Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje kolek23, zaslużona wygrana, na którą się zapowiadało od czasu, jak wiadomym było, że Love's nie nadrobi meczów. Mnie z walki o 1 miejsce wykluczyły opuszczane mecze przez Kawhia i Butlera (o Covingtonie nie wspomnę, bo takie problemy są wkalkulowane). Natomiast spokojnie mogłem być 2 i byłbym, gdybym 2 dni temu, w ostatniej chwili nie zmienił Dotsona na Butlera. Ten pierwszy rzucił 2 trójki, a zabrakło mi finalnie jednej, żeby przeskoczyć wyżej. Mogłem też wczoraj nie spać i DNP Kantera zamienić na Foxa czy Brunsona, których miałem na ławce. Aczkolwiek bez większej różnicy dla mnie czy jestem 2 czy 3, liczy się awans. Drugi w drugim sezonie.

 

Pytanie: był ktoś, kto w 3 lata wspiął się z samego dołu do najlepszej ligi? Bo takie wyzwanie sobie narzucę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wygranej kolek. Innym którzy awansowali również należą się słowa uznania.

Od połowy sezonu miałem dwa cele: wydrapać się z ostatniego miejsca a później zaatakować utrzymanie. Walka trwała do ostatniego tygodnia i dzięki temu że wykorzystałem wszystkie sloty moja drużyna patałachów jakimś cudem się utrzymała i to nawet na 8. m-cu. Dzięki za sezon i do zobaczenia we wrześniu.

PS Czas wrócić do strategii kupowania gości z TOP30 zamiast wydawania połowy budżetu na 2 graczy bo potem cały sezon trwa walka o przetrwanie w moim wykonaniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.