Skocz do zawartości

beGM - Two-Way Deals 2018


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

No ale było gdzieś pisane, że brak wyboru = spada na koniec kolejki, więc dlaczego mamy czekać Flubciu jak wszystko jasne? Wybieraj swojego.

No tak, więc przedwczoraj mieli wybierać Raptors i nie wybrali, więc spadli na koniec kolejki, a kolejka przeszła na Rockets, którzy nie mogli wybrać przed Raptors, bo byli po nich w kolejce i nie mieli możliwości wybrać swojego dnia, Rockets wczoraj nie wybrali, więc kolejka powinna przejść dzisiaj na Spurs, na których wybór czekam i po tym wyborze powinienem dopiero wybierać ja. 

 

Dlaczego fakt, że pierwszy zespół danego dnia nie wybrał ma anulowac wybór wszystkich kolejnych z danego dnia???

 

Mój wybór to J.P. Macura w razie czego.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troy Williams

Zwalniam Costello

 

williams jest na normalnym kontrakcie w pistons :smile:

cos ignazz slaby research robisz. moze zmiana sekretarki?

 

Do tego Costello jest od dawna po za klubem, bo rok temu grał w Spurs na normalnym kontrakcie i jego TO nie zostało podjęte.

 

Masz Ignazz na two-way Vlatko Cancara i Josh Huestisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego Costello jest od dawna po za klubem, bo rok temu grał w Spurs na normalnym kontrakcie i jego TO nie zostało podjęte.

 

Masz Ignazz na two-way Vlatko Cancara i Josh Huestisa

 

Patrzę teraz na arkusz, że Pistons zwolnili Williamsa.

 

Umknęło mi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Nie wiem, czy w dobrym temacie to piszę - jakby co mój post można przenieść w odpowiedni:

Dlaczego gracze, na 2way contrakcie, do których mieliśmy prawa stają się nagle teraz naszymi RFA? 

Wiem, że zmieniliśmy przepisy i 2way mają być teraz jednoroczni, ale dotychczasowych podpisaliśmy na 2 lata i pacta sunt servanda  - ta grupa, do której mieliśmy TO, decyzja powinna należeć do GMów, a ja nawet napisałem, że Orlando planują zatrzymać Yante Matena na drugi rok na 2way contrakcie.

Uczciwiej będzie, jak zasada jednorocznych 2way contract zacznie obowiązywać od najbliższego naboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ok :)

Cytat

Zmiany wchodzą w życie od teraz, czyli gracze podpisani na 2 letnie TW podczas FA 2018 nie są nimi objęci i ich umowy obowiązują na okres do 2 lat

Zmiany w arkuszu zinterpretowałem, że teraz ci gracze są RFA, a tu chodzi o to, że po sezonie 2019/20. Zmyliło mnie zaznaczenie na czerwono nie tej rubryczki wg mnie ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.