Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

xd

co to za smiech? i argument :D Obacz sobie sklad rl Hawks i tutejszych Mavs. Troche inna polka

rl Lebron ma porownywalna paczke jak tutaj  i sa .500. czego?

rl Curry ponizej .500

Patrze na caloksztal. Nowe idzie. lesne dziadki powoli usuwaja sie w cien. Widac to w tym sezonie jak nigdy dotad. Moja opinia

problemy Claxtona i Lively w tym trymestrze tez warto uwzglednic. Dalem na plusie wiec gest z mojej strony jest :)

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bogans2 napisał(a):

No moze i masz racje z tym supportem wiec poprawie Ci bilans

Może być kosztem spurs bo nie spodziewałem się bilansu lepszego niż miałem Dejounte.  

I Jalen Williams.
A przypomnę ze sporo odpuścił Duren Stew i Rozier. A Sochan niestety nie spełnia na razie nadzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, fluber napisał(a):

Pewnie dlatego opuścił ostatnie 4 mecze grudnia, żeby sobie średniej nie popsuć;)

Merytoryczne to było bardzo 😉

Ale tak, pewnie sobię skręcił specjalnie by być trzecim bodajże w historii z 40 PPG w miesiącu. Amerykanie uwielbiają takie historie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

Nie wiem czy bardziej zabawna jest walka o dodatnie bilanse wsrod gowno teamow, czy okrutne zebranie o mniej glosow przy tankowaniu xD

Spojrz na plus minus i RPM z drobna podpowiedzią. Zacznij przeglądać od końca. Tam nawet takich neutralnych gości jak Duren czy Mann mam po 240 pozycji na poziomie minus 1,5. 
Na ESPN jest teraz błąd i stron 8-11 nawet nie wyświetla się a tam są moje asy z SPURS DET. Zaskakująco Seth Curry 104. 

A +~ nie wiedziałem ze Jordan Poole za top 500 🤯

514 6 od końca 

Sochan 510. Nie lepszy. 

Rozier 505 

Wszyscy minus ponad 7,5 

Collins 498

Duren 443

Stew 449

Little 394 

Dieng 306

Max 321

Wendel 298

Jakieś pytania wysoki sądzie. 

Zebrałem bardzo młody niedoświadczony ale perspektywiczny skład który musi dostać minuty aby się rozegrać. Nic dziwnego ze przegrywają. 

Najmocniejszy punkt zespołu OG 116 plus 2,0 

I to nie jest głupia statystyka 

Embeed White Maxey SGA Jok 

Na czele 

Derick White to ciekawy przypadek i doskonały chirurgiczny gracz. Kto go ma? 

I co ważne moi gracze maja w swoich rl zespołach wyniki mając jakiegoś mimo wszystko lidera którego ja nie posiadam. Siakam Wemby Cade SGA. Chciałbym takowego mieć. Wiec w domyśle muszę mieć wyniki jeszcze gorsze od tych realnych. 

A na deser Kalendarz był trudny. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ely3 napisał(a):

 

A Grant Williams to w ogóle juz nie jest koszykarzem tylko dawnym wspomnieniem. W Bostonie naparzał te trójki aż miło. Nieźle bronił a tu ...... szkoda gadać . Chyba największy spadek jakości rok do roku. Nie potrafi bronić . Za 3 pudłuje niemiłosiernie. Ile on ma za ostatnie 10-20 meczów? 25%. Co oglądam Mavs to jest najgorszy w zespole.

 

@Alonzo opinia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się jego rola specjalnie nie zmieniła. 

W Mavs po dobrym wejściu w sezon, gdzie grał w większej roli niż w Celtics, przyszedł dołek co mu się zdarzało też w Celtics. 

Może warto brać w BeGM pod uwagę zmiany przez graczy drużyn i ich rolę w drużynie, a nie u nas przerzucać graczy beztrosko z klubu do klubu i później pisać, że grają jeszcze lepiej w jeszcze idealniejszym systemie (aż do zmiany w kolejnym trymestrze) - masz przykład swoich Bridgesa, czy Poolea. 

Jaylen Brown którego właśnie pozyskałeś u nas grał już kolejno w : Celtics-> Thunder -> Rockets -> Knicks; podczas gdy w rl gra całą karierę w Celtics.

ja się jego chwilowym dołkiem (ostatnie 6 jego meczy to juz 2T) nie przejmuję jakoś specjalnie jbc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał(a):

U mnie się jego rola specjalnie nie zmieniła. 

W Mavs po dobrym wejściu w sezon, gdzie grał w większej roli niż w Celtics, przyszedł dołek co mu się zdarzało też w Celtics. 

Może warto brać w BeGM pod uwagę zmiany przez graczy drużyn i ich rolę w drużynie, a nie u nas przerzucać graczy beztrosko z klubu do klubu i później pisać, że grają jeszcze lepiej w jeszcze idealniejszym systemie (aż do zmiany w kolejnym trymestrze) - masz przykład swoich Bridgesa, czy Poolea. 

Jaylen Brown którego właśnie pozyskałeś u nas grał już kolejno w : Celtics-> Thunder -> Rockets -> Knicks; podczas gdy w rl gra całą karierę w Celtics.

ja się jego chwilowym dołkiem (ostatnie 6 jego meczy to juz 2T) nie przejmuję jakoś specjalnie jbc.

A moze wezmy pod uwage to o czym odpowiadaja sami koszykarze w modnych ostatnio podcastach, czyli ze za dlugo jedna ekipa w jednej szatni powoduje tragedie?

Kazdy kij ma dwa konce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Reikai napisał(a):

A moze wezmy pod uwage to o czym odpowiadaja sami koszykarze w modnych ostatnio podcastach, czyli ze za dlugo jedna ekipa w jednej szatni powoduje tragedie?

Kazdy kij ma dwa konce.

To sobie popatrz kto ile gra w rl w jakiej drużynie, a później na te wymiany które robicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.