Skocz do zawartości
wiLQ

Sezon 2018/19 Liga IV New York

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi IV New York w sezonie 2018/19.

Po losowaniu wsrod zapisanych kto uzupelni lige rownolegla w jej sklad wchodza:

[po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]:

Wojownicza Truskawka;8 [komisz] - Wojownicze Truskawki

Szulim;7

bartek;2 - Betonowe Banany

Scrat;2 - Mighty Squirrels

Radden;2 - Radd3n's Squad

Qsin;1 / Jakub - Qsin Team

picobello;1 - Kokosynapalmach

Szuwar;1 - Szuwar's Team

wilson44;1 - wilson44

24kobe8;0 - Jeziorowcy

Boberek00;0 - BigPer's Boss Team

Franek_32;0

Qcin_69;0 - Wielkie Kloce Jazz

polishllama69;0 - polishllama69

W sumie 14 GMow z czego w tym sezonie Top4 awansuje do III, a reszta utrzyma sie na poziomie IV.

Co wazne to przez uzupelnienia luk wyzej moze to byc wiecej miejsc, wiec warto walczyc do konca nawet w srodku tabeli [w tym sezonie awansowaly nawet osoby z 8 miejsca].

Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

Komisarzem ligi jest Wojownicza Truskawka bo jest weteranem, ktory szybko odpisal na PMa i zgodzil sie pelnic ta funkcje ;-)

Termin draftu: 12.10. o 21

Link do ligi na Yahoo - https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/52256

P.S. Poniewaz historycznie za duzo ludzi odpuszcza to wazny wycinek z regulaminu: jak ktoś nie rozegra minimum 785 gier LUB nie dokona żadnej zmiany w składzie przez 30 dni [lub wiecej] to jest dyscyplinowany automatyczną degradacją o poziom w stosunku do wywalczonego. Oba te kryteria jednoczesnie oznaczaja wylot z rozgrywek!

Edytowane przez wiLQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"LUB nie dokona żadnej zmiany w składzie przez 30 dni [lub wiecej] to jest dyscyplinowany automatyczną degradacją"

co się rozumie przez ten zapis "zmiany w skladzie"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"LUB nie dokona żadnej zmiany w składzie przez 30 dni [lub wiecej] to jest dyscyplinowany automatyczną degradacją"

Myśle ze chodzi o samo przestawianie rotacji, FA raczej nie ma obowiązku pobierać raz w miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myśle ze chodzi o samo przestawianie rotacji, FA raczej nie ma obowiązku pobierać raz w miesiącu.

Tez tak mysle, ale sie upewniam :)

Jakby co to moja drużyna nazywa sie tak samo jak mój nick (wilson44), więc jak ktoś będzie chciał handlować ze mną to nie powinien się pomylić :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Wszystkim. Widzę, że na yahoo już 7drużyn dołączyło. Czekamy na resztę. Będąc komisarzem, postaram się mocno nie ingerować w rozgrywki. Będę jednak na straży sprawiedliwych wymian, w razie vet lub zastrzeżeń, proszę śmiało pisać. Będę też pisać, jeżeli zauważę, że ktoś po prostu nie gra i jest zagrożony wykluczeniem. Po przekroczeniu limitu wyznaczonego powyżej przez wiLQa, nie będzie możliwa kontynuacja gry w danym sezonie.

NBA rusza 17 października.

Proponuję zrobić draft w któryś dzień między 11-14 października do dogadania dokładnie kiedy - 21:00 jest idealna.

Ze sportowymi pozdrowieniami.

Wojownicza Truskawka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Też jestem zdania żeby draft odbył się krótko przed startem sezonu. W moim przypadku najlepiej jak byłby to weekend.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokladnie tak.

Przestawienie kogos z lawki do rotacji [lub w druga strone] sie liczy jako "zmiana w skladzie".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Też jestem zdania żeby draft odbył się krótko przed startem sezonu. W moim przypadku najlepiej jak byłby to weekend.

Popieram draft krótko przed startem ligi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

U mnie Draft wchodzi w grę jedynie w tygodniu 8-14 października ze względu na 3 zmianowy system pracy.

Mam nadzieje, ze uda się ogarnąć jakiś termin pasujący wszystkim

Edytowane przez Qsin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W lidze cały czas jest tylko 9 drużyn. Sezon się jeszcze nie zaczął, a już niektórzy zrezygnowali ?:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, moja drużyna nazywa się Radd3n's Squad. Co do terminu draftu okresliłem się już w tabeli. Chcę tylko dodać, że może uda mi się ogarnąć jeszcze sobotę 6 października, aczkolwiek jeszcze nie jestem w 100 % pewien więc na razie tylko wspominam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja sie dostosuje do wiekszosci. byle by sie zgrac i zmobilizowac, mam nadzieje, ze sie uda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę - gram w ligi od wielu lat, nigdy nie było sytuacji żeby pasowao każdemu ale jednak jeden dzień w roku chyba da się zorganizować wolny  :smile:

Przesunięcie w pracy, zastępstwo, opiekunka do dziecka - uwierzcie mi że da się radę to zrobić  :smile:

Ja podczas jesieni mam pracę 7 dni w tygodniu i najwięcej w godzinach 15 - 23 , ale wiem że dam radę się dopasować pod dowolny dzien dla większości bo draft jest tylko raz, i jeden dzień nie zbawi  :smile:

•  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tą chwilę najwięcej osób opowiedziało się za 12 października. Reszta wiec musi się dostosować. Jak tyle problemów jest z obecnością przy drafcie, to już ja widzę, jak będzie w sezonie, gdzie decyzje trzeba będzie podejmować codziennie, aby liczyć się w grze. Jest jeszcze 12 dni do daty draftu. Wierzę, że się uda.

PROSZĘ ZORGANIZOWAĆ SIĘ NA DRAFT 12.10.2018 PIĄTEK GODZINA 21:00.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, piątek 12stego, 21:00, 95% stanę na głowie żeby się stawić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jedno pytanko przed draftem:):

gramy w lidze bez keeperow? czyli nie zostawiamy nikogo na nowy sezon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jedno pytanko przed draftem:):

gramy w lidze bez keeperow? czyli nie zostawiamy nikogo na nowy sezon?

bez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Sprawdzam właśnie swój sklad wybrany przez bota i wydaje się być przyzwoity? Jednak usunąłem przypadkowo Kyrie ze składu i nie wiem za bardzo jak go spowrotem przywrócić, pomoże ktoś mi to ogarnąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niech komisz Ci wrzuci ponownie te misclicki :) 

bo chyba dwóch zrzuciłeś ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba tak, początki bywaja trudne :-) komisarzu, poproszę o pomoc :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi