Skocz do zawartości

IV ZLOT E-NBA - GDAŃSK 2008


Fartman

Rekomendowane odpowiedzi

No to Trójmiasto odpada, nad jakie morze jedziemy?

mój post był odnośnie tego np.

Takze moze po prostu zamówmy jakies stoliki w pubie niedaleko plazy bo o 22 to my prędziej dojdziemy na miasto niz bedziemy chcieli kończyc imprezkę

dlatego ostrzegam, ze może być delikatny wypizdówek i może lepiej mieć jakieś 2 opcje na oku? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, zaniosłem pismo w sprawie wynajęcia jak się okazuje nie hali Lotosu, lecz hali GOSiRu.

 

A więc tak, w sobotę godziny tak jak wcześniej pisaliśmy 15:00 - 18:00. To już nie podlega żadnej dyskusji i temat sobotniej hali zamykamy.

 

Pozostałej kwestia niedzieli. Na podaniu napisałem godziny 12:00 - 15:00. Jednak na dniach mamy podjąć decyzję czy chcemy grać 2 czy 3 godziny, ponieważ jak już zdecydujemy się na 3h to nie ma odwrotu i nie będziemy mogli zrezygnować z trzeciej płacąc tylko za dwie rozegrane.

 

Podsumowując, mam dwa pytania do Was:

1. 2 czy 3 godziny w niedziele?

2. od 12:00 czy też przełożyć na wcześniejszą np. 11:00?

 

Moje zdanie w tej kwestii jest obojętne i przystanę na to co Wy zdecydujecie, bo ja mogę grać ile wlezie.

 

Tutaj możecie jak takowa hala GOSiRu wygląda podczas grania jakiś ułomów w siatkówkę:

http://www.gosirgdynia.pl/_podstrony/sport_szkolny/2008_02_21_siatkowka_chlopcow/album/index.html

http://www.gosirgdynia.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do niedzieli to ja osobiscie wole hale, zeby mozna bylo prysznic wziasc, jesli mam wracac pociagiem.

Co do wieczoru to sklanialbym sie jesli bedzie w miare cieplo za knajpka przy plazy, nie wiem jak w Gdansku, ale w Gdyni jest ich sporo i sa dobrze zabudowane, wiec nie jest tak zimno. Takze obstawiam,ze w Gdansku tez cos macie ;)

 

Co do mojego przyjazdu to bede pewnie jechac pociagiem, moge byc o 11:39 lub ok. 13:40. Takie 2 pociagi mam bez przesiadek. A o ktorej bede to moge sie dostosowac do potrzeb,ale pewnie tym wczesneijszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych wszystkich rozrywek to mi tam wszystko jedno czy coś będzie czy nie, ważne żeby była hala ludzie do gry a potem do wypicia piwka i pogadania. No i jakaś dobra szamka by styknęła :wink: Wszystko co ponadto, to już tylko miły dodatek ale na pewno nie konieczność.

 

No i pytanie kto (i jak) i czy wogóle ktoś rusza z Warszawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9. Borys - 99% - Warszawa

[...]

11. ZvierZ - 98% - Warszawa

jako że się dowiedziałem teraz swoją obecność zgłaszam na 98%, będe pewnie jechać samochodem z warszawy, więc jak ktoś jest chętny to dawajcie znać.

Co do mojego przyjazdu to bede pewnie jechac pociagiem, moge byc o 11:39 lub ok. 13:40. Takie 2 pociagi mam bez przesiadek. A o ktorej bede to moge sie dostosowac do potrzeb,ale pewnie tym wczesneijszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, zaniosłem pismo w sprawie wynajęcia jak się okazuje nie hali Lotosu, lecz hali GOSiRu.

 

A więc tak, w sobotę godziny tak jak wcześniej pisaliśmy 15:00 - 18:00. To już nie podlega żadnej dyskusji i temat sobotniej hali zamykamy.

 

Pozostałej kwestia niedzieli. Na podaniu napisałem godziny 12:00 - 15:00. Jednak na dniach mamy podjąć decyzję czy chcemy grać 2 czy 3 godziny, ponieważ jak już zdecydujemy się na 3h to nie ma odwrotu i nie będziemy mogli zrezygnować z trzeciej płacąc tylko za dwie rozegrane.

 

Podsumowując, mam dwa pytania do Was:

1. 2 czy 3 godziny w niedziele?

2. od 12:00 czy też przełożyć na wcześniejszą np. 11:00?

 

Moje zdanie w tej kwestii jest obojętne i przystanę na to co Wy zdecydujecie, bo ja mogę grać ile wlezie.

 

Tutaj możecie jak takowa hala GOSiRu wygląda podczas grania jakiś ułomów w siatkówkę:

http://www.gosirgdynia.pl/_podstrony/sport_szkolny/2008_02_21_siatkowka_chlopcow/album/index.html

http://www.gosirgdynia.pl/

!!!!!!!!!! Piszcie bo jutro musimy dzwonic w sprawie 2 lub 3 godzin gry w niedziele!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie-aqua mam pod nosem wiec bedac nad morzem wolalbym posiedziec na plazy. Aqua przed koszem-odradzam bo nie kazdy da pozniej rade grac w kosza po takim rozluznieniu. Ja wyrusze jakos z rana samochodem wiec jak ktos jest z rejonow bydgoszczy badz po drodze to tez moge zabrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.