Skocz do zawartości
bulek

[Liga Roto Keeper #2] sezon 2018/19

Rekomendowane odpowiedzi

Niby co roku nastawiam się na zawyżone ceny i draftową kolejkę linową, ale zawsze się po drodze zaczynam mieć dość i się w trakcie gdzieś wyrzygam. No, teraz było podobnie.

Wchodziłem w draft z średnimi keeperami (b. dobrym Garym Harrisem i niewiadomą w postaci Isaaca za kilkanaście $) i z 174$ budżetu. Pomyślałem, że spróbuję dobrać wysokiego i PG za max 100$ i powalczę, ale nie zamknę sobie drogi na keeperów. I nawet wydraftowałem Kembę za zaskakująco racjonalne pieniądze. Ale po przegapieniu pierwszych wysokich (Townsa przede wszystkim, Embiid w nie mojej cenie), pozostałe Turnery, Gasole i inne Hassany szły wysoko. A po wzięciu DMC już zdecydowałem, że idę pod kolejny, że czekam na KP itd.

Hajsy zostawiałem na Bamby i Harty tego świata, ale nie czułem, żebym np. za drugiego dał 14$ w przyszłym sezonie. Więc zostałem z jakimś irracjonalnym hajsem, ale też potencjałem na 4 keeperów poniżej 100$ w kolejnym. Jak wypalą już w tym, to może powalczę o górną dychę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi po głowie pomysł może nie "ukrócenia" tego, ale uatrakcyjnienia rozgrywek i podniesienia wartości draftu.

zapewne chodzi o wprowadzenie salary (250$ na sezon) - nie ma co czekac i wprowadzic je od razu ! bo zaraz zaczna sie cyrki,ze ktos uzna,ze nie walczy o mistrza i tankuje i odda 2 gwiazdy (powiedzmy towns/pg) wartych 120-130 za dwoch  rookie o wartosci 30-40,bo ,,maja potencja keeperowski``

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale po przegapieniu pierwszych wysokich (Townsa przede wszystkim, Embiid w nie mojej cenie), pozostałe Turnery, Gasole i inne Hassany szły wysoko. A po wzięciu DMC już zdecydowałem, że idę pod kolejny, że czekam na KP itd.

Embiida nie mogłeś zdraftować, nie było go w ogóle w drafcie ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zapewne chodzi o wprowadzenie salary (250$ na sezon) - nie ma co czekac i wprowadzic je od razu ! bo zaraz zaczna sie cyrki,ze ktos uzna,ze nie walczy o mistrza i tankuje i odda 2 gwiazdy (powiedzmy towns/pg) wartych 120-130 za dwoch  rookie o wartosci 30-40,bo ,,maja potencja keeperowski``

dokładnie, bez dwóch zdań

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak podniesienie salary ma zapobiec takim wymianom?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie podniesienie a wprowadzenie

przyklad: konczysz dzis draft-wydales cala kase i masz sklad za 200$-jutro stwierdzasz,ze nie walczysz o mistrza tylko idziesz w tank -oddajesz dwoch all starow wartch w drafcie np 120-chcesz za nich wziac 2 rookie wartych np 30$-roznica wynosi 90$-dodajesz ta roznice do 200$,ktore warta byla Twoja druzyna po drafcie i jej salary wynosi 290$-czyli za duzo

zeby deal mial mozliwosc przejscia druga strona (ta od ,,rookie`ch/tanich keeperow) musialaby oddac jakis drozszych graczy by zrownowazyc cenowo deal

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolu, tylko, że rzecz się rozchodzi nie o nierówności podczas draftu, tylko, że o nierówności wymian, w stylu pozyskiwanie keepera na poziomie Olynyka za  takiego Hardena...

Ceny pozostałe po drafcie zostały dopisane do konta poszczególnych drużyn. Może trochę późno, ale miałem inne drafty i o tym zupełnie zapomniałem. Na szczęście nikt nie wydał setki i nie przegrał licytacji niższym waiverem więc nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wprowadzamy to salary cap ?

Wprowadzenie salary cap stanowi konieczność jeżeli ta liga ma być ciekawa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat: zmiana regulaminu - wprowadzenie salary cap.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam, że dopiero od następnego sezonu, nie fair byłoby od teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oczywiscie od nastepnego sezonu.

oglos to oficjalnie (dodaj te punkty do regulaminu) by wszyscy byli swiadomi

Edytowane przez jordan20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak wygląda przyznawania pieniedzy po sezonie na draft?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za grę, gratki dla zwycięzców. Rezygnuję z udziału w przyszłym sezonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również chciałbym podziękować za grę i też chciałbym zrezygnować z gry w przyszłym sezonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi