choćby grał jako starter zdaje się od początku RS,

rozumiem Twoją podjarke na Podziemskiego bo może być to w przyszłości fajny grajek, ale póki co dalej jest to gość, który robi małą produkcję i nie wiesz czy jak mu zostanie zwiększona rola to te cyferki urosną na tyle by móc go porównywać do Luki Doncicia ;) 

VanVleet gra dobry sezon, Bridges po powrocie też wygląda jakby nie przeleżał na kanapie całego wolnego, Nurkic i Martin byli solidni - ale nadal, nie masz ani jednego gracza który rzuca choćby 20 punktów na mecz, jest miejsce do poprawy, ale póki co nie widzę tego zespołu jako dodatniego

Bridges rzuca 19,8 bez PG w Hornets (lamelo wypadł)  to chyba możesz se zaokrąglić w górę przy VanVleecie  ;]

8 minut temu, Reikai napisał(a):

Sam Sengun jest lepszy niz wszystko co w Pacers w T1 niestety. W T2 sie odbijesz na pewno, ale tbh nie widze kontrowersji z tymi Nets.

Sengun swietnie współpracuje z moim FVV w realu. Uważam ze obaj maja dość podobny wkład w te dobre wyniki Rockets, nie zgodzisz się ? 

W begm Nets jest raczej brak wsparcia dla Senguna przy 18 absencjach Herro, które kolader sprytnie ukrył w gąszczu małej tabelki. Zauważ ze wypisał dwie rotacje z Herro i jedną bez Herro, a gość nie zagrał nawet w połowie spotkan. Keegan Murray jest czasem świetny i go uwielbiam ale zdarza mu się tez jeszcze często miewać mecze po 5 czy 8 pkt - ergo gra mocno w kratkę nadal. To trochę lepszy team niż Rockets w zeszłym sezonie, ale ja tu absolutnie nie widzę bez Herro szans na 13:15, szanujmy się. Zobacz sobie jeszcze raz na rotacje, tam beznadziejny w tym sezonie Boucher został wrzucony na SF na 16 minut.  

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.