Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ignazz napisał(a):

Brzydki wpis. Niegodny mistrza 

ten jaki kaznodzieja 

codziennie czytam jaki to niegodny ten tytuł 

a prawda jest taka, że w tych wczesnych latach ludzie pobudowali potęgi na szemranych dealach, a teraz ogłoszają się goatami z tego powodu, przy okazji wypominając innym to samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ten jaki kaznodzieja 

codziennie czytam jaki to niegodny ten tytuł 

a prawda jest taka, że w tych wczesnych latach ludzie pobudowali potęgi na szemranych dealach, a teraz ogłoszają się goatami z tego powodu, przy okazji wypominając innym to samo :D

Minnesota miała zawsze czyste ręce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

Knicks jedyny mistrz bez gwiazdki

szkoda że ówczesny GM zakończył karierę po sezonie, może jeszcze by się włączył do walki o jakieś większe rzeczy- a tak? Co było największym sukcesem Knicks po odejściu Woodena? Mistrzostwo Playin? Bo chyba tam już drugiej rundy nigdy nie zobaczono w Nowym Jorku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie chodzi nawet o oszustwa, o to nikogo nie posądzam, ale już sam fragment o frajerze na Wigginsa mówi sam za siebie jakie to były czasy

tym frajerem był Człowiek Morza, więc chyba ciężko byłoby to inaczej nazwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

tym frajerem był Człowiek Morza, więc chyba ciężko byłoby to inaczej nazwać?

 
Art.  196.  [Obraza uczuć religijnych]

Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał(a):
 
Art.  196.  [Obraza uczuć religijnych]

Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 nie jestes Bogiem, uświadom to sobie sobie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Alonzo napisał(a):

Maxey w rl gra tak dobrze m.in. dlatego że w drużynie nie ma już Hardena i zmieniła się jego (Maxeya) rola.

Przede wszystkim dlatego, że pięknie się rozwija po prostu, po cichu robi swoje na salce treningowej, nie ma parcia na gwiazdorzenie i zawracanie sobie głowy głupotami. 

Ale robienie z niego 6th mana (z gracza aspirującego do bycia allstarem w tym momencie) to przyznam szczerze, że dawno mnie nic tak nie zaskoczyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał(a):

Przede wszystkim dlatego, że pięknie się rozwija po prostu, po cichu robi swoje na salce treningowej, nie ma parcia na gwiazdorzenie i zawracanie sobie głowy głupotami. 

Ale robienie z niego 6th mana (z gracza aspirującego do bycia allstarem w tym momencie) to przyznam szczerze, że dawno mnie nic tak nie zaskoczyło. 

jak kiedyś zażartowałem że będę grał Bookerem z ławki to mnie straszono TR :) a to były tylko żarty ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LONGER01 napisał(a):

Szkoda że @january usunął post w którym były wszystkie wymiany od 2017r, fajnie było czasem powspominać i pośmiać z głupot jakie się robiło.

są wszystkie w temacie historia beGM rok po roku, nie usunąłem tego co nie było do odtworzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.