Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

bo napisałem, że stawianie na Rob-Willa jest naiwne i że ten skład ma sporo flag, które nie powinny Soty stawiać jako faworyta? rzeczywiście straszny ze mnie c***ek, że robię to co zwykle i to co inny czynili wobec mnie, jeszcze wtedy kiedy dyskusja była tu ożywiona 

w momencie gdy wytykałeś mi Wygnańakiego tak pewny siebie, choć to tylko zaczepka nawet ja nie przepuszczałem, że skończy się aż tak dramatycznie, no ale lepiej zgrywać fiutka siejącego ferment niż przyznać, że się myliło nie?

nie za bardzo wiem o czym piszesz tbh xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

na dyskusje przyjdzie czas w odpowiednim momencie, na razie mamy grudzień :) 

ja tylko stwierdzam jedynie fakt, że wciskasz ludziom kit, na dyskusje to się chłopie nie nadajesz, bo to są jakieś pierdy a nie argumenty, nie pisz bzdur czego Ty tam nie masz, od czegoś trzeba zacząć skoro narracja o zaoraniu sezonu padła w 2 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ja tylko stwierdzam jedynie fakt, że wciskasz ludziom kit, na dyskusje to się chłopie nie nadajesz, bo to są jakieś pierdy a nie argumenty, nie pisz bzdur czego Ty tam nie masz, od czegoś trzeba zacząć skoro narracja o zaoraniu sezonu padła w 2 tygodnie

jakbyś nie był ślepa pizda, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem to byś może potrafił zrozumieć, że Minnesota była w obu power rankingach na 1 miejscu i tym Reikaia i tym Lafa i to oni umieścili Sote na 1 miejscu, a nie ja :)  Ale widać, że przypadkowy tytuł Jokicia sprawił, że jad Ci wypalił resztki mózgu - proponuję trochę pochylić się nad swoją osobą, bo jakbyś miał krztę godności i pokory to byś może umiał posypać głowę popiołem i odtworzył chronologię Twoich gorzkich żali. 

Sorry za ślepa pizde, ale fajnie zabrzmiało :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

jakbyś nie był ślepa pizda, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem to byś może potrafił zrozumieć, że Minnesota była w obu power rankingach na 1 miejscu i tym Reikaia i tym Lafa i to oni umieścili Sote na 1 miejscu, a nie ja :)  Ale widać, że przypadkowy tytuł Jokicia sprawił, że jad Ci wypalił resztki mózgu - proponuję trochę pochylić się nad swoją osobą, bo jakbyś miał krztę godności i pokory to byś może umiał posypać głowę popiołem i odtworzył chronologię Twoich gorzkich żali. 

Sorry za ślepa pizde, ale fajnie zabrzmiało :) 

nie wiem co mają do rzeczy rankingi, można się z nimi zgadzać lub nie, ja się nie zgodziłem i nie wiem w czym problem, no chyba nie w tym, że miałem brać ranking Lafa z Bookerem na #1 jako prawdę objawioną xd 

dla mnie faworytem byli i dalej są Mavs bo mają zdecydowanie najgłebszą rotacje w lidze i to się potwierdzą póki co, ja nawet w swoich Nuggets za bardzo nie wierzyłem, bałem się kontuzji i słabszego Brunsona, na szczęście póki co jedno i drugie się nie sprawdza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

dla mnie faworytem byli i dalej są Mavs bo mają zdecydowanie najgłebszą rotacje w lidze i to się potwierdzą póki co, ja nawet w swoich Nuggets za bardzo nie wierzyłem, bałem się kontuzji i słabszego Brunsona, na szczęście póki co jedno i drugie się nie sprawdza

Jeśli faworytem do #1 seedu, to pod warunkiem braku poważniejszych kontuzji Ziona i Davisa, to moooże, ale tu też Young musiałby utrzymać kozacką formę z ostatnich tygodni (a takiej formy nawet największy homer Trae na tym forum, czyli ja, się nie spodziewał). To jednak całkiem spore może, więc wstrzymałbym konie póki co. A jeśli chodzi o poważnejszy run w PO, to tu wszystko zależy od Ziona, a tu jest póki co rozczarowanko.

