Skocz do zawartości

IV ZLOT E-NBA - GDAŃSK 2008


Fartman

Rekomendowane odpowiedzi

KILY i LUCASSO moglibyscie potwierdzic wasze przyjazdy ?

 

No i powoli juz trzeba skrecac wszystkich numery telefonow, jak rowniez i czas przyjazdu itp. Jutro napiszemy dluzszego posta i pewnie jeszcze mapke dojazdu do akademikow i moze jakies przyblizone koszty jakby ktos jeszcze byl zainteresowany przyjazdem to pisac na gg, PM i gdzie sie da ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć że na kolejnym już zlocie nie będzie żadnego fana Lakers, a przecież żółci i purpury tutaj pełno-na pewno najwięcej ze wszystkich klubów. Rozumiem- wstyd być oficjalnie kibicem LAL, ale obiecujemy zachowamy konspiracje i nikomu nie powiemy

:) dokladnie niema sie czego wstydzic nikt nie jest idealny, mysle ze na e nba są ludzie totalnie tolerancyjni i nie bedzie zadnych problemow z tym ze ktos jest fanem LAL :) :) :) :) :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć że na kolejnym już zlocie nie będzie żadnego fana Lakers, a przecież żółci i purpury tutaj pełno-na pewno najwięcej ze wszystkich klubów. Rozumiem- wstyd być oficjalnie kibicem LAL, ale obiecujemy zachowamy konspiracje i nikomu nie powiemy

:) dokladnie niema sie czego wstydzic nikt nie jest idealny, mysle ze na e nba są ludzie totalnie tolerancyjni i nie bedzie zadnych problemow z tym ze ktos jest fanem LAL :) :) :) :) :) :)
a bana to wy byście nie chcieli? Dołączona grafika Ja będę, więc macie problem Dołączona grafika

 

KILY i LUCASSO moglibyscie potwierdzic wasze przyjazdy ?

 

No i powoli juz trzeba skrecac wszystkich numery telefonow, jak rowniez i czas przyjazdu itp. Jutro napiszemy dluzszego posta i pewnie jeszcze mapke dojazdu do akademikow i moze jakies przyblizone koszty jakby ktos jeszcze byl zainteresowany przyjazdem to pisac na gg, PM i gdzie sie da ;-)

weźcie się chłopaki zepnijta ;) Kily, Ty już dawno pisałeś, nawet w tamtym roku, że jak będzie nad morzem to się pojawisz. Czekamy :)

 

A co do mapki to pamiętam Fart, że w tamtym roku Qba miał taką na Lublin. Jakby dał radę taką znowu sklecić to by każdy mógł sobie wydrukować jakby co ;) a jak nie to ja coś pomyślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy jeszcze dwa miejsca z soboty na niedziele, zaineresowani PISAC!

Rezygnujemy z aqua-parku, podniesli ceny na wakacje i nie sadze zeby to sie nam oplacalo zbytnio. Jesli bedzie wielkie zainteresowanie no to wtedy w ostatecznosci mozna tam pojechac.

 

KONTAKT

 

Fartman - 667-351-532

Qba - 664-757-621

 

Prosimy wszystkich ludzi jadacych na zlot aby podeslali swoje numery telefonow na PW do nas w razie jakby ktos sie zgubil albo poprostu jak trzeba by bylo cos wytlumaczyc itp.

 

PRZYJAZD

 

Qba - Czwartek - 16:10

Monty - Piatek - 20:43

Ajverson / Os. towarzyszaca - Sobota - ??

Pietras / Os. towarzyszaca - Piatek wieczor

Karsp - Sobota - 11:13

Kily - Sobota - 11:05

Fartman - nie dotyczy

Jazzmen - Przyjazd na hale, godzina 15:00

Greg00 - Piatek wieczor

Elwariato - Piatek wieczor

Kfadrat - Piatek wieczor

Tomaszan - Piatek wieczor

 

NOCLEG

 

CENA: 112zl / za pokoj 3 osobowy || 90zl / za pokoj 2 osobowy

Dołączona grafika

 

Akademik Politechniki Gdanskiej - Dom studentka nr. 6 - Gdansk Wrzeszcz - ul. Stanisława Wyspianskiego 9

 

Dodatkowe boisko: http://skocz.int.pl/5713 // 5 minut drogi od akademika jest boisko asfaltowe przy szkole Condradinum jakby komus po 3 godzinach hali bylo malo

 

HALA SPORTOWA

 

CENA: 100zl za godzine / dzielone przez liczbe osob

WYNAJECIE: Sobota 14:00 - 17:00 // Niedziela 11:00 - 14:00

DOJAZD: 22 minuty ze stacji Gdansk Wrzeszcz // Sobota wyjazd godziny 13:00 - 13:15 // Niedziela wyjazd godzina 10:00

 

Wszystko jest potwierdzone, ale musielismy sobotnia hale przesunac o godzine poniewaz z tego co nam powiedziano to po nas odrazu wchodzi na hale, kadra Polski, nie wiem czy juniorzy czy seniorzy czy ktos inny no ale mimo wszystko dla nich jest to priorytet a nam to daje wiecej czasu w sobote.

 

SOBOTA - WIECZOR

 

Tutaj podejmiemy decyzje w dniu zlotu.

 

Zaleznie od opcji bedziemy mogli pojechac w sobote do Barbadosu w Gdansku głownym - http://www.barbados.com.pl/. Jesli wybierzemy Gdansk Glowny to w gre wchodzi rowniez cala gama kawiarni/barow i innych punktow na calej starowce.

 

Druga opcja to jeden z barow "pod parasolem" w Sopocie, ale to jest zalezne od pogody, w czwartek przed samym zlotem zrobimy jeszcze rozeznanie, jak wygladaja tam ceny i czy mozna zarezerowowac stoliki.

 

 

DOJAZD

 

Rowniez prosimy zeby wszyscy podali moment przyjazdu, czy jest to piatek czy sobota czy niedziela i o ktorej godzinie. Stacja do ktorej trzeba kupic bilet to GDANSK WRZESZCZ, i tam wlasnie z dworca bedziemy wszystkich odbierali. Moment przyjazdu mozna wyslac przez PW badz pozostawic info tutaj w temacie.

 

MAPKA DOJAZDOWA DO AKADEMIKA

Dołączona grafika

Dom Studencki numer 6

UL. Stanislawa Wyspianskiego 9

STACJA PKP: GDANSK WRZESZCZ

 

MAPKA DOJAZDOWA Z AKADEMIKA DO HALI

Dołączona grafika

http://skocz.int.pl/5714

STACJA SKM: GDYNIA REDLOWO - ul. Olimpijska 5 (pytac o stadion Arki Gdynia)

 

Ale po krotce to jesli nie bedzie wystarczajacej ilosci samochodow, zeby wszystkich spakowac i przewiezc na hale (choc to i tak raczej w sobote nie byloby dobra opcja bo wiecej czasu bysmy stali w korkach). Dlatego tez planujemy pojechac Szybka Koleja Miejska.

 

DOJAZD Z HEINEKENA

 

Z Heineken Music Festival co chwile jezdza autobusy do stacji, GDYNIA GŁOWNA nastepnie trzeba wsiasc w Szybka Kolej Miejska

ROZKLAD JAZDY http://skocz.int.pl/5712

 

INNE

 

- PILKA - Na wczesniejszych stronach Kily pisal, ze moze wziasc pilke, wiec jakby sie dalo to moglby potwierdzic teraz czy da rade :) No i jakby ktos jeszcze jakas awaryjna chcial wziasc to by bylo dobrze, bo nie wiadomo jak bedzie z takim sprzetem na hali a lepiej sie ubezpieczyc, niz potem cwiczyc tylko set play'ie bez pilki :D

 

- RADIO - Tak jak na zlocie w Krakowie przydaloby sie zeby ktos ogarnal radio tak zebysmy mogli sobie sluchac muzy w czasie gry, pewnie najlepiej jakby ktos jadacy samochodem tym sie zajal to wtedy bylo by good popykac przy muzyce.

 

- KAMERA - Tak jak w Krakowie kamere mial Ajverson to w tym roku przydaloby sie rowniez zeby ktos z dostepem do kamerki mogl ja przywiezc, zeby moc upamietnic te wspaniale podania w 10 rzad trybun itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kamerke bede mial ale jak kazdy wie jest to typ wideo z marnymi bateriami wiec tu pytanie-czy bedzie mozliwosc podlaczenia sie na live?Bo inaczej 20 minut i po zawodach.

2.Ja bede mial swoja pilke- nie ma co liczyc na jakies skory czy cos.Zwykla pila kupiona na (i tu znowu wkurze ze bylem- nba Live w koloni za 25 eurasow)

3.Bede z kobita juz we wtorek kolo 15 i od tego dnia jestem dostepny i jezeli by zaistniala chec spotkania sie wczesniej-jestem za. Ulokowani jestesmy gdzies na jagiellonskiej 42-dokladnie nie wiem co i jak bo numer mam gdzies po znajomosci od kolesia z ogloszenia wiec roznie to moze byc.

Jako ze bedziemy sie wylegiwac tam u was juz od jutra(podczas gdy reszta bedzie sie kisic w swoich robotach:) ) to prosze bez jakis super mega platnych atrakcji-bez wiochy ale z umiarem-mam 50 zl dziennie do wydania odliczajac wszystkie oplaty za sale, noclegi i przejazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli hala w sobotę jest o 14? ja mogę się ustawić z wami jakoś wcześniej przed halą, do 11 sobie pośpię i mogę do was dołączyć, na wrzeszczu przed waszym wyjazdem na hale, jest w ogole jakaś zbiórka ogólna dla tych co przyjeżdżają w sobotę?

a i Barbados fajny klubik, miałem okazje tam kiedyś być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 95% pozmienia się u mnie troszkę z dojazdem, dam znać jutro a najpóźniej w środę ostatecznie co i jak.

 

Pytanie do organizatorów

Czy ew. PKS wchodzi w grę? Byłoby bardzo, bardzo,bardzo miło, bo być może tylko to wejdzei w grę.

Pozdrawiam

O ktorej bys mial ten pks?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 95% pozmienia się u mnie troszkę z dojazdem, dam znać jutro a najpóźniej w środę ostatecznie co i jak.

 

Pytanie do organizatorów

Czy ew. PKS wchodzi w grę? Byłoby bardzo, bardzo,bardzo miło, bo być może tylko to wejdzei w grę.

Pozdrawiam

O ktorej bys mial ten pks?

Jakoś po 10:30 w Gdańsku bym był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piłeczkę mogę kupic i zabrac, ale dobrze by było zeby ci co mają wzieli bo wiadomo nie bedzie czekania, jak niebedziemy grali, az ktos rzuci i poda wiec dobrze by było zeby ci co mają w domoach zabrali ze sobą, tak pozatym oprocz tej kasy na nocleg halę, ile myslicie zabrac bo chcialbym mniej wiecej sie przygotowac. Umnie to jest o tyle wazne ze w robocie mowie ile mi jest potrzrebne i musze tyle tam zostac, dlatego jak mi kasy duzo nie potrzba to sie obijam :) wiec pytam tak czysto oriętacyjnie ile myslicie sie przyda kasy na te wszystkie rozrywki które planujecie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli hala w sobotę jest o 14? ja mogę się ustawić z wami jakoś wcześniej przed halą, do 11 sobie pośpię i mogę do was dołączyć, na wrzeszczu przed waszym wyjazdem na hale, jest w ogole jakaś zbiórka ogólna dla tych co przyjeżdżają w sobotę?

a i Barbados fajny klubik, miałem okazje tam kiedyś być :wink:

Wszyscy w okolicach 11 godziny wbijaja wiec pewnie to bedzie taki punkt okolo ktorego bedziemy sie wszyscy widzieli ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agenda i organizacja super, dzięki Qba i Fart - tylko brakuje mi wyjścia na plażę :) z tego co widzę to rzeczywiście ciężko gdzieś to wcisnąć ale może w sobotę po meczyku by dało radę? szkoda by było przejechać taki kawał i nie posiedzieć trochę na piasku

 

dodatkowo jak wiecie my z tomaszanem, kfadratem i elwariato przyjeżdżamy już w piątek tak że mam nadzieję, że tam wpadniecie i wyjdziecie po nas Qba i Fart i razem z Montym i Pietrasem można by już gdzieś skoczyć w pt wieczór

 

co do gały, to mi się powinna zmieścić więc wezmę swojego gumowego starego spaldinga żebyśmy rzeczywiście potem podczas shootaround nie stali i nie czekali pod koszem jak osły na jedną piłkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg mysle ze spokojnie damy rade na plaze uderzyc. Mozliwe ze udaloby sie to zrobic w sobote jakby naprawde wszyscy do 11 przybyli to bysmy spokojnie mogli do sopotu pojechac na godzine/dwie... Minusem byloby jedynie to ze trzeba by bylo wziasc ze soba plecaki i wszystko juz na hale...

 

Ogolnie jesli chodzi o wypady na sale / na browary wieczorem. To nie mamy planu totalnie zamknietego, bedzie to bardziej spontanicznie zalozone niz "O jezu zostalo nam 8 minut bo sie nie wyrobimy z nastepna atrakcja"... Tez nie w Lublinie czy Krakowie bylo tez troche luzu z tym wszystkim. Postaramy sie oczywiscie zaliczyc ta plaze.

 

Wlansie niech Tomaszan sie skontaktuje z Qba, o ktorej bedziecie itp i bedziemy was pilotowali jakby co. Zalezy o ktorej bedziecie i jak bedziecie sie czuli po podrozu, jesli bedzie na plus to mozemy spokojnie gdzies uderzyc, ale teraz raczej spontanicznie ;-)

 

Ok wezcie jak nawiecej pilek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze wszytkim

mam pytanie zarowno do organizatorow, jak i do wszystkich uczestnikow zlotu: mozna do was dolaczyc? :)

 

jestem jednym z redaktorow jazz.e-nba.pl, mieszkam niedaleko trojmiasta (czyli np. problem noclegu mnie nie dotyczy), no i przede wszystkim chcialbym spotkac ziomkow z e-nba i troche popykac w kosza :) od razu przyznaje sie bez bicia, ze na forum nieczesto sie udzielam (vide liczba moich postow), ale za to w miare regularnie tu zagladam. greg00 troche narzekal na mala liczbe uczestnikow, wiec moze uda mi sie troche podniesc frekwencje na zlocie ;)

 

co o tym myslicie?

 

z innych rzeczy, to przytargalbym gale, moglbym tez zaproponowac pare fajnych miejscowek w 3miescie na melanz/plazowanie czy kto co tam woli :) rowniez w pt wieczor jesli nic sie u mnie nie zmieni ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę w Gdańsku w piątek o 20.50 wiec jeśli tak wiele osób już będzie wtedy w Trójmieście, to na pewno wykombinujemy coś razem. Powrót mam w niedzielę o 17.52.

 

Co do piłki, to żadnej nie mam. Radio jeśli chcecie to nie mam nic przeciwko, ale moim zdaniem na sali to nie zdaje egzaminu bo tylko jest niepotrzebny hałas przez akustykę i nikt nikogo nie słyszy, a muzykę trodno rozpoznać przy tym ;)

 

Co tam jeszcze... cieszę sie, że tylko chętnych się zebrało, bo początkowo nie wyglądało to różowo. Już się nie mogę doczekać, jestem trochę chory ale myślę, że po części sie wykuruje i będzie fajnie jak na każdym zlocie.

 

PS. Mam do sprzedania za taniochę dwa telefony, jeśli ktos ze zlotowiczów zainteresowany to szczegóły znajdzie w dziale z ogłoszeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.