Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks 2018/2019 czy nadchodzi ich czas?


Gość eF.

Rekomendowane odpowiedzi

wciąż mają więcej drugich rund niż Atek widział w tv

 

ja już się z nich wyleczyłem, ale odniosłem się do fragmentu, że są kadrowo gorsi, nie są, a dodatkowo liderzy wchodzą w prime, szkoda tego Howarda, bo psuje wszystko już na starcie

 

Najlepszy gracz: Bucks by far

Trener: Bucks by far

Rotacja obwodowych: Wizards

Rotacja podkoszowych: Bucks

Starting 5: Bucks by far (Bledsoe-Brogdon-Middleton-Giannis-Brook lub nawet Bledsoe-Brogdon-Snell-Middleton-Giannis) 

 

Nie bardzo rozumiem, co wyniki w PO sprzed 2-3 lat mają niby zmienić w obecnej sytuacji tych dwóch ekip? Wg mnie są kadrowo gorsi, zwłaszcza, jeśli brać pod uwagę trenerów.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy gracz: Bucks by far

Trener: Bucks by far

Rotacja obwodowych: Wizards

Rotacja podkoszowych: Bucks

Starting 5: Bucks by far (Bledsoe-Brogdon-Middleton-Giannis-Brook lub nawet Bledsoe-Brogdon-Snell-Middleton-Giannis)

 

Nie bardzo rozumiem, co wyniki w PO sprzed 2-3 lat mają niby zmienić w obecnej sytuacji tych dwóch ekip? Wg mnie są kadrowo gorsi

sam Beal robił bez Walla dodatni bilans, więc potencjał mają bardzo duży, a co znaczą wyniki sprzed 3 lat? to, że teoretycznie teraz powinni być jeszcze lepsi, zwłaszcza Porter no i Wall raczej drugi raz pod rząd takiej kupy nie zagra, o ile będzie zdrowy

 

oni są na siebie skazani, Wall to idiota, ale nawet on wkońcu pojmie, że takim zachowaniem wpędza klub w przrciętność

 

albo nie pojmie, już mnie to w sumie mało obchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyna to nie tylko suma umiejętności koszykarskich ale też a może przede wszystkim ludzie. Nie twierdzę że wszyscy powinni się kochać i chodzić z sobą na piwo co sobotę ale dobrze by było jakby się szanowali i nie obrazali na siebie albo nie robili jakiś dramatów które odwracają uwagę od grania. Że jest konflikt w tej drużynie od dawna to chyba wiadomo. Tutaj dobrze by zrobiło przyjście nowego trenera i nowy start dla graczy Wizards. Zamiast tego jest ten sam trener plus nowy gracz z ogromnym ego.

 

Z kolei Bucks pozyskałi bardzo dobrego trenera który może ta jakoś sensownie ułoży.

 

Warto też zwrócić uwagę że Grek poprawił chyba rzut za 3.

 

Moim zdaniem są bardzo małe szanse by Wizards byli lepsi od Bucks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli porównać pierwsze piątki, to Wizards mają przewagę na trzech pozycjach (Howard lepszy od Lopeza, Beal i Wall lepsi od Brogdona i Bledsoe). Giannis jest lepszy od Morrisa, a Porter kontra Middleton - można tu wskazać na remis, także ta rzekoma wyższość Bucks nad Wizards jest dyskusyjna.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? On już jest lepszy od Walla w mojej skromnej opinii.

Czy top20, to nie wiem.

 

jedna dobra seria (przegrana) nie czyni kogoś od razu niewiadomo kim, gdyby Middelton był tak dobry to by Bucks nie walczyli do ostatniej chwili o hca

 

Wall spadł, ale ja bym go nie skreślał

Jeśli Oladipo to top 20, to nie wiem jakim cudem Kris miałby się tam nie znaleźć.

 

bo Oladipo >>>>>> Kriss, proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą przepaścią to jest to 45% DFG Oladipo vs 46,7% Khrisa?

