Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Rano po zakończeniu meczy mieliście tyle samo przechwytów.... i byłeś trzeci. Musieli zrobić stat corrections i zabrać steala Pogromcom w jakimś wcześniejszym meczu bo wasza dzisiejsza zdobycz nie została poprawiona a wygrywasz z nim ostatecznie na zakończenie sezonu jednym:>

Szkoda że szogo kisił dzisiaj Delona bo spokojnie mógł Cię wyprzedzić i zdobyć srebro a mi dać zwycięstwo.

 

Dzięki Panowie za grę i do zobaczenia w przyszłym sezonie!

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz to

Szkoda-czasu jakos nie widze zebys mial kim odrabiac te mecze. Duzo u Ciebie polamancow. Teraz Rondo wypadl Ci na ok miesiac, Wiggins Ci sporo pauzowal a Arize pewnie czeka shutdown w drugiej polowie sezonu...

Do tego Simmons moim zdaniem straci na przybyciu Butler'a (dobrze ze nie chciales mi go oddac) wiec wybacz ale jakos nie wroze Ci "zagoszczenia" w czolowce chociaz Ci tego zycze.

Na plus bylo pobranie w odpowiednim momencie Bogdanovica.

  

Zapisuje i zacytuję pod koniec sezonu :) jak będę patrzył w dół tabeli i będę tam widział Ciebie ;) Wysłane z Tapatalka

  

Zapisuj, zapisuj...sam bym Ci to zacytowal pod koniec sezonu, patrzac na tabele, jako dowod ze mialem dobre przeczucie :PChallenge accepted ;)Roznica polega tylko na tym ze Ja nie twierdze ze wskocze do czolowki tylko (jak pisalem wczesniej) ze jak wroci Barton i Collins, nikt w miedzyczasie sie nie polamie a ja moze zrobie jakis dobry/madry ruch kadrowy to bede mial szanse powalczyc o top5 w tabeli.W moim odczuciu mam na to wieksze szanse niz Ty na wskoczenie do czolowki czyli jak rozumiem do top3.Oprocz tego, chociaz zdaje sobie sprawe ze wszystko sie moze zdarzyc, to jednak smiem twierdzic ze raczej na koniec sezonu nie zobaczysz mnie na koncu tabeli wiec Twoja wypowiedz tez sobie zapisze i zacytuje na koniec sezonu kiedy to bedziesz tkwil w srodku tabeli jako dowod na to jak bardzo nie doceniasz mnie i mojej druzyny :P

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.