Skocz do zawartości

Usunięte treści


Jeff Hanneman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Niestety nie widzę takiego teamtu.

 

Jeśli dalej jesteście zainteresowani to proponuję napisać PW do matka i ellyego bo oni jeszcze mają moda na ten dział.

Na pewno wam pomogą.

Jest okres urlopowy i możlwe ze chłopaki wbijają na chwile i przeglądają tylko dział nba a tutaj nie zaglądają.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie widzę takiego teamtu.

 

Jeśli dalej jesteście zainteresowani to proponuję napisać PW do matka i ellyego bo oni jeszcze mają moda na ten dział.

Na pewno wam pomogą.

Jest okres urlopowy i możlwe ze chłopaki wbijają na chwile i przeglądają tylko dział nba a tutaj nie zaglądają.

 

Pozdrawiam

 

Dzięki, tak uczynię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tylko ten post mogl nie byc najwyzszych lotow ( ale tez jak ocenic jaki post jest.ok a jaki nie).

 

natomiast pasowsl do tematu, nikogo personalnie nie obrazal.

 

nie rozumiem zatem czemu wykasowany.

http://www.e-nba.pl/topic/5607-eurobasket-2017/page-29

 

Jak jesteś tak leniwy że nie chce ci się poszukać to jeszcze nie jest powód do oburzania się

 

Na przyszłosć prosze szukać w tematach właściwych a nie robić offtopy w tematach innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.e-nba.pl/topic/5607-eurobasket-2017/page-29

 

Jak jesteś tak leniwy że nie chce ci się poszukać to jeszcze nie jest powód do oburzania się

 

Na przyszłosć prosze szukać w tematach właściwych a nie robić offtopy w tematach innych

 

W jakim poście był orginalny post?

 

Zubac to zawodnik lakers i pasuje do tego topicu, chyba że rzeczywiście autor się pomylił i może poprosił Cię o przeniesienie.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

dlaczego moderatorzy nie informują o usuniętych postach? albo chociaż dlaczego nie przenoszą ich do jakiegoś zbiorczego tematu o nazwie "off top"?

 

Ja nie wiem po co w ogóle są usuwane umiarkowane offtopy, obowiązuje nas tu jakiś standard ISO? Będziemy audytowani czy na forum nie odbiega się za bardzo od tematu? Dajcie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz dostał bana za to, że według moderatorów nabijał posty. Na FORUM. Moderatorzy robią fatalną robotę tutaj i zwracałem na to uwagę już nie raz. I przez ich decyzje, które notabene są w stylu `podwójnych standardów` taki Ignazz już tutaj nie pisze, bo poczuł się urażony. Wcale się nie dziwie. Dramat.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mój wpis z tematu: "Czy pula talentu w NBA jest większa niż była w 2005 lub 1995?" został skasowany?
 

Zawierał dwa zdania (więc nie był jednozdaniowcem)

Zawierał odpowiedź na pytanie autora tematu ('give me your thoughts')

Nawet dostał jakiegoś lajka przez 2 minuty swojego istnienia (więc pasował innym użytkownikom forum)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mój wpis z tematu: "Czy pula talentu w NBA jest większa niż była w 2005 lub 1995?" został skasowany?

 

Zawierał dwa zdania (więc nie był jednozdaniowcem)

Zawierał odpowiedź na pytanie autora tematu ('give me your thoughts')

Nawet dostał jakiegoś lajka przez 2 minuty swojego istnienia (więc pasował innym użytkownikom forum)

Ale się kłóciłeś, kiedy mówiłem, że pozbawienie Ely3 uprawnień moderatora by strasznie podniosło poziom moderacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.