Skocz do zawartości

Powrót Magic Basketball


Piotr Zarychta

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnicą nagrane Q&A odnośnie Magic Basketball. Miłego odsłuchu.

 

https://youtu.be/DLHIVzUP28c

miło mi słyszeć swoje pytania w sieci

Ale cholera przecież każde które zadałem było trollowaniem tym wszystkich oburzonych co atakowali MB!

Nie mniej jednak miło że odpowiedziałeś ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Skoro koledzy robią sobie autopromocję, to i ja spróbuję. Wypuściłem w ostatnie dwa tygodnie 30 zapowiedzi w formie podcastów, po 1 dla każdej drużyny - do obejrzenia tutaj: 

 

Przygotowaliśmy też specjalne wydanie MB weekendowe, które pozwoli nam, jak i wam powoli wkręcać się w klimat Magic Basketball, co zaowocuje pierwszym numerem pełnym w czerwcu 2019. Zajrzyjcie i dajcie znać jak wam się ten pomysł podoba: https://www.facebook.com/MagicBasketball90s/photos/a.592767301107090/696711630712656/?type=3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Mega pomysl, zycze powodzenia.

 

Pytanie techniczne czy bedzie mozliwosc prenumeraty zagranicznej w moim przypadku UK??

 

Raczej nie powinno być problemu. O ile poczta polska się zgodzi.

Jakiś update?

 

Spółka w KRS założona, zaczynamy budowę strony internetowej. Redakcja zebrana, ale jej szczegóły w kwietniu. Sporo papierkowej roboty teraz, z prawnikami, z księgowymi. Ale data docelowa się nie zmienia. Pierwszy numer w czerwcu, od razu po finałach NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może pojawisz się na zlocie e-nba w Warszawie 7 lutego?

 

serdecznie zapraszam, będziesz miał okazję zareklamować swój projekt osobiście ;-)

 

a ramach promocji może dla konkursu jedna prenumerata jako nagroda?

 

parę konkursów będzie.....

 

http://www.e-nba.pl/topic/6247-7022019-nba-trade-deadline-warszawa-korsarz-gosty%C5%84ska-45-spotkanie-przy-kielichu/

 

ZAPRASZAM


Raczej nie powinno być problemu. O ile poczta polska się zgodzi.


 

Spółka w KRS założona, zaczynamy budowę strony internetowej. Redakcja zebrana, ale jej szczegóły w kwietniu. Sporo papierkowej roboty teraz, z prawnikami, z księgowymi. Ale data docelowa się nie zmienia. Pierwszy numer w czerwcu, od razu po finałach NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może pojawisz się na zlocie e-nba w Warszawie 7 lutego?

 

serdecznie zapraszam, będziesz miał okazję zareklamować swój projekt osobiście ;-)

 

a ramach promocji może dla konkursu jedna prenumerata jako nagroda?

 

parę konkursów będzie.....

 

http://www.e-nba.pl/topic/6247-7022019-nba-trade-deadline-warszawa-korsarz-gosty%C5%84ska-45-spotkanie-przy-kielichu/

 

ZAPRASZAM

 

Chętnie bym się pojawił, tym bardziej że sam mieszkam na Woli. Ale jako, że to będzie trade deadline, to będę robił relacje live na YouTubie. I to zapewne mi nie pozwoli się pojawić. Niemniej dzięki za zaproszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niewiele tak pięknych rzeczy w latach 90. można było sobie wyobrazić, jak moment zakupu nowego numeru MB i faktycznie ta błyszcząca okładka, ten papier i zapach...oraz nowe plakaty w pokoju :smile: równać się z tym mógł tylko zapach kart NBA Upper Deck wyjęty ze świeżo zakupionej paczki... ach cudowne czasy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można sobie zarezerwować zakup pierwszego numeru MB? Jestem zdecydowany na zakup :smile: i zachwycony pomysłem i powrotem MB - marzę o tym by znów pojawił się w sklepach/kioskach :smile: ja za dawnych pięknych 90. lat

 

Niedługo uruchomimy stronę, na której będzie można kupować. Tam będzie wszystko dostępne.

Będzie podobnej jakości papier i zapach? Żadne inne czasopismo tak pięknie i stylowo nie pachniało jak Magic Basketball prosto z drukarni.  :peaceful:

 

Nie będziemy oszczędzali na papierze. Będzie bardzo wysokiej jakości. Jedna zmiana w stosunku do MB z lat 90., to teraz będzie klejony, a nie szyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo uruchomimy stronę, na której będzie można kupować. Tam będzie wszystko dostępne.

 

 

Nie będziemy oszczędzali na papierze. Będzie bardzo wysokiej jakości. Jedna zmiana w stosunku do MB z lat 90., to teraz będzie klejony, a nie szyty.

Bedzie możliwość prenumeraty do np. Niemiec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padały pytania o redakcję. Zaczynamy powoli odsłaniać nazwiska. Na razie poza mną w zespole jest Tomek Kostrzewa vel Kostrzu, którego znacie z bloga MercyMercy Jerome Kersey, z dawnej pracy przy serwisie Zczuba.pl, prowadzenia kolumny Czarne Kwiaty Białe Korzenie. Długo też pisał do MVP i Z krainy NBA. 

 

Kostrzu jest wicenaczelnym i będzie regularnie pisał do każdego numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.