Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Jak Markannen opuszcza 9 spotkań to narracja, jakby wypadł na cały.

Jak Cam Johnson wypada na 7, to nikt nie widzi różnicy :)

Dobra, ja o ten Wasz wschód się nie będę zabijał, a Ernie lubię, więc nie muszę go dociskać :P

A Markkanen jaki robi bilans w realu jako lider ? 
memphis bez Moranta jaki zrobili?

derrick white oczywiście na kozaku i zrobi właśnie delikatna różnice ale ja tez tu szczerze nie widzę więcej niż 10zwyciestw dla pistons w tym trymestrze. Oni i nets będą u mnie najniżej w tym peletonie aspirującym do playin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

A Markkanen jaki robi bilans w realu jako lider ? 
memphis bez Moranta jaki zrobili?

derrick white oczywiście na kozaku i zrobi właśnie delikatna różnice ale ja tez tu szczerze nie widzę więcej niż 10zwyciestw dla pistons w tym trymestrze. Oni i nets będą u mnie najniżej w tym peletonie aspirującym do playin. 

Dokładnie, te 10 zwycięstw to max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

A Markkanen jaki robi bilans w realu jako lider ? 
memphis bez Moranta jaki zrobili?

derrick white oczywiście na kozaku i zrobi właśnie delikatna różnice ale ja tez tu szczerze nie widzę więcej niż 10zwyciestw dla pistons w tym trymestrze. Oni i nets będą u mnie najniżej w tym peletonie aspirującym do playin. 

i pacers ktorzy maja typowy zespol na takie 33-35 W

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

no patrzac na wyczyny Januarego i twoje jestem ostatnim tutaj ktory nie gryzie sie w jezyk

trzeba płacić za to.

trudno. pzoostane wiern swoim przekonaniom

2 dni temu czytałem, że przegrałem tytuł mimo najlepszego teamu bo ludzie nie mogli znieść moich postów, a teraz czytam, że się gryzę niby w język, ustalcie wersje i dajcie znać ;]

Mi się po prostu nie chce team by team rozpisywać ;) , ale czytam co jest pisane, pewnie coś lekko pozmieniam jeszcze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał(a):

2 dni temu czytałem, że przegrałem tytuł mimo najlepszego teamu bo ludzie nie mogli znieść moich postów, a teraz czytam, że się gryzę niby w język, ustalcie wersje i dajcie znać ;

 

no zaczales sie gryzc po przegranym mistrzostwie.

nie jestes wierny swoim przekonaniom

pipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

@Qcin_69 do wielu rzeczy w Kings się można przyczepić, ale brak spacingu gdy w s5 wokół Goberta każdy rzuca za 3 a średnia skuteczność z dystansu tych 4 graczy w 1T to 40 procent?

DeRozan - niecała 1 trafiona /33%/

Barnes - 1,7 trafionych (39%)

Szreder- 1,6 trafionych (36%)

Powell 1,9 (45%)

/dane za cały sezon, nie chce mi się tych 5 meczów odejmować i liczyć/

nieco ponad 6 trafionych trójek na mecz, od całego s5, no zdecydowanie nie jest to imponujący wynik w mojej ocenie :( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

DeRozan - niecała 1 trafiona /33%/

Barnes - 1,7 trafionych (39%)

Szreder- 1,6 trafionych (36%)

Powell 1,9 (45%)

/dane za cały sezon, nie chce mi się tych 5 meczów odejmować i liczyć/

nieco ponad 6 trafionych trójek na mecz, od całego s5, no zdecydowanie nie jest to imponujący wynik w mojej ocenie :( 

 

Czyli poziom rl thunder mniej więcej - 2 zespołu zachodu. 

Przy topowej skuteczności.

Tatum rzuca średnio 39,8 , booker 37,3 , Tatum 34,7 a moje S5 "nie ma spacingu" 40 procent. Chociaż Ty mógłbyś docenić 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Czyli poziom rl thunder mniej więcej - 2 zespołu zachodu. 

Przy topowej skuteczności.

czyli tyle co robi George z Tatumem w dwójkę, Nie masz ani Shaia ani nawet Williamsa - słabiutkiego lidera ofensywy (Derozan) - wiem że chcesz budować się na porównaniu do el Soty, ale poza Gobertem ja tu nie widzę wspólnych punktów/ do OKC widzę jeszcze mniej/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

czyli tyle co robi George z Tatumem w dwójkę, Nie masz ani Shaia ani nawet Williamsa - słabiutkiego lidera ofensywy (Derozan) - wiem że chcesz budować się na porównaniu do el Soty, ale poza Gobertem ja tu nie widzę wspólnych punktów/ do OKC widzę jeszcze mniej/ 

Ja się nie porównuje do okc tylko pokazuję że te niecałe 7 trójek na mecz od S5 to nie jest beznadziejny wynik a do tego jest robiony na topowej efektywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał(a):

to nie jest głupia statystyka 

Embeed White Maxey SGA Jok 

Na czele 

Raczej głupia skoro mając dwóch z tych graczy mam ujemny bilans.

2 godziny temu, karpik napisał(a):

Bilans Sixers powiedziałbym, że kontrowersyjny.

Myślę, że głęboko przemyślany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fluber napisał(a):

Czyli poziom rl thunder mniej więcej - 2 zespołu zachodu. 

Przy topowej skuteczności.

Tatum rzuca średnio 39,8 , booker 37,3 , Tatum 34,7 a moje S5 "nie ma spacingu" 40 procent. Chociaż Ty mógłbyś docenić 

Imho warto spojrzeć na szersze tło niż tylko rzucac suche liczby, jak wyżej. 

Przede wszystkim taki przykładowy Tatum to rzuca pewnie z 2x tyle (jak nie więcej) pullup 3s, co całe Twoje s5 razem wzięte. Dodaj PG czy Bookera i masz przepaść. 

U Ciebie nikt nie rzuca pullup zza łuku praktycznie. 

Weźmy takiego Hardena choćby. On w najlepszych sezonach rzucał 35-36% zza łuku, ale robił potężne shooting gravity i spot up shooter nawet jak trafia na lepszej efektywności to nigdy nie da tyle, co przykładowy Harden itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał(a):

dla mnie to juz podpada pod trade request. jakby sie czuł gość o takim potencjale gdy przed nim w rotacji ejst k**** klay xd

Większość gier w s5, ponad 33 minuty.

A Klaya to Ty szanuj. Ja szanuję i myślę, że Maxey też by uszanował.

I gra tak świetnie, że mam ujemny bilans 😂

2 godziny temu, Alonzo napisał(a):

U mnie 76ers pomimo gry w 8 w rotacji

I łącznie 16 meczach opuszczonych przez moje top4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Imho warto spojrzeć na szersze tło niż tylko rzucac suche liczby, jak wyżej. 

Przede wszystkim taki przykładowy Tatum to rzuca pewnie z 2x tyle (jak nie więcej) pullup 3s, co całe Twoje s5 razem wzięte. Dodaj PG czy Bookera i masz przepaść. 

U Ciebie nikt nie rzuca pullup zza łuku praktycznie. 

Weźmy takiego Hardena choćby. On w najlepszych sezonach rzucał 35-36% zza łuku, ale robił potężne shooting gravity i spot up shooter nawet jak trafia na lepszej efektywności to nigdy nie da tyle, co przykładowy Harden itp. 

O ile nie masz 4 spot up shooterow na parkiecie ( i dwóch świetnie podających guardow). Na pullupach jedzie doncić trae, Mitchell czy curry i mam wrażenie, że to nie jest najlepszy sposób w 2024 roku w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał(a):

Na pullupach jedzie doncić trae, Mitchell czy curry i mam wrażenie, że to nie jest najlepszy sposób w 2024 roku w NBA.

Więcej graczy mocno pullupuje (nie da się wszystkiego ładnie rozegrać, zresztą ktoś musi robić też przewagę, rozbijać defensywę rywala, rzucać w trudnych momentach itd.). Nawet Twój DeRozan przecież, tylko że on wszystko na mid range, gdzie już całościowo nie jest to aż tak efektywne dla zespołu jak trochę dalej. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.