Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper #2] sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Niby co roku nastawiam się na zawyżone ceny i draftową kolejkę linową, ale zawsze się po drodze zaczynam mieć dość i się w trakcie gdzieś wyrzygam. No, teraz było podobnie.

Wchodziłem w draft z średnimi keeperami (b. dobrym Garym Harrisem i niewiadomą w postaci Isaaca za kilkanaście $) i z 174$ budżetu. Pomyślałem, że spróbuję dobrać wysokiego i PG za max 100$ i powalczę, ale nie zamknę sobie drogi na keeperów. I nawet wydraftowałem Kembę za zaskakująco racjonalne pieniądze. Ale po przegapieniu pierwszych wysokich (Townsa przede wszystkim, Embiid w nie mojej cenie), pozostałe Turnery, Gasole i inne Hassany szły wysoko. A po wzięciu DMC już zdecydowałem, że idę pod kolejny, że czekam na KP itd.

Hajsy zostawiałem na Bamby i Harty tego świata, ale nie czułem, żebym np. za drugiego dał 14$ w przyszłym sezonie. Więc zostałem z jakimś irracjonalnym hajsem, ale też potencjałem na 4 keeperów poniżej 100$ w kolejnym. Jak wypalą już w tym, to może powalczę o górną dychę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi po głowie pomysł może nie "ukrócenia" tego, ale uatrakcyjnienia rozgrywek i podniesienia wartości draftu.

 

zapewne chodzi o wprowadzenie salary (250$ na sezon) - nie ma co czekac i wprowadzic je od razu ! bo zaraz zaczna sie cyrki,ze ktos uzna,ze nie walczy o mistrza i tankuje i odda 2 gwiazdy (powiedzmy towns/pg) wartych 120-130 za dwoch  rookie o wartosci 30-40,bo ,,maja potencja keeperowski``

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ale po przegapieniu pierwszych wysokich (Townsa przede wszystkim, Embiid w nie mojej cenie), pozostałe Turnery, Gasole i inne Hassany szły wysoko. A po wzięciu DMC już zdecydowałem, że idę pod kolejny, że czekam na KP itd.

 

Embiida nie mogłeś zdraftować, nie było go w ogóle w drafcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne chodzi o wprowadzenie salary (250$ na sezon) - nie ma co czekac i wprowadzic je od razu ! bo zaraz zaczna sie cyrki,ze ktos uzna,ze nie walczy o mistrza i tankuje i odda 2 gwiazdy (powiedzmy towns/pg) wartych 120-130 za dwoch  rookie o wartosci 30-40,bo ,,maja potencja keeperowski``

dokładnie, bez dwóch zdań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne chodzi o wprowadzenie salary (250$ na sezon) - nie ma co czekac i wprowadzic je od razu ! bo zaraz zaczna sie cyrki,ze ktos uzna,ze nie walczy o mistrza i tankuje i odda 2 gwiazdy (powiedzmy towns/pg) wartych 120-130 za dwoch  rookie o wartosci 30-40,bo ,,maja potencja keeperowski``

 

Jak podniesienie salary ma zapobiec takim wymianom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podniesienie a wprowadzenie

 

przyklad: konczysz dzis draft-wydales cala kase i masz sklad za 200$-jutro stwierdzasz,ze nie walczysz o mistrza tylko idziesz w tank -oddajesz dwoch all starow wartch w drafcie np 120-chcesz za nich wziac 2 rookie wartych np 30$-roznica wynosi 90$-dodajesz ta roznice do 200$,ktore warta byla Twoja druzyna po drafcie i jej salary wynosi 290$-czyli za duzo

zeby deal mial mozliwosc przejscia druga strona (ta od ,,rookie`ch/tanich keeperow) musialaby oddac jakis drozszych graczy by zrownowazyc cenowo deal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolu, tylko, że rzecz się rozchodzi nie o nierówności podczas draftu, tylko, że o nierówności wymian, w stylu pozyskiwanie keepera na poziomie Olynyka za  takiego Hardena...

 

Ceny pozostałe po drafcie zostały dopisane do konta poszczególnych drużyn. Może trochę późno, ale miałem inne drafty i o tym zupełnie zapomniałem. Na szczęście nikt nie wydał setki i nie przegrał licytacji niższym waiverem więc nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.