Skocz do zawartości

Jazda, Jazda - czyli RS 18/19 na żywo!


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda Nets.

 

Jadę po boxscore, więc jak coś mnie korygować^

Wiggins ofk mnie zrobił w ciula, jak przełączyłem to zaczął grać bdb.

Ale Towns oddający 3 rzuty w 1H, a Rose 5 to jest klasyczny TT.

 

PS Ależ Pelsy gwałcą Rox. <Cambyconfused>

 

a ja mam takie pytanie, co do tego ma TT ?

myslisz ze on mowi do KATa: sluchaj jak Derrick jest na boisku to graj pasywnie, niech on rzuca, a ty tylko w ostatecznosci ??

 

po prostu KAT nigdy nie mial i nie ma parcia na kosz i ogolnie nie probuje za bardzo sie uwolnic czy pokazac, zeby ta pilke dostac jak ktos inny sobie kozluje, tylko grzecznie stoi i sie patrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Payton z triple double:) Pelicans przegrali chyba wszystko w preseason, a teraz nie było ani minuty,żeby mogli poczuć się zagrożeni porażką.

 

Jak Tam Wolves - Spurs, bo z tego co widzę z box score to Jimmy Butler - 0 asyst jak do tej pory:)?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie to jest widzę w Minnesocie. Towns oddał 6 rzutów??? Mniej nawet niż Dieng?

 

Ciekawe, czy Butler się w końcówce obudzi.

 

Butler za bardzo forsuje, biega, skacze, troche jak kurczak bez glowy, az go zdjeli...

a Towns, dalej to samo, stoi na 7 metrze, postawi zaslone albo dostanie pilke i ja oddaje po 0,5 sekundy i patrzy jak inni cos probuja zrobic 

 

edit:

sprobowal xD na tyle, ze juz wylecial za faule

jutro na reddicie lowlights, albo przynajmniej jakis post o jego wystepie na 100% bedzie

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no rok temu to ofensywnie wymiatał, a co do ofensywy w HCO Thibsa po zeszłorocznym Crawfordzie mam pewne uzasadnione podejrzenia.

 

 

Czy są na sali Qcin i Ely3? Bo tam coś dziwnego w Sacramento się zaczęło.

Jazz miewaja takie momenty indolencji strzeleckiej zmiksowanej z nonszalancja w ataku. Mitchell za bardzo gwiazdorzyl i cyk, Kings odjechali, na szczęście ławka Exum Burks Crowder wygląda póki co rewelacyjnie i już Jazz doszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Favors nijak, Jazz o wiele lepiej dziś wyglądają z Crowderem na PF,inna sprawa ze tempo jest na 230 punktów i nie pamiętam żeby Derrick kiedykolwiek w takim spotkaniu był przydatny. Joe Ingles wymiata za to, Rubio z Donem z kolei ssa palke w ofensywie. Szalony mecz, troche takie summer league

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to przeczytał:)

zszedl WCS i gral na jakiegos kasztana , Gilesa zdaje sie, to w 5 minut trafil z 4 czy 5 rzutow.

 

Ingles-》Gobert-》Exum-》Favors/Burks-》Crowder-》Mitchell-》Rubio

 

w Sacramento bardzo podobali mi sie dzisiaj Fox, Bjelica, WCS. Bagley drewno z kolei, liczylem na wiecej, ale rusza sie slamazarnie jak Jah Okafor z drugiego sezonu w 76ers

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.