Skocz do zawartości

Powrót Magic Basketball


Piotr Zarychta

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. 1 lipca oficjalnie ogłosiłem, że rozpoczynam powrót Magic Basketball na polski rynek. Cel jest taki, żeby na finały 2019 wypuścić pierwszy nowy numer MB w Polsce.

 

Rozpoczynam nowy temat na forum, bo gazeta cieszyła się duża popularnością i pomyślałem, że warto, żebyście się dowiedzieli też tutaj, że ta gazeta wraca. Ruszyłem na razie z kontem na Facebooku, Twitterze i kanałem na YouTube, gdzie zbieramy podcasty o wszystkich drużynach NBA. Kilka już mamy.

 

Nie zamieszczam linków, bo nie chcę spamować. Jeśli macie pytania odnośnie tego jak będzie wyglądał MB, to piszcie je tu w odpowiedzi do mojego posta, albo piszcie do mnie bezpośrednio.

 

Jeśli chcielibyście spróbować swoich sił w robieniu podcastu o swojej ulubionej drużynie, to też piszcie. Droga otwarta.

 

Pozdrawiam,
Piotrek Zarychta

post-5704-0-87968000-1532548096_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dostępny tylko płatny z góry, wobec czego nie będziemy drukowali tzw. pustych przebiegów. Wiadomo, że szybciej dowiesz się na forum czy jakichkolwiek serwisach newsowych. Ale gazeta nie bedzie się opierała na newsach. Tylko na felietonach, wywiadach, materiałach autorskich, których nie znajdziesz w sieci. Tylko wtedy wydawanie gazety ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Piotr nie będzie wam zawracał tyłka linkami do podcastów, ale ja tymi o Bulls was pomęczę (jutro nagrywamy, pewnie w piątek jakoś się spodziewajcie). ;)

 

A promowanie MB wielotorowo to chyba jest to. Z jednej strony wydania papierowe(strzelam, że z PDFem dostepnym), z drugiej podcasty, twitter i FB, stały kontakt ze społecznoscią. Na wszystko jest miejsce.

 

Marka jest dobrze znana, wiec jest spora szansa, że pójdzie.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PDF nie będzie ogólnodostępny. 

 

Może Piotr nie będzie wam zawracał tyłka linkami do podcastów, ale ja tymi o Bulls was pomęczę (jutro nagrywamy, pewnie w piątek jakoś się spodziewajcie). ;)

A promowanie MB wielotorowo to chyba jest to. Z jednej strony wydania papierowe(strzelam, że z PDFem dostepnym), z drugiej podcasty, twitter i FB, stały kontakt ze społecznoscią. Na wszystko jest miejsce.

Marka jest dobrze znana, wiec jest spora szansa, że pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. 1 lipca oficjalnie ogłosiłem, że rozpoczynam powrót Magic Basketball na polski rynek. Cel jest taki, żeby na finały 2019 wypuścić pierwszy nowy numer MB w Polsce.

 

 

Super że działasz i podoba mi się kierunek zmian. Trzymam kciuki żeby Ci się udało bo wiem że determinacji Ci nie brakuje. Chetnie zakupię pierwszy numer i pewnie kolejne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.