Skocz do zawartości

Kubica znów w F1!


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy są tu kibice Formuły 1, ale obstawiam, że kilku się znajdzie.

 

Robert na dniach ma oficjalnie podpisać kontrakt z Williamsem a Orlen dorzuci 10 mln Euro za sponsoring. To chyba najwyższy roczny kontrakt reklamowy polskiej firmy.

 

Co więcej z nieoficjalnych źródeł (bliskich Kubicy i Orlenu) przeciekają informacje, że istnieje naprawdę realna szansa, iż Robert pojedzie w bolidzie jeszcze w tym roku w najbliższym GP.

 

Wiadomo, że dziś to nie jest ekipa walcząca o podium, ale mając na uwadze wypadek Roberta to bezprecedensowa historia! Trzymam kciuki i wracam do regularnego oglądania F1! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziesiec mln ojro tylko 100mln złotych za 2 lata.

 

Fajnie, jaram się w opór, liczę że Kubek pokaże Williamsom jak jeździ kierowca z krwi i kości, na tytuł szansy nie będzie, ale to nie jest ważne, trzymałem kciuki ciągle od momentu tego wypadku i strasznie mnie wkurwiało, że RK jest tak mało wylewny w mediach, bo brak wiadomości o nim mógł znaczyć, że wcale nie jest lepiej. Czas znów rezerwować czas na ten nudny sport, którego gdy nie było RK w padoku nawet nie myślałem oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy, może ktoś wie.

 

Kto teraz pokazuje F1, Polsat? Może wróci do głównego pasma? 

 

Logo Orlenu będzie w jakiś sposób eksponowane na bolidach, czy za wcześnie żeby o tym gadać?

 

Historia świetna, pamiętam że oglądałem każde GP przed wypadkiem, a po wypadnięciu Kubicy z dnia na dzień przestałem, mimo że oglądanie zacząłem sporo przed jego dojściem do F1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wish to od kiedy jest polska firma? :smile:

 

Ps. Generalnie nie sprawdzałem czy ktoś płaci więcej na jednym kontrakcie.

 

No nie wiem, od kiedy CEO ma polski paszport?

 

Dwie sprawy, może ktoś wie.

 

Kto teraz pokazuje F1, Polsat? Może wróci do głównego pasma? 

 

Logo Orlenu będzie w jakiś sposób eksponowane na bolidach, czy za wcześnie żeby o tym gadać?

 

Historia świetna, pamiętam że oglądałem każde GP przed wypadkiem, a po wypadnięciu Kubicy z dnia na dzień przestałem, mimo że oglądanie zacząłem sporo przed jego dojściem do F1. 

 

Nie wiem kto pokazuje, bo odkąd Kubek nie jeździ to nie oglądam, ale pewnie Polsat się skusi i wrzuci na ogólny, historia jak na film to oglądalność się zgadzać będzie.

 

Orlen nie będzie sponsorem tytularnym, nie będzie sponsorem Kubicy tylko sponsorem zespołu. Mimo że Martini znika z nazwy zespołu, to nie wskoczy tam Orlen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven pokazuje F1 i robi to naprawdę świetnie. Takiej otoczki, studia w różne dni itp. nie było nigdy w Polsacie. No ale teraz Eleven należy do Solorza, więc nie zdziwiłbym się, gdyby coś się w temacie pokazywania F1 we free tv zmieniło.

 

No i wtedy możliwy też powrót słynnego Andrzeja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

No nie wiem, od kiedy CEO ma polski paszport?

Aha, widzę nowa definicja... To dużo polskich firm jest w takim razie :)

 

Co do zasad współpracy Orlenu to umowa dopiero jest negocjowana, więc nie wiem skąd Ty te szczegóły wziąłeś. Generalnie na bolidzie powinna być i nazwa Orlen i Verva, ale to na dziś gdybanie.

A pokazuje Eleven należący do Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze słynna miękka mieszanka.

 

Andrzej był gość ale on później miał ten problem, że nie było nad nim bata w postaci Sokoła, coś in the vein Wojtek - Noculak. Dopóki był ten drugi, dopóty Wojtka dało się słuchać.

 

Ogólnie jeśli jutro faktycznie o 10 potwierdzą Roberta, to jaram się jak kościoły w Norwegii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie logo Orlenu pojawi się na tylnim skrzydle Williamsa.
Orlen nie będzie tytularnym sponsorem, ale będzie sponsorem zespołu, a nie samego Roberta.
Poziom E11 jest żenujący, jeżeli chodzi o jakość dziennikarzy nie licząc Mikołaja Sokoła.