BTW od kilku tygodni się zastanawiam. Po co Ci aż 5 backup centrów dla Jokicia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, karpik napisał(a):

Jeśli faworytem do #1 seedu, to pod warunkiem braku poważniejszych kontuzji Ziona i Davisa, to moooże, ale tu też Young musiałby utrzymać kozacką formę z ostatnich tygodni (a takiej formy nawet największy homer Trae na tym forum, czyli ja, się nie spodziewał). To jednak całkiem spore może, więc wstrzymałbym konie póki co. A jeśli chodzi o poważnejszy run w PO, to tu wszystko zależy od Ziona, a tu jest póki co rozczarowanko.

BTW od kilku tygodni się zastanawiam. Po co Ci aż 5 backup centrów dla Jokicia? :)

No tak, chodziło mi o sytuację gdy podstawowi gracze będą zdrowi, niby na temat Soty powinienem myśleć podobnie, ale imo to jest trochę inna sytuacja gdy masz 9 graczy do rotacji w tym trzech 1-2 roczniaków zamiast floty uznanych nazwisk, no przecież nawet ten Reed to bardzo fajny pickup, a tu jest tylko uzupełnieniem dla wyśmienitego coby nie mówić póki co AD 

Trae miał trudny start, ale ten ostatni run i wyrównanie rekordu z 30/10 in a rów robi wrażenie i tylko szkoda, że nie dało to Hawks z 4W więcej, bo wyglądałoby to znacznie lepiej, zresztą podobnie jest z Davisem i LAL 

generalnie na pewno kibicuje, bo roster zbudowany jest wzorowo i tylko tego zdrowia zawsze brakowało, znam ten ból dlatego jakoś tak podświadomie kibicuje, bo nie jest tajemnicą, że bez dobrego PO runu ta drużyna zostanie rozmontowana poprzez restrykcje finansowe 

A co do centrów, zbyt dużego zainteresowania nie było poza jednym teamem, jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam do rozmów, ciekawe czemu się Qcin nie odezwał, może dlatego, że za Brauna chciał 2x 1st, ale najpewniej po prostu duma mu nie pozwoliła ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

A co do centrów, zbyt dużego zainteresowania nie było poza jednym teamem, jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam do rozmów, ciekawe czemu się Qcin nie odezwał, może dlatego, że za Brauna chciał 2x 1st, ale najpewniej po prostu duma mu nie pozwoliła ;]

 

nie przypominam sobie byśmy kiedykolwiek pisali na temat Brauna, a Twoich centrów poza Jokiem nie potrzebuje, bo to kasztany 🌰  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

nie przypominam sobie byśmy kiedykolwiek pisali na temat Brauna, a Twoich centrów poza Jokiem nie potrzebuje, bo to kasztany 🌰  

beki z Eubanksa też nie pamiętasz? fajnie, że to już nie kasztan, gratuluję wzmocnienia 

wpisz "Brauna" w konwersacji to sobie przypomnisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

claxton kiedys zdobyl wiecek pkt?

mniejsza o Claxtona, ale Duop to jest bardzo solidny rols :P Podobny przypadek jak z Tatem :) 

Dobrze, że mecze libańskiej ligi są przystępne czasowo, czasami można tam wypatrzyć perełki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Trae miał trudny start, ale ten ostatni run i wyrównanie rekordu z 30/10 in a rów robi wrażenie i tylko szkoda, że nie dało to Hawks z 4W więcej, bo wyglądałoby to znacznie lepiej, zresztą podobnie jest z Davisem i LAL 

Hawks ostatnio regularnie grali na skrzydłach rotacją w typie Bey, bracia Matthews i Lundy plus prawie wszystko na wyjazdach. Nie ma komu bronić, bo atak hula pięknie. Po 7 stycznia jak Hawks nie zaczną wygrywać, to będzie można się zacząć martwić. Na razie to Trae ciągnie za uszy bandę leszczy. Zresztą podobnie jest w Lakers, tylko dokładnie na odwrót - świetna obrona i koszmarny atak, ale czemu się dziwić jak tam ostatnio w S5 grają Reddish, Prince i Vanderbilt. Tyle się mówiło o świetnym offseason Lakers, a fakty są takie, że tam jest LeBron, Davis i kompletnie nic poza tym. 

Zresztą zarówno Hawks z Youngiem, jak i Lakers z Davisem są z nimi na boisku na plusie i to całkiem wyraźnym. 

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

a no i wybacz @karpik, że Ci zjinxowałem Trae, znowu się zapomniałem

Przed meczem był w injury report z kontuzją ramienia i nawet w trakcie meczu się za nie kilka razy łapał. Ze dwie piłki wyleciały z obręczy po jego rzutach, na razie się nie martwię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.