Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, january napisał:

Oj widać jak strasznie brakuje Wam emocji w Begm przy tym moim dream teamie:) Spokojnie, naprawdę już za rok nie będę wyskakiwal z 4xallstar+ level graczami w PO:)

Oj szczerze to możesz się zdziwić, ja osobiście na ten moment widzę nuggets jako team to beat a nie lakers. Dziwi mnie mocno ta pewność siebie przy tym co gra Jokic, z Claxtona to on zrobi dżem jagodowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie
Jokic vs Nets
35/20/11(14/23 FG) z czego 6/7 FG na Claxtonie
22/17/10 (9/12 FG) z czego 5/8 FG na Claxtonie i 6 asyst

Jestem ciekawy bardzo jak to rozwiaze Jasiek, bo predzej uwierze w Caruso zamykajacego Currego i Granta/Andersona/Royca na Lebronie i Butlerze, niz ze Claxton moze cos tu pograc z Jokiciem.
 

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Oj szczerze to możesz się zdziwić, ja osobiście na ten moment widzę nuggets jako team to beat a nie lakers. Dziwi mnie mocno ta pewność siebie przy tym co gra Jokic, z Claxtona to on zrobi dżem jagodowy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Niektórzy Jaśka linczuja nie za kwestie sportowe 

czyli Twój post nie ma sensu, zresztą jaki lincz? 

przypomnę, że w trakcie pierwszej rundy Jasiek napisał, że wszystko idzie na wszystkie serie 4-0 dla Lakers,to jest wg. Cb ok zachowanie?

ponadto to chyba Ty napisałeś, że jeśli Jok zezłomuje LAL to to Nuggets będą faworytem, więc z łaski swojej się zdecyduj :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

czyli Twój post nie ma sensu, zresztą jaki lincz? 

przypomnę, że w trakcie pierwszej rundy Jasiek napisał, że wszystko idzie na wszystkie serie 4-0 dla Lakers,to jest wg. Cb ok zachowanie?

ponadto to chyba Ty napisałeś, że jeśli Jok zezłomuje LAL to to Nuggets będą faworytem, więc z łaski swojej się zdecyduj :)

 

Bo w tym samym czasie JB gra jeszxze lepiej, AR potwierdza ze to nie ślepa miłość co do jego gry i nagle na poziomie gra Bam co ma prawo zamęczyć Joka. 

To są okoliczności bardziej przeciw DEN okolokoszykarskie a nie to co jasiek pisał o 4:0. Dziwna argumentacja. Niech przegra bo coś napisał niekulturalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał:

Bo w tym samym czasie JB gra jeszxze lepiej, AR potwierdza ze to nie ślepa miłość co do jego gry i nagle na poziomie gra Bam co ma prawo zamęczyć Joka. 

Butler jest od zawsze w naszych LAL trzecią opcją ataku, Reaves to nie wiem do jakiej roli będzie sprowadzony tbh, dodatkowo masz zawodzącego w crunch Lebrona, któremu rundę wcześniej Curry nie dał rady za wiele zrobić. Bardzo dziwny turnaround po takim playoff runie Joka, ale w sumie wpisuje się to w ogólnoświatową narrację - zawsze znajdzie się coś by znaleźć temat zastępczy. 

Z tym Bamem to już w ogóle dziwna historia, Jok dostał na przeciw siebie przede chwilą najlepszego obrońce PO, który musiał być ograniczony do grania z pomocy, tak sobie z nim świetnie radził, a serię wcześnie robił  35/14/10 czyli właśnie wtedy gdy u nas mierzył się nie z Miami, a z Rox mającymi 6 w miarę legitnych graczy, ale w żaden sposób nie do porównania do rl Heat.

19 minut temu, ignazz napisał:

To są okoliczności bardziej przeciw DEN okolokoszykarskie a nie to co jasiek pisał o 4:0. Dziwna argumentacja. Niech przegra bo coś napisał niekulturalnie. 

piszesz o jakiś linczach, to chciałem zadać temu kłam, nikt nikogo nie linczuje jedynie nie wszystkim podoba się taka forma narracji w roli obrażonego Królewicza, który domaga się samych sweepów, a o rywalach wypowiada się per przegrywy

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o aspektach sportowych chętnie podyskutuje. Zwracałem tylko uwagę aby nie iść w stronę tych innych argumentów Iza sportowych. Tylko tyle i aż tyle. Ja nie napisałem na kogo zagłosuje choć zauważyłem zarówno mocno puste przebiegi Currego jak i fatalne ale medialnie chyba wyciszane 4Q Króla. U niego te końcówki nakładają się na to ile ma lat i już niektórzy zdarzyli z nich zrobić zalety a nie wady. Po przecież Jordan w tym wieku grał gorzej ;) 

Wiec smoku tym tematem zastępczym nie jest mój post tylko narracja tych co wspomnieli o postach GM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

I o aspektach sportowych chętnie podyskutuje.

Ja nie bardzo, nie zamierzam odkrywać kart przed serią. Dziwna sprawą jest natomiast, że dostrzegasz pewne monumentalne wady w drużynie przeciwnika, a i tak wystarczy jeden Butler by zmienić wajchę na Lakers, skoro Jimmy gra z grubsza to samo całe PO, po prostu Celtics póki co zajebali jakiś alltime szpagat, nic więcej.

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Wiec smoku tym tematem zastępczym nie jest mój post tylko narracja tych co wspomnieli o postach GM 

nie jest temat zastępczym, że @karpik choć miał kilka ewidentnych rzeczy do wyciągnięcia napisał opis po to aby był i nie odpowiedział w żaden sposób na ostatni post GMa Lakers, skoro ostatnim highlightem działu stał się spisek wymierzony w Lakers, spisek, który tylko przełożył w czasie ich wygraną, która była nieunikniona

jak działania Rady wymierzone w Qcina były na rękę, to nie było tutaj bardziej zadowolonej osoby, teraz w sprawie nie mającej żadnego znaczenia dla przebiegu rozgrywki jest wielkie oburzenie i rzucanie epitetami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, january napisał:

Serio LBS czepiasz się mnie, że napisałem, że wrzucanie przez pewnych userow oficjalnych głosów w serii Lakers-Grizzlies na Memphis to żenada że strony przegrywów?

z tego co pamiętam pisałeś też w tym tonie odnośnie przełożenia głosowania, zresztą nieważne, nie będę już nic o atmosferze pisał, nie chcę aby te WCF były jakkolwiek przez to naznaczone, odniosłem się jedynie do słów Iggygo o jakimś linczu 

a co do głosów to c_m miał ponoć zmienić a Qcin to Qcin, zwykły trolling bez wpływu na rezultat. nigdy też nie miał Nuggets w roli faworyta do czegokolwiek bo przecież są Wielcy Booker z Tatumem, także who cares, jakby nie głosował to w dwóch słowach - Berlin padł

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

z tego co pamiętam pisałeś też w tym tonie odnośnie przełożenia głosowania, zresztą nieważne, nie będę już nic o atmosferze pisał, nie chcę aby te WCF były jakkolwiek przez to naznaczone, odniosłem się jedynie do słów Iggygo o jakimś linczu 

a co do głosów to c_m miał ponoć zmienić a Qcin to Qcin, zwykły trolling bez wpływu na rezultat. nigdy też nie miał Nuggets w roli faworyta do czegokolwiek bo przecież są Wielcy Booker z Tatumem, także who cares, jakby nie głosował to w dwóch słowach - Berlin padł

jak ja miałem na Lakers  4:1 lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.