 

Chociaż, nie bo przecież robił 1 przechwyt więcej w sezonie :smile:

 

sam DFG nie określa czy ktoś jest dodatnim obrońcą, ale fajna próba, zresztą Kris nie jest w tym względzie pionem, ale do Dipo brakuje mu bardzo dużo, pomijając nawet rolę na boisku na którym Kris jest tylko side kickiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z całej mojej wypowiedzi pytasz mnie jakie ma osiągnięcia Khrisa?

 

Rozumiem, że zrozumiałeś to stwierdzenie jako nagrody indywidualne, chociaż chodziło mi o jego grę. No, ale masz rację. Hype na Garbuska zaowocował mu wiele splendoru w zeszłym roku, czego pokłosiem jest zawyżona opinia o nim.

 

typ w pojedynkę prawie wygrał z Lebronito, to jednak jest większe pole do hypu niż 7meczowa seria z Celtics bez dwóch z trzech najlepszych graczy, ja Middeltona bardzo lubię, ale to chyba nie ja tu przereagowuje z optymizmem, gdyby było tak jak mówisz, to Bucks nie potrzebowaliby trenera z topu by zrobić krok do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak tak się zagłębiam w temat to nie jestem pewien czy Middleton jest w ogóle w czymś lepszy od Oladipo

 

Nawet jeśli w ataku są porownywalni albo i Middleton lepszy to w obronie jest przepaść co pokazują właściwie wszystkie statsy

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z tej miłości do Greka patrzycie na Middletona trochę zbyt przychylnie.

 

Sam go uwielbiam i myślę, że jest mega underrated, ale jak mówione jest, że podjeżdża do Walla czy Oladipo, robi się dziwnie. 

 

Impactowo wypada gorzej i nie jest w stanie być pierwszą opcją, co z miejsca stawia go z tyłu. (tzn. niech ktoś nie wyjeżdża nagle, że Kemba better than Lowry, ponieważ ten pierwszy jest pierwszą opcją, nie o takie porównanie chodzi) Zawsze wychodzę z założenia, że lepiej mieć na pierwszą opcje Derozana, niż świetną drugą opcje (bo kimś takim jest Khris). Coś podobnego z Pippenem, który jest elitarną drugą opcją w skali all-time, ale jako pierwsza opcja był kiepski.

 

Cała trójka to świetni obrońcy, ino wiadomo że wing zawsze ma większe możliwości. Również każdy z nich jest co najmniej dobrym (mam wątpliwości co do Oladipo) graczem ofensywnym. 

 

Tylko tak, Khris będąc drugą opcją nigdy, przy top 10 Giannisie nie umiał pokonać Bostonu, z rookie i sophmore na czele. Wallowi można przypisać fatalne wyniki w PO (potencjał drużyny był ogromny, od Walla wymagało się nawet ECF), to w ostatnich dwóch latach zaliczył świetne runy (Middleton w tym roku zagrał nieziemsko, nic mu nie ujmuje). Oladipo w PO mimo lekkiej sraczki walczył z Lebronem, gdy takie Toronto zostało wysrane (jak zawsze). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 3 trener w lidze - check

Top 5 zawodnik w lidze - check

Top 20 zawodnik w lidze - check (top 5 sg w lidze)

Top 10 PG w lidze - check

Chemia w zespole - check

 

vs

 

Bottom 3 trener w lidze - check

Top 5 SG w lidze - check

Top 10 PG w lidze - check

Cancer w szatni - check

Cancer numer 2 w szatni - check

Płaczący Beal - check

 

Kto jest drugim rakiem w szatni Wizards? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś podobnego z Pippenem, który jest elitarną drugą opcją w skali all-time, ale jako pierwsza opcja był kiepski.

 

Przeciez Bulls z Pippenem jako 1sza opcja grali b.dobry sezon (byli o wyrownane game7 od finalu konfy, ktory pewnie by wygrali). Czemu zatem Pippen byl "kiepska" pierwsza opcja?

 

Aha Middleton > Wall

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś podobnego z Pippenem, który jest elitarną drugą opcją w skali all-time, ale jako pierwsza opcja był kiepski.

 

Pippen zagrał jeden sezon jako pierwsza opcja, gdzie był top3 ligi. W tych mega ciężkich i elitarnych czasach, czyli kimś na poziomie Kawhiego albo Duranta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.