Skocz do zawartości
wiLQ

Sezon 2018/19 Liga III Pacific

Rekomendowane odpowiedzi

Troche spoznione wrozenie z arkuszy, ale tradycja musi byc ;-)

Ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam PODRAFTOWE sklady pod swoje projekcje - ktore mozna w tym roku zobaczyc na ninjy i czesc juz po pierwszych dniach wyglada zle - po czym sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi. Nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i spadkowicze [czyli nie wszyscy mogli miec dobry draft!]. Na liscie pominalem srodek tabeli bo jest najtrudniejszy do opisywania, wychodzi z tego glownie potwrzanie w kolko "solidne", "przecietne", "niezle" itp itd ;-)

Rowniez w zadnym wypadku nie traktujcie tego jako "tak bedzie i kropka", to proba opisania stanu podraftowego w mojej skromnej opinii, ale po to rozgrywamy sezon zeby zobaczyc co z tego wyjdzie i poprawiac co nie wyszlo.

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupach bardzo z grubsza...

co wazne to nie probowalem zgadywac kto odpusci w sezonie, a wiadomo, ze takie druzyny zajma ostatnie miejsca.

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na podium lub okolice, ale bycie na tej liscie niczego nie gwarantuje]:

Bad Madafakas [drogo Embiid, ale reszta nieguardow ladnie wyhaczona, brak slabych kategorii, srednio pasuje Jordan?]

Cerveza Team [ciekawa strategia isc mocno w PG i wysokich olewajac swingmanow, to moze zadzialac zakladajac aktywnosc FAsowa]

NH Big Bang [udany punt FT%... ale razem z puntem punktow? Ten sklad chyba wyglada lepiej teraz niz na koniec sezonu]

SuperSonics [bardzo tanio gwiazdy daja mocny fundament, ale tu trzeba zakladac udane polowy na FAsach by sie to dopielo]

"Walka o utrzymanie" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dolka, ale bycie na tej liscie o niczym nie rozstrzyga]:

MKS Milejow [wyszedl za slaby core jak na IMO pol skladu do wymiany]

Funk Volume [niby solidne zakupy, ale slaby rozklad kasy i jej niewydanie po prostu powoduja start ze strata do innych, ktorzy tych bledow nie popelnili]

Nawciarz's Team [ten sam problem co wyzej, Jaylen za 11$ to hardcore skoro rok temu tyle nie byl warty]

LAGawronLakers [drogo gwiazdy i bardzo drogo Ingram i Smith, wiec wyszlo za malo talentu]

Ta liga mi wyszla wyjatkowo plaska tzn miedzy srodkiem, a topem z 7 pkt roto.

Oczywiscie w rzeczywistosci wyjdzie wieksze rozwarstwienie przez niespodzianki i kontuzje, ale w tej lidze wg mnie sa najwieksze szanse w rozgrywkach, ze ktos spoza listy contenderow nie tylko awansuje, ale nawet i wygra ;-)

Ze wszystkim sie zgadzacie, prawda? ;-)

Edytowane przez wiLQ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jordan na handel. Zapraszam do negocjacji. Za Pf/C z lepszym Ft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i Barton pierwszy poległy :/

Dobrze, że chociaż Harta minimalnie wyżej wyceniłem od Tecu, to jest jakieś w miare godne zastępstwo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie trafiam z zainteresowaniem Waiverów :)

Myślałem, że jednak Hezonja wzbudzi większe zainteresowanie. Zobaczymy co z tego będzie, czy to co grał w ostatnich 3 miesiącach w Orlando czy kupa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie trafiam z zainteresowaniem Waiverów :smile:

Myślałem, że jednak Hezonja wzbudzi większe zainteresowanie. Zobaczymy co z tego będzie, czy to co grał w ostatnich 3 miesiącach w Orlando czy kupa :smile:

kupa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kupa

Walczy o kontrakt, nie ma Knox, Porzingisa, Lee, także powinien mieć minuty i chęć wykazania się. Grać potrafi. Ale może masz rację,jak zawsze :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nieaktualne z tym Jordanem i lepszym FT. Chłop się chyba sam nauczył rzucac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nieaktualne z tym Jordanem i lepszym FT. Chłop się chyba sam nauczył rzucac :smile:

Taaa, niesamowita historia. Ogładałem jakieś spotkanie mavs a on tam miał chyba 8/8 z linii, szok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam spora glebie w składzie panowie, chętnie oddam coś 2 za 1!! Pisać lub proponować na Yahoo.

Najchętniej oddam kogos z trójki wiggins/hield/bazemore bo mi się dublują trochę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie trafiam z zainteresowaniem Waiverów :smile:

Myślałem, że jednak Hezonja wzbudzi większe zainteresowanie. Zobaczymy co z tego będzie, czy to co grał w ostatnich 3 miesiącach w Orlando czy kupa :smile:

I jak tam, zadowolony? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak tam, zadowolony? :P

Trudno być :)

Do tego Love i Dunn i koniec marzeń o awansie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Im wyzej jest ktos w tabeli na srednich tym chetniej ja wrzuca? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Im wyzej jest ktos w tabeli na srednich tym chetniej ja wrzuca? ;-)

Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mało się wypowiadam, bo idzie mi jak krew z nosa :(

Kontuzja Lova niestety rozwaliła mi możliwość walki o cokolwiek może oprócz utrzymania z nim myślę, że miałbym z 10 punktów więcej i jakieś perspektywy do walki. Na FAsach nic nie trafiam, albo jestem za bardzo przywiązany do tego co mam a jak biorę to same niewypały, muszę przemyśleć co takiego ciekawego wyczyniam :)

Sezon pewnie do zapomnienia będzie, może chociaż walka o utrzymanie podkręci mi emocje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi poki co idzie niezle, ale bez zdrowego westbrooka, który od czasu do czasu wali 15 asyst nie uda się powalczyć o awans. Liczyłem ze będę miał asysty gdzieś na poziomie 10 pkt, a poki co nie mogę z 3 wyjść... inna sprawa ze millsap zapomniał jak się podaje..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i dupa. Zaoferowano mi 5 dni temu mccolluma za leverta, ale mi było żal go oddać z powodu jednej asysty na mecz mniej... k**** jego mac...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi