Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

No kurcze przyznam ze tego sie nie spodziewalem. Jeszcze z 1,5 miesiaca temu byles chyba na 12 miejscu a teraz pozycja lidera. Gratuluje.

Jesli chodzi o wymiane to Ci nie pomoge bo akurat straty tankuje a w stealach idzie mi calkiem niezle i zaliczylem duza poprawe w tej kategorii w porownaniu do poczatku sezonu. Zycze powodzebia w negocjacjach i rownie udanych rownych wymian co ta z Proterem i Gallo.

 

U mnie tragiczny tydzien. Wszyscy cegla. THJ i DAR juz mnie do tego przyzwyczaili ale ceglic zaczeli tez Gordon, Nurek i Ayton. Covington ma cos z kolanem i przez to chociaz gra to nie daje tych statsow co wczesniej. SGA tez troche mnie rozczarowuje od czasu jak go pozyskalem ale upside jest i szanse na lepsza gre w drugiej czesci sezonu rowniez.

 

Z pozytywow to: przede wszystkim forma Fox'a.

Collins wymiata w ataku i na deskach tylko szkoda ze steali i blokow nie daje ale mam nadzieje ze i te statsy zacznie wkrotce nabijac.

Frazier fajnie pomaga mi w asustach i yo bylo dobre pobranie z FAsow.

Isaac zaczyna sie rozkrecac jesli chodzi o statsy defensywne ale cegli strasznie jak wiekszosc mojego teamu.

Holmes daje mi swietne zabezpieczenie na wypadek jakby cos sie stalo z Ayton'em wiec to tez bylo dobre pobranie.

 

Aktualnie szukam przede wszystkim dobrego FG i FT. Potrzebuje tez wsparcia w trojkach, punktach i asystach.

Do oddania mam: THJ, DAR, Gordon'a, Isaac'a, SGA i ewentualnie Ayton'a.

Ktos zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie szukam przede wszystkim dobrego FG i FT. Potrzebuje tez wsparcia w trojkach, punktach i asystach.

Do oddania mam: THJ, DAR, Gordon'a, Isaac'a, SGA i ewentualnie Ayton'a.

Ktos zainteresowany?

Jak chcesz walczyć o FT to handluj Collinsem, przecież on ci strasznie te wolne masakruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z masakrowaniem. Malo meczy rozegral wiec 2-3 mecze gdzie troche poceglil z wolnych zawazyly ze skutecznosc w procentach za ostatnie 2 tygodnie wyglada aktualnie slabo ale za sezon jest na poziomie 70% czyli tak jak w zeszlym roku wiec mysle ze bedzie ok i w dalszej czesci sezonu zaliczy poprawe w stosunku do zeszlego sezonu.

Ty sie tam dalej ciesz ze go nie wziales za Tuckera bo przeciez srednie 18pkt/9zb/2as/58%fg to jakas masakra jest w porownaniu z tym jakie cyferki kreci PJ ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z masakrowaniem. Malo meczy rozegral wiec 2-3 mecze gdzie troche poceglil z wolnych zawazyly ze skutecznosc w procentach za ostatnie 2 tygodnie wyglada aktualnie slabo ale za sezon jest na poziomie 70% czyli tak jak w zeszlym roku wiec mysle ze bedzie ok i w dalszej czesci sezonu zaliczy poprawe w stosunku do zeszlego sezonu.

Ty sie tam dalej ciesz ze go nie wziales za Tuckera bo przeciez srednie 18pkt/9zb/2as/58%fg to jakas masakra jest w porownaniu z tym jakie cyferki kreci PJ ;):tongue:

Przecież Collins na średnich dalej jest poza TOP 100, bo ssie w kilku kategoriach ( wolne, straty, bloki ), co mocno zaniża mu ranking, więc gdybyś wziął Tuckera, to byłbyś teraz wyżej w tabeli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To sobie zrobilem przemeblowanie w druzynie tuz przed nowym rokiem :) Takie swiateczne porzadki ;)

 

Wreszcie pozbylem sie zabijajacego mi FG THJa (dzieki szkoda-czasu ;) ). Co prawda byl czas ze moglem za niego dostac wiecej niz Bogdanovica (np Warren'a) ale dobre i to. Generalnie malo kto go chcial a na dodatek od miesiaca ma problem ze srodstopiem i niewykluczone ze problem bedzie sie za nim ciagnal do konca sezonu chyba ze dadza mu odpoczac co biorac pod uwage sytuacje Knicks, nie jest wykluczone.

