Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga III Pacific


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Troche spoznione wrozenie z arkuszy, ale tradycja musi byc ;-)

Ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam PODRAFTOWE sklady pod swoje projekcje - ktore mozna w tym roku zobaczyc na ninjy i czesc juz po pierwszych dniach wyglada zle - po czym sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi. Nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i spadkowicze [czyli nie wszyscy mogli miec dobry draft!]. Na liscie pominalem srodek tabeli bo jest najtrudniejszy do opisywania, wychodzi z tego glownie potwrzanie w kolko "solidne", "przecietne", "niezle" itp itd ;-)

 

Rowniez w zadnym wypadku nie traktujcie tego jako "tak bedzie i kropka", to proba opisania stanu podraftowego w mojej skromnej opinii, ale po to rozgrywamy sezon zeby zobaczyc co z tego wyjdzie i poprawiac co nie wyszlo.

 

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupach bardzo z grubsza...

co wazne to nie probowalem zgadywac kto odpusci w sezonie, a wiadomo, ze takie druzyny zajma ostatnie miejsca.

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na podium lub okolice, ale bycie na tej liscie niczego nie gwarantuje]:

Bad Madafakas [drogo Embiid, ale reszta nieguardow ladnie wyhaczona, brak slabych kategorii, srednio pasuje Jordan?]

Cerveza Team [ciekawa strategia isc mocno w PG i wysokich olewajac swingmanow, to moze zadzialac zakladajac aktywnosc FAsowa]

NH Big Bang [udany punt FT%... ale razem z puntem punktow? Ten sklad chyba wyglada lepiej teraz niz na koniec sezonu]

SuperSonics [bardzo tanio gwiazdy daja mocny fundament, ale tu trzeba zakladac udane polowy na FAsach by sie to dopielo]

 

"Walka o utrzymanie" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dolka, ale bycie na tej liscie o niczym nie rozstrzyga]:

MKS Milejow [wyszedl za slaby core jak na IMO pol skladu do wymiany]

Funk Volume [niby solidne zakupy, ale slaby rozklad kasy i jej niewydanie po prostu powoduja start ze strata do innych, ktorzy tych bledow nie popelnili]

Nawciarz's Team [ten sam problem co wyzej, Jaylen za 11$ to hardcore skoro rok temu tyle nie byl warty]

LAGawronLakers [drogo gwiazdy i bardzo drogo Ingram i Smith, wiec wyszlo za malo talentu]

 

Ta liga mi wyszla wyjatkowo plaska tzn miedzy srodkiem, a topem z 7 pkt roto.

Oczywiscie w rzeczywistosci wyjdzie wieksze rozwarstwienie przez niespodzianki i kontuzje, ale w tej lidze wg mnie sa najwieksze szanse w rozgrywkach, ze ktos spoza listy contenderow nie tylko awansuje, ale nawet i wygra ;-)

 

Ze wszystkim sie zgadzacie, prawda? ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało się wypowiadam, bo idzie mi jak krew z nosa :(

Kontuzja Lova niestety rozwaliła mi możliwość walki o cokolwiek może oprócz utrzymania z nim myślę, że miałbym z 10 punktów więcej i jakieś perspektywy do walki. Na FAsach nic nie trafiam, albo jestem za bardzo przywiązany do tego co mam a jak biorę to same niewypały, muszę przemyśleć co takiego ciekawego wyczyniam :)

Sezon pewnie do zapomnienia będzie, może chociaż walka o utrzymanie podkręci mi emocje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.