Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktokolwiek tu jeszcze gryzie się z powodu słabszych wyników i nie wystarcza mu argumentacja, że zabawa to strasznie losowa - pocieszenie na przykładzie. W kiperku fbbest wiLQ, jak to wiLQ, zaczął ambitnie, trzymał się okolic podium, wszak broni w tym roku wreszcie wywalczonego mistrzostwa :-) Po czym nastąpiła katastrofa... Wall, Miro, Bron, Din... w końcu Davis... nie licząc innych nazwisk. Życie, Panowie, życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś zainteresowany Ingramem (niezłe jak na guarda FG%, pkt+ zb, ale bez 3 pts), Fournierem (fajne pkt, FG%, jaskieś trójki), Wigginsem (wymiata w pkt, ładne 3 pts, st, ale zawala FG%), albo Winslowem (pkt, zb, 3pts, ale też słabe FG%)?

 

Szukam guarda z 3pts, FG% i st. Asysty niepotrzebne, może być "straceniec"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś chętny na asysty? Sato,Smith jr?

 

Przed sezonem Sławek pisał o overkillu. Nie zanosiło się na to ale chyba zgadł.

 

Rozumiem że Pelicans tankują ale mogliby jednak celowo nie odpuszczać i dac Rondlowi te 30+ minut...

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie potrzebuje ktoś nadgonić gier, poszerzyć rotację? Ja za chwilę zacznę sadzać na ławę wartościowych starterów, więc śmiało zaczepiajcie mnie w temacie wymian 2x1 etc. Na pewno będzie korzystnie, jedyne czego nie potrzebuję, to zbiórki.
Sławek możesz mi dać Duranta z Butlerem za jakiegoś Bolka i problem z sadzeniem gwiazd na ławce będziesz miał z głowy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ciekawe trejdy na koniec sezonu, Blockbuster i Washko poszerzając rotację robią krok w kierunku utrzymania. Poza Pabloboarem, który nie reaguje na propozycje i BigTree, nie ma wciąż pewnego spadkowicza, a 5 walczy o 1 miejsce.

 

Ja to wolałem nie zrobić żadnego trejdu, niż żałować, jak z McCollumem. Ale rywale nie mieli już totalnie nic do stracenia, ja już bardziej, po co atakować trójki, skoro na tym polu niewiele już mam do powiedzenia. Choć Westbrook mówi "sprawdzam".

 

Najgorsze, że mam przesyt wykorzystanych slotów na PG, G i util, czyli jedynych pozycjach, na których Westbrook moze grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ingram zapodawał ładne cyferki to out do końca sezonu. Winslow zaczął zapodawać steale i trójki to się połamał, kolejny z istotnych "przechwytywaczy" Smith jr to samo. Bagley i Wiggins też mieli kontuzje. Russell i Blake na sam koniec zaliczyli po pauzie - a w takiej końcówce wszystkie ręce na pokład.

 

A wśród rywali wszyscy smaczni i zdrowi. Grajkowie MKA zapieprzają jak miło i to on będzie tą ostatnią drużyną, która zapewni sobie ligowy byt. Ze zdrowym składem bym powalczył, ale nie z takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, że u innych grają:

- Teague kolejny raz out (raczej do końca sezonu)

- Kawhi co chwilę out

- Rubio raz out- raz slump

- CP3 podobnie i zaraz rest się zacznie w HOU

- Ibaka łobuz wypadł na 3 gry

- Klay dopiero co 2 mecze nie grał

- Gibson właśnie wypadł

także jak widać nie takie to oczywiste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ walka o utrzymanie. Niedawno myślałem, że 5 drużyn walczy o 1 miejsce, ale powoli sytuacja się zmienia. MKA ma wyśmienity team i ciągle zastanawiam się, jak to się stało, że wylądował na tym miejscu, na którym jest obecnie. Ta drużyna powinna w tym składzie walczyć o awans. To nie jest team na spadek z ligi. Na szczęście dla niego i poniekąd też dla mnie, nie są 100% pewni utrzymania dvd93, Thompkins czy Benon. Sytuacja się zmieniła jak w kalejdoskopie, niedawno wydawało się, że 5 drużyn walczy o 9 miejsce, teraz wydaje się, że z grona 5 drużyn wyłoniony zostanie jeden spadkowicz. Ale sytuacja jest rozwojowa, bowiem na 100% trudno jeszcze skreślić Danny'ego, choć jego dystans do reszty ekip staje się niepokojący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów, że niepokoisz się o mnie :)

W końcu albo Ty albo ja, albo ktoś z kolegów spaść musi, żeby utrzymał się ktoś... Niemniej walka fajna.

U mnie nie dość że jeszcze taktyka z asystami przez kontuzje całkowicie padła, to jeszcze Wright zagrał najlepszy mecz na BEN... bo się spóźniłem minutę z korekta składu. Ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.