Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

koniec października a ja bez żadnego trejdu...

kombinujcie coś chłopaki - zawodnicy ze świeżych roczników, młodzi, małe przebiegi, nie bici (zero klapsów), Niemka jeździła tylko w niedzielę po kościele.

tanio nie będzie, ale jak ktoś ma jakiegoś KATA czy Irvinga psującego FG% to ja przyjmę w zamian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak mnie będzie teraz ta Bjelica wk..wiała cały sezon?

Fantasy ssie ;-)

4$ dales... a piszesz jakbys dal z 10$ ;-) Bycie sknera ma takie konsekwencje, ze nic nie kupujesz!

 

koniec października a ja bez żadnego trejdu...

A propos, moja druzyna ma ponad 2 trojki i 17 pkt na mecz... ktos cos potrzebuje w tym wzgledzie? ;-)

Kupie albo wysokiego ze zbiorkami i FG% albo kogokolwiek z asystami i przechwytami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos, moja druzyna ma ponad 2 trojki i 17 pkt na mecz... ktos cos potrzebuje w tym wzgledzie? ;-)

Kupie albo wysokiego ze zbiorkami i FG% albo kogokolwiek z asystami i przechwytami...

Skoro grzeczna prosba nic nie dala to zaczne sam wysylac propsy w ciemno... 

 

Nieprawda! Kupiłem sobie Dienga...

To liczysz jako plus czy minus zakupow? ;-P Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drafcie twardo powtarzałem sobie: zero połamańców i zero rookasów. to była podstawa i mimo że czasem było szkoda, to odpuszczałem okazje dość wcześnie (oczywiście w kilku przypadkach żałuję, ale taki urok połamańców i rookich)...

 

no i mamy początek listopada, a ja mam w składzie 3 rookich i każdy ma imię na literkę M jak miłość...

Bagleya chyba zdejmuję z trade blocku, rzuca 3, zbiera jak dzik, daje staty defensywne czyli to czego mi brak. tylko czekam niech tam na froncie w Sacto ktoś się potłucze i MBIII dostanie 36minut, to będzie rzeźnik, szkoda że trochę FG% kosztem 3' nie potrafi odpuścić, ale gra głównie pod obręczą więc pewnie to się w tym sezonie nie zmieni...

MBridges to mój cichy czarny konik (już za Marvina powinien startować, daje spacing, daje REB, ładnie ścina, czyli to czego Szerszeniom brak), ale ostatnio ostygł i pewnie zaraz poleci bo dwa słabe mecze z rzędu to u mnie w drużynie się nie zdarza.

Ale co MRobinson pokazał na SummerLeague to teraz pokaże w NBA. RudyGobert indamejkin. Fiz też się nie pierdoli i rzuca młodych prosto do oceanu...

Daję kilkanaście meczów na pokazanie się, oczekuję 10/10+1st+2bl i sprzedaję za coś pod FG% punt, kto pierwszy ten lepszy.

 

jak tam u was leszcze?

na FA widzę fruwają shelwiny maki i czandlery parsonsy, więc tak jakby się dzieje dziwnie...

ktoś chce spuścić kogoś psującego FG%? kupię szybko i drogo.

 

kto w tej chwili jest królem FA I Ligi?

UBulls za Bjelice to faworyt, ale Bjeli w końcu wróci na ziemię, to pewne jak shutdown KLove.

Mi zaimponował Kriszot, nie dość że zgarnął McGrudera to jeszcze Zacha Collinsa...świetne ruchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kto w tej chwili jest królem FA I Ligi?

UBulls za Bjelice to faworyt, ale Bjeli w końcu wróci na ziemię, to pewne jak shutdown KLove.

 

 

Dołożyłbym do tego pobranie Marcusa Morrisa, ale ocenę i tak obniża zbyt szybkie zdropowanie Bagleya, choć jak to z rookasami bywa grają raz lepiej raz gorzej, więc w sumie na razie na plus ;)

Co do Bjelicy to wg mnie i trener i kibice SAC mają już dość przegrywania więc teraz mają miłą odmianę

i dopóki będą szanse na playoffy będą grali doświadczonymi i nikt ich nie posadzi po to żeby młodsi dostali +30min.

Ale ile pogra na takim poziomie? Pewnie nie aż tak długo jak bym chciał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QAS, nie wspomniales nic o tabeli na srednich bo jestes gleboko w strefie spadkowej? ;-)

 

na drafcie twardo powtarzałem sobie: zero połamańców i zero rookasów. to była podstawa i mimo że czasem było szkoda, to odpuszczałem okazje dość wcześnie (oczywiście w kilku przypadkach żałuję, ale taki urok połamańców i rookich)...

A skad to postanowienie odnosnie rookasow? Za zeszly sezon miales dosyc? ;-)

Simmons przeciez ladnie wypalil... a Fultz mniej, wiec pewnie od niego ta trauma?

 

pewnie zaraz poleci bo dwa słabe mecze z rzędu to u mnie w drużynie się nie zdarza.

Dobra filozofia, stosuj rowniez dla gwiazd ;-)

 

jak tam u was leszcze?

Na plus wszyscy, ktorzy graja jak powinni lub lepiej [czyli 2/3 skladu].

Na minus slaby poczatek CJa [sie odbije] oraz czuje sie oszukany z kontuzjami u Carrolla, Collinsa i Portisa. Ten ostatni by poszalal kilka tygodni, a pierwsza dwojka to zwyczajne zatajenie informacji ze strony druzyny jak powazna jest sytuacja. Jest z tego jakas nauczka na przyszosc by inaczej podchodzic do juz polamanych...

 

Ale ogolnie jest dobrze poza slabym rozkladem kategorii, ktory planuje naprawic wkrotce jakims trejdem czy piecioma.

BTW, w trojkach i punktach mam takie srednie, ze w ligach 12-druzynowych bylbym tam mocny ;-)

 

na FA widzę fruwają shelwiny maki i czandlery parsonsy, więc tak jakby się dzieje dziwnie...

ktoś chce spuścić kogoś psującego FG%? kupię szybko i drogo.

Czyli jak proponowalem Murraya za Allena to bylo zbyt uczciwie bo mialo byc drogo? ;-)

 

kto w tej chwili jest królem FA I Ligi?

Na razie bylo duzo wiatru, a malo owocow. Kilku kluczowych FAsow, a reszta to przestawianie krzesel.

Nieskromnie wspomne o Justinie Holidayu, ale nizej wymienione faktycznie ladnie wyhaczone.

 

UBulls za Bjelice to faworyt, ale Bjeli w końcu wróci na ziemię, to pewne jak shutdown KLove.

Mi zaimponował Kriszot, nie dość że zgarnął McGrudera to jeszcze Zacha Collinsa...świetne ruchy.

Plus evitacre kilku zebral, bedzie cos w tym roku z Bobana?

 

Co do Bjelicy to wg mnie i trener i kibice SAC mają już dość przegrywania więc teraz mają miłą odmianę

i dopóki będą szanse na playoffy będą grali doświadczonymi i nikt ich nie posadzi po to żeby młodsi dostali +30min.

Ale ile pogra na takim poziomie? Pewnie nie aż tak długo jak bym chciał ;)

Czyli jeszcze ze 2 tygodnie? ;-)

Tak swoja droga, alez musza byc wkurzeni w Sixers, ze sie na nich wypial w offseason...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro grzeczna prosba nic nie dala to zaczne sam wysylac propsy w ciemno...

ooO, F^*CK. Juz się cieszę, że nie jestem w tej lidze :-)

Gdybys sie cieszyl to bys nie wspominal o tych pieknych czasach w watku nieswojej ligi ;-P

 

A tymczasem cos wyszlo z tego wysylania propsow bo sie dogadalismy z Digiem za roznymi potrzebami w kategoriach.

Ostatniecznie padlo na Murray za Gaya i Siakama.

Jakby co jeszcze bym klepnal jeden trejd z kupnem wysokiego, ale to raczej musze poczekac az inni dojrzeja do zmian.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADP: 2x ADP ok. 140 za Murraya ADP 40.

$$$: 3$+7$ za 22$

 

jeszcze Gay się lubi połamać...

no ewidentnie mocno ryzykowny ruch robisz, trochę się dziwię bo mimo wszystko wolałbym Murraya+coś ciekawego z FA niż Paskala który jest hot ale czasem robi linijkę 5-5-1 i połamanego Gaya, którego Pop będzie trzymał na 20minutowym limicie w wyjaśnionych meczach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADP: 2x ADP ok. 140 za Murraya ADP 40.

$$$: 3$+7$ za 22$

jeszcze Gay się lubi połamać...

no ewidentnie mocno ryzykowny ruch robisz,

Tak to ujales, ze ciezko sie nie zgodzic, ale pytanie brzmi za ile by poszli gdybysmy mieli draft dzisiaj?

Wydaje mi sie, ze zwiekszone role i minuty tych z lewej strony by sporo zwiekszyly ich wyceny.

W kazdym badz razie moje by poszly istotnie w gore i przy takim zalozeniu ich kupilem ;-)

Jak sie myle to bedzie kolejny dzien w biurze FB i tyle.

 

trochę się dziwię bo mimo wszystko wolałbym Murraya+coś ciekawego z FA niż Paskala który jest hot ale czasem robi linijkę 5-5-1 i połamanego Gaya, którego Pop będzie trzymał na 20minutowym limicie w wyjaśnionych meczach...

W prozni zgoda, ale majac overkille oplaca mi sie je rozdac za inne kategorie.

Jak mogles sie wlaczyc w ta promocje to nie chciales przeceniajac Allena ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcos, za dlugo razem gramy skoro wiedziales, ze taka kwote trzeba ustawic ;-)

 

Całe szczęście że jeszcze miałem o tego 1$ więcej;)

Wiedziałem że nie przepuścisz takiej okazji bo tak dobry koleś może się już w tym sezonie nie pojawić na FA (obym miał rację).

Swoją drogą wiedziałeś przecież po naszych dyskusjach przedsezonowych w fbx1 że Harta cenię b.wysoko ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QAS, co sie stalo, ze sprzedales Leverta? Podraftowy kac wciaz sie utrzymywal? ;-)

 

Wiedziałem że nie przepuścisz takiej okazji bo tak dobry koleś może się już w tym sezonie nie pojawić

Tez mi sie tak wydaje i dlatego sie dziwie, ze GMowie z pelnymi budzetami sie nie wmieszali.

 

Swoją drogą wiedziałeś przecież po naszych dyskusjach przedsezonowych w fbx1 że Harta cenię b.wysoko ;)

Niestety ta informacja nie wystarczyla by dac wiecej pomimo iz probowalem ;-)

Przeplacenie Granta okazalo sie miec konsekwencje... ale rowniez wygranie Justina Holidaya.

Gdyby trafil do Ciebie to nie byloby Cie stac na Harta ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.