Skocz do zawartości

Jazda, Jazda - czyli RS 18/19 na żywo!


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Oklahoma z Westbrookiem i Schroderem prowadzącym drugi Unit zamiast Feltona może wygladac fajnie. Oba unity mogą mieć podobny styl z Schroderem w roli westbrooka i Grantem, Noelem na ofensywnej desce zamiast Adamsa.

Może ale trzeba będzie jeszcze przemysleć s5 bo ferguson jest słabiusieńki. Patterson również wygląda cienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam Nets - Allen poza kończeniem layupów (niektóre powinien po prostu ładować na hajlajty) wygląda przezajebiście. Nets trochę się zacięli, ale Pistons ratują zmiennicy. bo ich s5 bardzo słabo...

 

No właśnie podczas preseason z Memphis napływały informacje, że to źle wygląda pod wzgględem chemii i coacha. Jak tam Jaren Jackson i McDermott?

 

Dopiero mi uświadomiłeś, że na boisku gra przecież ten osławiony Jaren Jackson. Nie widziałem go w ogóle w żadnej akcji. Ale patrząc jak bawił się drugi unit Pacers, to musiał nieźle dawać dupy w obronie. Zwrócę na Niego może większą uwagę w drugiej połowie.

 

Dermott jak to Dermott robi swoje, biega gdzieś tam po obwodzie, a nawet pięknego jednoręcznego dunka zaliczył.

 

griffin wyraznie go zlekcewazyl. mam nadzieje,ze po raz ostatni...

 

A mi się wydaje, że szukał zemsty za preseason i znowu go Allen wyjaśnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam Nets - Allen poza kończeniem layupów (niektóre powinien po prostu ładować na hajlajty) wygląda przezajebiście. Nets trochę się zacięli, ale Pistons ratują zmiennicy. bo ich s5 bardzo słabo...

 

No właśnie podczas preseason z Memphis napływały informacje, że to źle wygląda pod wzgględem chemii i coacha. Jak tam Jaren Jackson i McDermott?

Widzę że zostało nas dwóch łudzących się, że z DLO coś będzie :P.

 

Allen to kosmita, koleś blokuje wszystko w zasięgu, do tego fajnie stawia zasłony, rusza się bez piłki i trafił nawet trójkę.

Nie poznałem Paytona, pozbył się wyprasowanych włosów :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że NYK-ATL to przegrany wygrywa ;> ?

 

Wyjebane! Clyde ma na sobie worek po ziemniakach i wygląda zjawiskowo, Rebecca chyba odstawiła kokę bo nabrała trochę ciała, do pilnowania tego kędziora co oddali za niego Doncica wystarcza RON BAKER, a mi się jeszcze nie chce spać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.