Bogdanovic ma troche lepsze FG, rzuca aktualnie niewiele mniej trojek od THJ ale za to daje troche wiecej asyst. Szkoda tylko ze FT ma slabsze ale tez bez tragedii. Tej nocy pozamiatal Lakers i perspektywy na druga polowe sezonu sa niezle biorac pod uwage ze Kings walcza o PO choc raczej wciaz bedzie gral z lawki chyba ze Kings pozbeda sie Hield'a a podobno gdzies byla plotka ze to mozliwe.

 

Wczesniej wymienilem Aytona na Griffina szukajac wzmocnienia w punktach, trojkach i asystach i w tej wymianie sporo tego zyskalem nie tracac zbyt duzo zbiorek ale tracac sporo na FG choc 47% Griffina tez nie jest zle (akurat taki procent jest potrzebny druzynowo zeby podskoczyc w FG w tabeli o kilka oczek). Oby sie tylko nie polamal a jak nie to walczac z Pistons o PO powinien dalej krecic niezle cyferki.

 

No i teraz wymiana Russell za Lavine. Jak dla mnie na plus bo Lavine wbrew temu co przewidywano utrzymuje naprawde dobre jak na guarda FG na wysokim wolumenie. Tak samo dobre na wysokim wolumenie ma FT wiec to zdecydowana poprawa w porownaniu do DARa. Trojek sypie tylko troche mniej a punktow zdobywa znacznie wiecej. Niestety syrace tutaj sporo asyst zwlaszcza ze teraz Zach bedzie gral obok Dunn'a ktory na pewno mu ich troche zabierze. Tak samo moze byc ze zbiorkami i stealami ale licze ze te statsy nie spadna jakos bardzo znaczaco. Niestety jest ryzyko zwiazane z tym ze Bulls raczej beda tankowac wiec jesli Lavine zlapie jakakolwiek kontuzje to nie beda sie spieszyli z jego powrotem. Mam tez nadzieje ze jego kontuzji kostki ktora dopiero mial nie odbije sie na jego grze i nie bedzie sie za nim ciagnela.

 

Reasumujac chcualem poprawic FG, FT, trojki, punkty i asysty nie tracac zbyt duzo zbiorek ani steali nastawiajac sie na tank strat.

Wymiany mysle ze powinny odbic sie pozytywnie na FG mimo utraty Aytona bo zaden z trzech nowych nie ma nizszego FG niz 43% a i THJ i DAR mieli ok a raczej ponizej 40% i to na wysokim wolumenie.

Jak wroci Barton to dolozy tez swoja skutecznosc na poziomie 45% co tez mi pomoze.

 

W FT chyba sie nie poprawilem chociaz ciezko stwierdzic... dobre FT THJ'a zalatalem swietnym FT Lavine, slabe jak na guarda FT DAR'a to to samo co Bogdanovic ale Ayton na niskim wolumenie rzucal b.dobrze FT a Griffin rzuca duzo na 73%. Coz nawet jesli stracilem to nieznacznie.

 

W trojkach na pewno zalicze poprawe bo wszyscy ktorych pozyskalem rzucaja mniej wiecej po 2 na mecz. Jak wroci Barton dolozy kolejne 2 na mecz.

 

W punktach licze na duzy skok bo pozyskalem dwoch graczy rzucajacych powyzej 20 na mecz. Jak wroci Barton to dolozy tez dodatkowe z 15 na mecz.

 

W asystach troche strace na pewno ale mam nadzieje ze nie az tak bardzo odczuwalnie. Do tej pory to glownie Fox i DAR nabijali mi asysty teraz asysty rozloza sie na wieksza ilosc graczy (Fox, Griffin, Lavine, Bogdanovic-wszyscy po 4asysty lub wiecej na mecz). Jak wroci Barton to tez ze 3-4 na mecz dolozy.

