Skocz do zawartości

Mockowanie 18/19


Stryder

Rekomendowane odpowiedzi

To może skoro kilkadziesiąt osób tak szybko potwierdziło udział w rozgrywkach, jakiś mock dzisiaj wieczorem w okolicach 20:30?

 

EDIT: linki do postow z wynikami mockow:

http://www.e-nba.pl/topic/6135-mockowanie-1819/page-4?do=findComment&comment=616625

http://www.e-nba.pl/topic/6135-mockowanie-1819/page-7?do=findComment&comment=618331

http://www.e-nba.pl/topic/6135-mockowanie-1819/page-9?do=findComment&comment=619883

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem w tym przypadku zwrotu "za szybko". Na co za szybko?? Na przypomnienie sobie, jak działa apka draftująca Yahoo? Na sprawdzenie, czy aby nie dodali czegoś nowego? Na pośmianie się ze wstępnych rankingów Yahoo? Na przyjemność poklikania sobie na mock drafcie?

Czy na tej grupie są wygłodniali po wakacjach maniacy fantasy basketu, czy nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem w tym przypadku zwrotu "za szybko". Na co za szybko??

Na zebranie kilkunastu chetnych do mockowania bo...

 

Na przypomnienie sobie, jak działa apka draftująca Yahoo? Na sprawdzenie, czy aby nie dodali czegoś nowego? Na pośmianie się ze wstępnych rankingów Yahoo? Na przyjemność poklikania sobie na mock drafcie?

Takie testy mozna przeprowadzic na wlasna reke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może potwierdzić, że po włączeniu się autobidu system przestał wybierać pierwszych z brzegu graczy? Bo wczoraj wlazłem i poszedłem, a potem po 40 pickach widzę, że nikogo mi nie wybrało.

Aukcja to byla?

 

Na zebranie kilkunastu chetnych do mockowania bo...

 

Takie testy mozna przeprowadzic na wlasna reke.

Pewnie, ze mozna, ale to takie wilkowe by bylo. Dla ludzi stadnych zawsze to jakas frajda, zeby sie w jednym oknie po dluzszej przerwie spotkac. Gdybym wczoraj byl o tej porze online - chetnie bym dolaczyl, jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Pewnie w tym tygodniu będę aukcje też testować na potrzeby draft toola, to zwrócę uwagę. W sumie nie zdziwiłbym się, gdyby jakoś zaregowali na uwagi, że boty wcinały się w licytacje. Dla samego pechowca, ktorego wywali na chwilę z draftu, tez nie bylo milym widokiem, gdy wracal i mial jakiegos niechcianego grajka w skladzie. Z drugiej strony - ktos kto opusci caly draft bedzie miec przewalone po calosci... Ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tego mocka w niedzielę mimo wszystko i znalazł się komplet 12 userow więc było bez botów. Wyniki z kosmosu ale pouczające doświadczenie chociażby z perspektywy hypu na młodych (Tatum, Simmons i Mitchell wśród 10 najwyższych cen) ale kwiatków na razie dużo jak to na początku.

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że dla wielu userów może za wcześnie, więc nieśmiało zapytam - ktoś chętny na mocka dzisiaj? Oczywiście raczej hobbistycznie i 4fun niż sprawdzian przed sezonem, ale fajnie by było od czegoś zacząć :smile:

 

Pewnie w okolicach 19:30 wrzucę linka do mocka i może uda się zebrać ekipę, a jak nie, to spróbuję kiedy indziej ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.