Skocz do zawartości
Jeff Hanneman

Usunięte treści

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie znajdę miejsce z komunikatami od modów dot. usuniętych treści? Tzn. jakieś logi z informacjami w rodzaju: "treść usunięta z powodu..."? Chodzi mi o wiedzę dlaczego dany post został usunięty i przez kogo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam zapytanie, ponieważ być może osoby, do których było ono adresowane go nie zauważyły? Kiedy mógłbym spodziewać się odpowiedzi...?

Dopiero wróciłem z urlopu wiec nie za dużo wiem, ale powiedz w jakim forum i jakim temacie Ci usunięto posty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero wróciłem z urlopu wiec nie za dużo wiem, ale powiedz w jakim forum i jakim temacie Ci usunięto posty.

Forum nba, usunięto temat najlepsi biali gracze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie widzę takiego teamtu.

Jeśli dalej jesteście zainteresowani to proponuję napisać PW do matka i ellyego bo oni jeszcze mają moda na ten dział.

Na pewno wam pomogą.

Jest okres urlopowy i możlwe ze chłopaki wbijają na chwile i przeglądają tylko dział nba a tutaj nie zaglądają.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie widzę takiego teamtu.

Jeśli dalej jesteście zainteresowani to proponuję napisać PW do matka i ellyego bo oni jeszcze mają moda na ten dział.

Na pewno wam pomogą.

Jest okres urlopowy i możlwe ze chłopaki wbijają na chwile i przeglądają tylko dział nba a tutaj nie zaglądają.

Pozdrawiam

Dzięki, tak uczynię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ktoś nadgorliwy pokasowal posty.

tylko ten post mogl nie byc najwyzszych lotow ( ale tez jak ocenic jaki post jest.ok a jaki nie).

natomiast pasowsl do tematu, nikogo personalnie nie obrazal.

nie rozumiem zatem czemu wykasowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko ten post mogl nie byc najwyzszych lotow ( ale tez jak ocenic jaki post jest.ok a jaki nie).

natomiast pasowsl do tematu, nikogo personalnie nie obrazal.

nie rozumiem zatem czemu wykasowany.

http://www.e-nba.pl/topic/5607-eurobasket-2017/page-29

Jak jesteś tak leniwy że nie chce ci się poszukać to jeszcze nie jest powód do oburzania się

Na przyszłosć prosze szukać w tematach właściwych a nie robić offtopy w tematach innych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jesteś tak leniwy że nie chce ci się poszukać to jeszcze nie jest powód do oburzania się

Na przyszłosć prosze szukać w tematach właściwych a nie robić offtopy w tematach innych

W jakim poście był orginalny post?

Zubac to zawodnik lakers i pasuje do tego topicu, chyba że rzeczywiście autor się pomylił i może poprosił Cię o przeniesienie.

Edytowane przez mac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jesteś tak lewniwy, że jako moderator, nie chcesz pisać wiadomości prywatnej, że przenosisz i podajesz powód przeniesienia, to nie jest powód do oburzania się.

Na przyszłość proszę pisać wiadomości prywatne i uzasadnienie kasowania i usuwania postów użytkownikom i nie robić tego po cichu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dlaczego moderatorzy nie informują o usuniętych postach? albo chociaż dlaczego nie przenoszą ich do jakiegoś zbiorczego tematu o nazwie "off top"?

Ja nie wiem po co w ogóle są usuwane umiarkowane offtopy, obowiązuje nas tu jakiś standard ISO? Będziemy audytowani czy na forum nie odbiega się za bardzo od tematu? Dajcie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ignazz dostał bana za to, że według moderatorów nabijał posty. Na FORUM. Moderatorzy robią fatalną robotę tutaj i zwracałem na to uwagę już nie raz. I przez ich decyzje, które notabene są w stylu `podwójnych standardów` taki Ignazz już tutaj nie pisze, bo poczuł się urażony. Wcale się nie dziwie. Dramat.

Edytowane przez DaFlooou

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu mój wpis z tematu: "Czy pula talentu w NBA jest większa niż była w 2005 lub 1995?" został skasowany?

Zawierał dwa zdania (więc nie był jednozdaniowcem)

Zawierał odpowiedź na pytanie autora tematu ('give me your thoughts')

Nawet dostał jakiegoś lajka przez 2 minuty swojego istnienia (więc pasował innym użytkownikom forum)

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi