Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.11.2019 o 21:33, MarcusCamby napisał:

Jeszcze człowiek morza pompuje Davisa na MVP zamiast w tej sytuacji sprzedawać go jako lepszego Goberta.

spoko, nie skorzystam.

nie ma odzwierciedlenia w faktach twoja próba dyskredytacji gracza, który jest w scislym topie tego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu za mało pisze postów typu

Mcgee krul 18/17/2/3/3 dzisiaj! Klękajcie narody i GMy! 

Nie chcę zapeszać po 10 meczach, ale Millsap, po którym spodziewałem się że ząb czasu go dziabnie trochę, w tym sezonie gra świetnie po obu stronach parkietu. Jest bardzo ważnym zawodnikiem rl baryłek i u mnie nie będzie inaczej. Razem z Jamalem, który u mnie jest niekwestionowanym liderem ofensywy i świetnymi uzupelnieniami, gdzie wszyscy są zdrowi dają mi poważną szanse na PO. Przynajmniej tak się zanosi na początku trymestru. 

Mam przekozacką defensywe, jak chcesz wygrać ze mną mecz upewnij się ze twoje armaty mają przepchane lufy, bo w poście nie masz czego szukać przy Carterze i Sapie, a twoich najlepszych graczy pokryja harkless i white. Nie mam wyraźnej drugiej opcji i myślałem ze to będzie problem, ale wszyscy gracze wokół Murraya są cholernie efektywni, White, Carter - to nie są high volume scorerzy, ale są skuteczni. Mam w obwodzie Temple, mogę rzucić THJ żeby zamieszać jakby ofensywa się nie kleila. Lyles czeka na ławce żeby wejść i porozciagac grę. Jak Carter zostanie wyfaulowany mam solidnego mcgee. Nawet Glen Robinson Czeci jest przydatny w rotacji. 

Atlanta nie będzie grała pięknej koszykówki w tym sezonie, ale na pewno będzie wygrywać mecze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Typowy dzien hornets:

Kuzma 22-5-2 drugi mecz z rzedu na dobrych skutecznosciach, powoli zrzuca rdze po kontuzji

Howard 15-8-3

Augustin 12-5-8

Thomas 18-1-7

No i tylko westbrook znow przecietnie 17 punktow az z 20 rzutow

wychodzisz Thomas Westbrook Kuzma rozumiem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo ja tu pozbierałem Horfordow, Jarenow czy Thybulllow tej ligi, a widzę głównie jaranie się typami co rzuca trochę pkt i oddadzą jeszcze więcej. Ktoś bierze pod uwagę obronę?

Bo wiecie w tej lidze to RL Wizards czy Pistons mają topowy atak, a z czołowych defensyw tylko Magic są na minusie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Mam pytanie, bo ja tu pozbierałem Horfordow, Jarenow czy Thybulllow tej ligi, a widzę głównie jaranie się typami co rzuca trochę pkt i oddadzą jeszcze więcej. Ktoś bierze pod uwagę obronę?

alonzo 😂

dziwne ze w hornets jeszcze tony wroten angazu nie znalazl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eMeS napisał:

Po prostu za mało pisze postów typu

Mcgee krul 18/17/2/3/3 dzisiaj! Klękajcie narody i GMy! 

Nie chcę zapeszać po 10 meczach, ale Millsap, po którym spodziewałem się że ząb czasu go dziabnie trochę, w tym sezonie gra świetnie po obu stronach parkietu. Jest bardzo ważnym zawodnikiem rl baryłek i u mnie nie będzie inaczej. Razem z Jamalem, który u mnie jest niekwestionowanym liderem ofensywy i świetnymi uzupelnieniami, gdzie wszyscy są zdrowi dają mi poważną szanse na PO. Przynajmniej tak się zanosi na początku trymestru. 

Mam przekozacką defensywe, jak chcesz wygrać ze mną mecz upewnij się ze twoje armaty mają przepchane lufy, bo w poście nie masz czego szukać przy Carterze i Sapie, a twoich najlepszych graczy pokryja harkless i white. Nie mam wyraźnej drugiej opcji i myślałem ze to będzie problem, ale wszyscy gracze wokół Murraya są cholernie efektywni, White, Carter - to nie są high volume scorerzy, ale są skuteczni. Mam w obwodzie Temple, mogę rzucić THJ żeby zamieszać jakby ofensywa się nie kleila. Lyles czeka na ławce żeby wejść i porozciagac grę. Jak Carter zostanie wyfaulowany mam solidnego mcgee. Nawet Glen Robinson Czeci jest przydatny w rotacji. 

Atlanta nie będzie grała pięknej koszykówki w tym sezonie, ale na pewno będzie wygrywać mecze :)

Niestety Derick White nie sprawdza się na razie w spurs gdzie w dziwny sposób pop ograniczył mu minuty ( Murray po kontuzji to zrozumiałe ale White?). Co gorsze on przestał bronic i taki Wiggins przejechał się po nim strasznie. Oczekiwania wobec niego mam ogromne ale ta cześć sezonu ( częściowo nie z winy gracza) zmarnowane. Lyles już dał poznać się jako aofensywne niezbierajace coś mimo otrzymanej S5 zawodzi ...

millsap i twój Murray są świetni  ale White pod kreska  - czemu pop nie gra razie z Dejounte DW? A za to system Mills Forbes i Belli lub DDR bez obrony jest częstym ustawieniem  - bez sensu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wychodzisz Thomas Westbrook Kuzma rozumiem? :D

Rotacja na start sezonu jak w arkuszu:)

1 godzinę temu, Lucas napisał:

Mam pytanie, bo ja tu pozbierałem Horfordow, Jarenow czy Thybulllow tej ligi, a widzę głównie jaranie się typami co rzuca trochę pkt i oddadzą jeszcze więcej. Ktoś bierze pod uwagę obronę?

Wypraszam sobie. Russell westbrook robi 2.0 spg co w polaczeniu z 38.5 miliona dolarow pensji czyni go najlepszym zlodziejem ligi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lucas napisał:

 

Bo wiecie w tej lidze to RL Wizards czy Pistons mają topowy atak

Wczoraj obrona Sabonisa i Warrena się nie liczyła, bo zagrali 4 mecze z Wizards i Pistons i mieli słaby terminarz z tego powodu, więc się nie liczy, a dzień później ci sami Pistons i Wizards robią za przykłady "topowych ataków", które są poza play-offs. To się zdecydujcie w końcu:)

9 godzin temu, ignazz napisał:

mała dawka ale Wizz mogę mieć pociechę z Metu. 
 

Chimezie Metu

Chimezie Metu played four minutes in garbage time — and he was pretty impressive. He looks big, fast, athletic and coordinated. Over his last two stints in garbage time, Metu has 13 points, ten rebounds, two assists, two blocks and zero turnovers in 13 minutes. Obviously, it doesn’t mean a whole lot but it might be time to give him a chance by giving him a few real minutes to see if it translates. 

Teraz to nawet muszą:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

Wczoraj obrona Sabonisa i Warrena się nie liczyła, bo zagrali 4 mecze z Wizards i Pistons i mieli słaby terminarz z tego powodu, więc się nie liczy, a dzień później ci sami Pistons i Wizards robią za przykłady "topowych ataków", które są poza play-offs. To się zdecydujcie w końcu:)

No są w top10 efektywności ofensywnej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fluber napisał:

Czyli obrona brogdona i sabonisa to nie fluke skoro tak dobrze wypadaja przeciwko top 10 atakom:)

Brogdon zawsze wydawał mi się solidnym obrońca, więc nie wiem czemu miałby to być fluke? 

Sabonis na C jest raczej ok w D, choć wiadomo że w tym elemencie gorszy od Turnera, ale na PF jak oglądałem to brakuje mu szybkości. Jak grasz nim tylko jako C to pewnie Sabonis jest Twoim najlepszym obrońca w zespole. 

To jak coś opinie na eyetescie, więc może w statach wyglądać inaczej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi ale nie pisałem tego myśląc o wymianach. Nawet się uśmiechnąłem za twój wpis bo wygada jakbym wypychał na sile liderów. 
Dla mnie totalnie serio Brogdona mam wyżej niż Ingrama który dalej z tym jego schorzeniem przy moim pechu w grach tego typu ze zdrowiem nawet nie będę dotykać. To jest taka loteria z zakrzepica ze na pewno nie pójdę w to. A twoje mityczne przepakowanie jego wartości i tak by nie pomogło. 
 

musisz mi uwierzyć na słowo. Wpis nie był wódeczka pod przyszłe interesy tylko odnośnikiem do twojego wpisu o drafcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

 

Darnell Mayberry of The Athletic analyzes why Bulls swingman Denzel Valentine, largely hampered by injuries so far in his NBA career, has yet to earn a role in the rotation during the 2019/20 campaign, his fourth season in the league after being taken in the lottery (14th overall) during the 2016 NBA Draft.

Mayberry notes that while Valentine has put up some large numbers in the G League for the Windy City Bulls, his defensive struggles during the preseason are likely keeping him from earning a rotation spot under head coach Jim Boylen, who says a strong showing down in the G-League won’t help Valentine earn playing time in the NBA.

With additional insight on Valentine, Eric Woodyard of ESPN notes that when asked why the 25-year-old is out the rotation, the Bulls’ head coach told him, “because I said so,” while Valentine told ESPN that he “feel(s) like (he) should play.” As such, Valentine’s role and his attitude toward that role will likely remain an interesting storyline to keep an eye on moving forward.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.