Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks 2018/2019 czy nadchodzi ich czas?


Gość eF.

Rekomendowane odpowiedzi

Bucks mają zdecydowanie lepszą ławke niż Warriors, Hill czy Mirotic jako uzupełnienie rosteru to przecież super gracze 

ta lawka to chyba Cavs probowali wojowac 2 razy (Hill to paparuch, juz nawet na papierze), a i tak wszystko rozbilo sie o starterow. Cavs zebrali oklep majac all time great ofensywe (LBJ, Kyrie, KL). Eric Bledsoe ma fajny sezon, ale nadal nie widze jego w S5 roli grajacych rowna serie.

GSW moze sie samo pokonac, kazdy rok coraz ciezej znalezc motywacje, kwasy w szatni, pending FA, +1 do starosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks mają o wiele trudniejszą drogę do finałów jak GSW. Oczywiście trzymam za nich kciuki, bo są drudzy po Pistons (tzn nie jestem fanem Bucks, po prostu skradli moje serducho), ale nie powiem, że to faworyci ze Wschodu. Wschód się zrobił zajebiście mocny jeśli chodzi o top4. Inna kwestia, Giannis to MVP tego sezonu i jeśli James "7-23 za trzy" Harden dostanie tę nagrodę to będzie nic innego jak kradzież. Nie tylko ofensywa się liczy, a Giannis to najlepszy two-way player w lidze.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na papierze Hill jest tak słaby że w niektórych adv statach wymiata strasznie.

Jako starter do contendera moze idealny nie jest ale jako wzmocnienie z lawki jest super

 

Co znaczy sami się pokonają? To nie jest 80W team z drugi sezon ktoś robi od nich lepszy bilans, poprzednia ekipa która taki miała była 3-2 i up 15 w g7 z nimi.

W Cavs mieli AT ofens tylko mieli też slabiutka obronę i słaby matchup vs GS

 

Harden w sezonie robi 5/13 za 3 jak coś :) te 7/23 chyba się przewidziało

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki mocny ten Wschód że Indiana i Boston mają bilans który by im niekoniecznie dał PO na Zachodzie. 76 era bez Embiida też szału nie robi. Masz Raptors i Bucks. Powinni mieć spacer

A mi się wydaje, że Celtics odpalą w PO i będzie cholernie ciężko. Nie lekceważyłbym ich ze względu na średni RS. To mocna ekipa. A Sixers są nieobliczalni. Ich s5 to na moje oko top3 w lidze, ławka też nie jest słaba i choć w RS grają poniżej możliwości, to mają potencjał na finały. Pacers szkoda, bo z Oladipo to byłby czarny kuń tych PO, a tak raczej odpadną z Celtics choć po wyrównanej serii. Niedoceniany Wschód, oj niedoceniany.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Embiid lekko odrzucił a ten posłał petarde, julek plz 

 

Przez ten płacz "inni to majo starbonus a JOKIC TO NIE MA'' powodujesz podobną niechęc do Jokica jak january do DLO swego czasu

 

 

jL5KBg.jpg

 

 

Mnie bardziej zastanawia co tam robił Stephen A

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Embiid lekko odrzucił a ten posłał petarde, julek plz

 

Przez ten płacz "inni to majo starbonus a JOKIC TO NIE MA'' powodujesz podobną niechęc do Jokica jak january do DLO swego czasu

 

Wstrzymywanie gry (nie oddanie pilki do najblizszego sedziego) + taunting - wg oficjalnych regul to sa rzeczy na technika.

 

Nie wiem czemylu tu mieszasz Joka, skoro poszkodowany zostal Bledsoe (widze, ze on ejection dostal za to lol).

 

Co do wzbudzania niecheci do konkretnego gracza przez wpisy danego usera - coz poczac :( (to raczej osoby wyrabiajace sobie opinie o grajkach / teamach w ten sposob powinny przemyslec swoje zachowanie lol)

 

ale doceniam probe z 'placzem'...ahh kochani embiidowcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymywanie gry (nie oddanie pilki do najblizszego sedziego) + taunting - wg oficjalnych regul to sa rzeczy na technika.

 

Nie wiem czemylu tu mieszasz Joka, skoro poszkodowany zostal Bledsoe (widze, ze on ejection dostal za to lol).

 

Co do wzbudzania niecheci do konkretnego gracza przez wpisy danego usera - coz poczac :( (to raczej osoby wyrabiajace sobie opinie o grajkach / teamach w ten sposob powinny przemyslec swoje zachowanie lol)

 

ale doceniam probe z 'placzem'...ahh kochani embiidowcy :smile:

 

nie dostal ejection za to, tylko dostal technika (w pelni uzasadnionego, co do tego chyba nie ma watpliwosci nikt), ale byl to juz jego 2-gi w tym meczu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom sędziowania w NBA to dno. Wykluczenie Bledsoe to tylko kropla w morzu. Aż mnie krew zalewa jak sobie przypomnę akcję Hardena (bodajże z Kings), w której rzucał za trzy i się "rzucił" na Foxa, który się cofnął. Kolejny level floopowania. Dostał trzy osobiste. Patologia. Dziwi mnie, że liga nic z tym nie robi. Przecież każdą akcję można obejrzeć, z każdej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.