 

Solorz w rzeczy samej wykupił E11, więc jest szansa na powrót Borowczyka :) i powrót F1 do Polsatu, a przynajmniej samych kwalifikacji i wyścigu, reszta materiałów typu treningi mogą zostać w E11 dla hardcore'owych fanów.

 

Jutro o 10 będzie pewnie ogłoszenie na twitterze Williamsa, o 11 konferencja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, widzę nowa definicja... To dużo polskich firm jest w takim razie :smile:

 

Co do zasad współpracy Orlenu to umowa dopiero jest negocjowana, więc nie wiem skąd Ty te szczegóły wziąłeś. Generalnie na bolidzie powinna być i nazwa Orlen i Verva, ale to na dziś gdybanie.

A pokazuje Eleven należący do Polsatu.

 

Założył ze swoim kolegą, jest Polakiem, więc chyba wystarczająco? :)

 

Zasady współpracy z linku podanego wyżej w temacie. Nie wiem czy za taki hajs wynegocjowaliby i RK w F1 i logo na bolidzie, zobaczymy, ale nie wydaje mi się.

 

Oby do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 nie wróci  do Polsatu . Eleven z Polsatem nie będa wiązane w żaden sposób.

Jak gdzieś trafi wyścig   do ogólnej to do TVP.  Szkolnikowski wspominał kiedyś, że jak Robert wróci to się postarają o jakąs sublicencję a Kurski pewnie wybuli ładną sumke i Solorz na to pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 nie wróci do Polsatu . Eleven z Polsatem nie będa wiązane w żaden sposób.

A wystarczyło najpierw sprawdzić... Polsat kupił pół roku temu 51% społki, która jest właścicielem Eleven. http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-05-25/polsat-i-eleven-sports-rozpoczynaja-strategiczna-wspolprace-na-polskim-rynku/

 

Eleven w 2017 roku na 2 lata wykupiło licencje na F1 m.in. na teren Polski.

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Solorz kupił pakiet to wiem , a to że nie będa sie dzielic prawami(ktore juz posiadaja) ani komentatorami to pewne i tez to wiem. Wiec pudło. 

 

Jedyna szansa Polsatu to kupno w przetargu od sezonu 2020 lub sublicencja. Przyszły sezon F1 jet w eleven. Polsat sobie nie może puszczac tego kontentu na swoich kanałach, musieliby kupić sublicencję , a bardziej opłaca się Solorzowi albo nałapac Januszy na pakiet eleven albo sublicencja dla TVP.

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz czemu Solorz kupił w ogole udziały eleven? bo chyba nie...   Po za tym eleven na CP+ był od dawna , duzo wczesniej niż kupno akcji przez Kroka.

 

Solorz kupił udziały w eleven (ktory sie najprawdopodobniej wypstrykał z kasy) poniewaz eleven zaczał kręcic z nc+(wspolne prawa, eleven wykupił miejsce na transpoderze nc+ ) Eleven prowadzil rozmowy(co do kupna akcji) z nc+ wczesniej ale oni byli uzaleznieni od centrali z Francji, wtedy wkroczył Solorz i od reki wyłozył hajs,. To ze Solorz jest włascicielem  Polsatu i pakietu w eleven ,mie powoduje że bedą one sie wymieniać jakimis prawami bez sublicencji czy współdziałac wymieniajac kadry itp. To są dwie odrebne spółki w rękach bogatego biznesmena. Dla którego liczy się zysk i bardziej jest mu opłacalne  by narazie przynosiły obie zysk.  Pakiet eleven w CP nie ma za dobrej sprzedazy więc pewnie będzie chciał wychaczyc hajs od Januszy za ten pakiet.  Kubicy równie dobrze po kilku wyscigach może nie byc w F1 więc jest to dla niego bardziej oplacalne.

 

Najlepszym przykładem tej twojej współpracy miedzy CP a elevenem jest fakt że od pól roku pomimo ze  Solorz zakupil akcje belgów -Eleven 4 dalej nie ma w CP . W NC+ i innych kablówkach jest juz od roku.

 

Solorz przeczeka prawa które posiada eleven i pomału zacznie wygaszac te kanały . Skupując prawa dla sportowych kanałow CP.

 

Jesli CP chce puszczac F1 w tym sezonie będzie musiało kupić sublicencję.

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.