 

Zbiorek troche stracilem oddajac Aytona ale w tabeli ma raczej dobra sytuacje i te 2-3 zbiorki raczej jej nie popsuja zwlaszcza ze Collins zbiera znacznie lepiej niz myslalem i powinien te braki uzupelnic.

 

Steali stracilem niewiele a jak wroci Barton to dolozy 1 na mecz i bedzie ok.

 

Strat do tanku tej kategorii przyjalem mnostwo w postaci Griffina i Lavine wiec tutaj zgodnie z planem.

 

Moge wiec powiedziec ze zalozony plan wykonalem w jakis 75% co uwazam za sukces.

 

Teraz nowy rok, nowy sklad...zostalo jeszcze sporo czasu (odrobine ponad polowa sezonu) na to zeby poprawic wyniki i pozycje w tabeli. Jestem dobrej mysli choc nie spodziewam sie wiecej niz realnej szansy na miejsce 5-7 na koniec sezonu czyli dokladnie to co zakladalem zaraz po drafcie. Szkoda ze Barton opuscil polowe sezonu a i Collins dlugo nie gral bo gdyby nie to to moze robiac odpowiednie wymiany mialbym szanse powalczyc o awans ale na pewne rzeczy nie mamy wplywu.

 

Pewnie i tak nikt nie doczytal tego do konca ale moze podzielicie sie swoimi wrazeniami z pierwszej polowy sezonu i perspektywami na druga polowe?a moze poznam wasza opinie na temat moich wymian?ciekawe czy uwazacie je za dobre a moze malo znaczace a moze ze wrecz zamiast poprawic swoja sytuacje tylko ja pogorszylem (o ile to mozliwe :P ) ?

 

Pzdr Y'all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tez akurat Satoransky'ego musialem wywalic robiac wymiane....ehhh...szykuje sie niezla licytacja...

 

Widzisz Fluber to kolejny przyklad sytuacji gdy przydaje sie zachowac troche budzetu waiverowego na pozbiej a nie wydawac wszystko w ciagu pierwszego tygodnia.

Ja zaluje ze szastalem hajsem na waiverach chociaz i tak nie zrobilem tego tak jak Ty a moje wyceny w licytacjach byly zawyzone na wypadek jakby bylo wiecej takich szastajacych jak Ty no i teraz zostalem z niczym i na odzyskanie Satoransky'ego nie mam szans :( a calkiem by mi sie przydal chociaz w tym roku grajac za Wall'a w P5 nie zachwycal ale w zeszlym roku w podobnej sytuacji krecil niezle cyferki.

Ciekawe kto teraz ile na niego wyda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na dzisiejsza noc to popelnilem wiecej bledow niz wywalenie Satoransky'ego... :/

Brak Wall'a wplywa pozytywnie na gre Bryant'a a tego tez wywalilem...tyle ze na rzecz Kornet'a ktory na razie w sumie radzi sobie niezle i jest szansa ze to nie bedzie dwumeczowy wystrzal jednak taki Kornet da mi mniej zbiorek i girsze FG niz Bryant a tego wlasnie teraz potrzebuje...

zwlaszcza gdy oddalem Aytona ktory oczywiscie wystrzelil jak tylko go oddalem za Griffina...to nie tak ze zaluje tej wymiany bo Griffin daje mi sporo tego czego potrzebowalem ale zaczynam miec wrazenie ze moglem za niego dostac wiecej niz Griffin'a...

Za Russell'a moglem dostac zamiast Lavine'a ,Middleton'a ale balem sie ze ten nie wydostanie sie ze slumpu a poza tym potrzebowalem kogos mogacego grac na pozycji PG i dlatego ostatecznie padlo na Lavine...to tez nie tak ze zaluje ale jesli Middleton faktycznie wroci do formy z listopada to dalby mi wiecej niz Lavine...czyzbym przegapil rewelacyjne buy-low?

 

Na pocieszenie moje wczorajsze pobranie D.White'a moglo byc strzalem w dziesiatke. Chlopak zlapal rytm i powoli zaczyna grac na poziomie oczekiwan (asysty,steale,sporo blokow jak na guarda) i wciaz slabiutka gra THJ co oznacza ze dostajac za niego "tylko" Bogdanovica i tak zyskalem choc zeby nie bylo za wesolo wciaz przypominam sobie ze swojego czasu moglem dostac za niego Warren'a...

 

Przypominam ze mam do oddania Gordon'a ktory pewnie przebudzi sie w drugiej polowie sezonu tak jak to zrobil rok temu i zapewne zrobi to jak tylko oddam go w wymianie :P wiec kto chcialby byc tym szczesciarzem robiacym ze mna korzystny deal?

Szukam dobrego FG i FT oraz steali i zbiorek, ewentualnie jeszcze asyst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie planuje juz tylko ostatnia wymiane gdzie oddalbym Gordon'a a potem pozostaje patrzec na efekty przez cala druga polowe sezonu.

Czekam tez na Bartona ale to juz lada moment a pocieszam sie ze znow polowa druzyn w lidze ma nadgrane mecze i ma ich wiecej niz Ja a to oznacza ze w paru kategoriach w ostatecznym rozrachunku na koniec sezonu bedzie lepiej niz teraz.

 

Na FA to u mnie standard ze wykonuje duzo mniej lub bardziej znaczacych ruchow i zazwyczaj dobijam do setki albo ja nawet przekraczam :P Szkoda tylko ze w tym sezonie jakos nie mam szczescia ani na FA ani waiverach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglem ale pewnie jak bym ich wystawil to by tak dobrze nie zagrali :P

Ale przynajmniej pokazali ze jest szansa ze bedzie z nich pozytek w przyszlosci i zasluza na gre w mojej druzynie.

 

Gordon na pewno sie jeszcze przebudzi ale jak mowilem znajac moje szczescie zrobi to juz jak bedzie u kogo innego w druzynie.

 

Wall juz wywalony?Przeciez oficjalnie jeszcze nie podjal decyzji wiec jest szansa ze jeszcze pogra w tym sezonie. Jak tak bedzie to ktos dostanie calkiem spoko prezent na FA/waivers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chłopaki w lidze szybko działają, choć Ingram np. został wywalony tuż przed jego powrotem... Ja tam nie należę do cierpliwych, ale nie chcę nawet outować Tristana, nie mówiąc o Harrisie.

 

W ogóle zauważyłem trend, iż im bliżej do zakończenia sezonu, tym bardziej ludzie zaczynają posiłkować się czymkolwiek da, zgodnie z teorią, wszystkie ręce na pokład. Więc chyba już czas najwyższy ryzykować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla BANG za wygranie licytacji Satiransky'ego.

Szkoda-czasu mial pecha bo przegral tylko przez nizsze waiver priority.

Swoja droga myslalem ze ustawi sie po niego wieksza kolejka i ze cena bedzie wyzsza patrzac na historie cen pobran z waiverow (myslalem ze pojdzie za jakies 50$).

 

Ja dzisiaj zaliczylem skok o 10pkt roto :) to efekt miedzy innymi tego ze wciaz mam mniej rozegranych meczy niz polowa ligi.

 

Bogdanovic chyba lubi grac przeciwko Lakers bo znow zagral swoetny mecz i na razie uwazam ze na wymianie za THJ zyskalem :)

 

Pobranie Augustin'a to tez byl dobry ruch. Zagral zajebisty mecz szkoda tylko ze cos tam sobie z kostka zrobil i mozliwe ze dzisiaj nie zagra.

 

Przebudzil sie tez Gordon...zobaczymy na jak dlugo ale mam nadzieje ze ten mecz to dobry prognostyk na druga polowe sezonu.

 

Zeby nie bylo zbyt kolorowo Lavine oczywiscie postanowil ceglic niczym THJ a moze nawet bardziej, wlasnie w pierwszym meczu grajac dla mojej druzyny. Mowilem ze mam pecha?albo nowi zaczynaja grac slabo po tym jak ich pozyskuje albo moi starzy zaczynaja grac lepiej gdy ich komus oddam. Ten drugi przypadek dobrze obrazuje wymiana Aytona bo Griffin od czasu gry dla mnie obnizyl loty i gra slabiutko tak jak dzisiaj w nocy.

Tej nocy zawiodl mnie tez Covington i Isaac.

 

Barton wracaaaaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczesliwego Nowego Roku Panowie.

Zycze Wam wszystkim wszystkiego co najlepsze i oczywiscie duuuuuzo punktow roto ;):)

 

Wy tam pewnie odsypiacie dluga zakrapiana noc a Ja tymczasem zamulajac w sylwestra w stylu "na zgredzika" (w domu z dzieckiem i druga polowka przy muzyce z koncertu na TVN) patrzylem jednym okiem co sie dzieje w NBA.

 

Gordon dzisiejszej nocy utwierdzil mnie w przekonaniu ze jednak dobrze ze zdecydowalem sie na kolejna wymiane (Simmons za Gordon+Lavine) ale jakies tam statsy nabil wiec sie na niego nie gniewam.

 

Za to White udowadnia ze jego pobranie bylo bardzo dobrym ruchem (tak jak pobranie Augustina-szkoda ze nie zagral z powodu kostki). Cos czuje ze moge miec z niego mega pozytek w drugiej polowie sezonu :)

 

Collins jak zwykle zaliczyl duzo zbiorek i bardzo mnie to cieszy bo bez niego bardzo bym odczul oddania Ayton'a. Sypnal dzisiaj nawet 2 trojki (to tez sie przydaje) i zalicza sporo asyst jak na wysokiego. Szkoda tylko ze jak na wysokiego przystalo powinien blokowac a on tego prawie w ogole nie robi. Normlanie bylbym na niego zly ale ze na blokach mi juz specjalnie nie zalezy bo raczej nie naprawie juz swojej sytuacji w tej kategorii to mu to wybaczam i mi to nie przeszkadza co nie zmienia faktu ze to troche dziwne.

 

Covington przeprosil mnie za wczorajsza slaba noc zaliczajac dzisiaj 4 trojki i 4 steale.

 

No i teraz najlepsza (chyba) wiadomosc czyli pobranie waivera Hernangomez'a. Jesli Zeller bedzie dlugo pauzowal a na to sie zapowiada to Hernangomez wreszcie powinien dostac duzo minut i wtedy pokazac na co go stac tak jak to juz kiedys pokazal w Knicks.

Prawde mowiac myslalem ze nie bede mial szans go pobrac nie majac budzetu waiverowego ale okazalo sie ze nikt go nie licytowal. Przegapiliscie czy przespaliscie to info?a moze nie wierzycie w to ze w takiej sytuacji Willy odpali lepiej niz Zubac pod nieobecnosc McGee?

 

Do dobrych wiadomosci mozna tez zaliczyc info o frustracji Kanter'a w Knicks dzieki czemu coraz lepiej wygladaja perspektywy dla Kornet'a ktorego niedawno pobralem oraz info z Denver z ktorego wynika ze Barton powinien wrocic do gry jakos w przyszlym tygodniu.

Do tego nalezy dodac awansik o 2 pkt roto i 10 miejsce w tabeli na totalach i 9 miejsce na srednich majac wciaz mniej rozegranych o 10 lub wiecej meczy niz 5 innych GMow.

Nowy rok chyba nie mogl sie zaczac lepiej ;)

 

Pzdr Y'all!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszasz tym składem, wymieniasz, rotujesz, a miejsce w tabeli wciąż nie zachwyca, życzę w Nowym Roku odbicia się z tego 14 miejsca w górę:)
Mowisz i masz ;)

Dzieki za zyczenia...musialy byc szczere bo dosc szybko sie spelnily ;):P

Minelo 6 dni a ja zyskalem 19pkt roto i awansowalem z 14 na 4 miejsce :)

Swoj pierwszy mecz dla mojej druzyny Simmons dopiero zagra jutro a najpozniej za tydzien do gry wraca Barton a wtedy... Look out!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.