Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2018/19 - w przyczajeniu


jack

Rekomendowane odpowiedzi

Aminu jest dłuższy i częściowo wykorzystywany jest już na C.

 

Po cichu trzyma całe D Portland i ma po prostu pecha ze żyje w dzisiejszym świecie nba gdzie przy kawie liga chce wysłać info o TD lub 30x30

 

Pare lat temu gdzie rozmowy szły w kierunku uniwersalności graczy byłby porównywany do bieda Pippena.

 

Dziś się o Nim nie mówi wcale. Taki mamy klimat.

Lepszy Lou bo rzuci 43 :(((

Z lillardem byli plusowi jako jedyni w meczu.

 

Pat pat Nader i Noel nie pograli sobie.

 

Z ekonomicznych rzutów zrobił swoje.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aminu jest dłuższy i częściowo wykorzystywany jest już na C.

 

Po cichu trzyma całe D Portland i ma po prostu pecha ze żyje w dzisiejszym świecie nba gdzie przy kawie liga chce wysłać info o TD lub 30x30

 

Pare lat temu gdzie rozmowy szły w kierunku uniwersalności graczy byłby porównywany do bieda Pippena.

 

Dziś się o Nim nie mówi wcale. Taki mamy klimat.

Lepszy Lou bo rzuci 43 :(((

Z lillardem byli plusowi jako jedyni w meczu.

 

Pat pat nie pograł sobie.

 

Z ekonomicznych rzutów zrobił swoje.

 

taa u niego trochę to ograniczenie ofensywne robi swoje w kontekście mediów, gość jest świetny; słuchałem ostatnio podcastu Taylora, to też mówił, że to prawdopodobnie trzeci najlepszy gracz Portland i tak teza jest śmiało do obronienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland to jest idealny przykład patologii kontraktowej, po podniesieniu salary wpakowali się w kilka złych umów rozdanych przeciętniakom (Turner, Lenard, Harkless), które będą ciążył im jeszcze przez kolejny sezon, a dupę w rotacji ratuje im ostatnio Jake Layman, który chyba w święta najadł się jakiejś magicznej fasoli.  

 

McColluma bym się nie czepiał, on gra to potrafi, trochę mu % spadły, ale w stosunku do innych kontaktów w tym zespole to nie jest jakaś totalna tragedia.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowa o gościu co zarabia 12 baniek, dla zespołu opcja idealna, gość fajnie poprawił grę w post ale mało to wykorzystują

 

 

ja wiem, że wy go w Denver chcecie, ale w lato mu ktoś zabuli, bo zasługuje i gra generuje wartośc ok 18-20 baniek, ale to taki Ottop Porter case imo

No ja to kumam, do tej pory zachodzę w głowę dlaczego zgodził sie na takie zarobki, niższe od Śliwki przecież, chyba zakochał się w Lillardzie, ciekawe co na to mówia u niego w meczecie

 

Jeśli Aminu zadeklaruje chęć gry u nas, to te 54/2+1TO jestem w stanie klepnąć, ciekawe za to czy Sap wtedy zgodziłby się na bycie rezerwowym, skupiając się na roli przywódcy szatni, byłoby pięknie, ale ciężko na to liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to kumam, do tej pory zachodzę w głowę dlaczego zgodził sie na takie zarobki, niższe od Śliwki przecież, chyba zakochał się w Lillardzie, ciekawe co na to mówia u niego w meczecie

 

też tego nie rozumiem, chociaż z drugiej strony Portland należy za to pochwalić i to mocno (wyjątkowo)

 

 

Jeśli Aminu zadeklaruje chęć gry u nas, to te 54/2+1TO jestem w stanie klepnąć, ciekawe za to czy Sap wtedy zgodziłby się na bycie rezerwowym, skupiając się na roli przywódcy szatni, byłoby pięknie, ale ciężko na to liczyć

 

odbiór mediów byłby na pewno uj nie dobry deal, ale w zdrowiu okazałby się to steal, bo przy Jokerze typ by tylko błyszczał, prawdopodobnie DPOY kandydat z miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aminu w Denver daje niesamowite opcje.

 

Może robić Lineups od wysokiego SF po szybkiego C.

To byłby gracz dobry na grę z Millsapem jak Jok odpoczywa w 6 minucie 1Q.

 

Na defensywne ustawienie w końcówce meczu mogą zagrać we trzech jeżeli trzeba obronić akcje zespołów które żyją z punktów bliżej dziury.

 

On nawet mógłby z ławki przeskakiwać pozycje w zależności od sytuacji.

 

Dobre uzupełnienie i Joka i Millsapa.

 

Jeżeli coś było o tym ze chce Denver to jesteście od zdrowego SG/SF od topu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Aminu zadeklaruje chęć gry u nas, to te 54/2+1TO jestem w stanie klepnąć, ciekawe za to czy Sap wtedy zgodziłby się na bycie rezerwowym, skupiając się na roli przywódcy szatni, byłoby pięknie, ale ciężko na to liczyć

27 mln rocznie dla bardzo dobrego rolesa? Przecież to chore liczby. To ile wart jest Giannis, 80/1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 mln rocznie dla bardzo dobrego rolesa? Przecież to chore liczby. To ile wart jest Giannis, 80/1?

 około 50 imo, ale mówię, że to taki Otto Porter case, wartość wyrobi ale meczu nie wybra i salary zablokowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że w lato Portland nie powinni mieć skrupułów i zrobić trade z udziałem CJa McColluma, gość ma najwyższy kontrakt w zespole a poza ruchem bez piłki nic nie daje, taki Nurkić za połowę ceny to złoto czy chociaż Aminu, ciekawy zespół ale SG do poprawy

 

Jeśli Pelicans chcieliby zaorać to chciałbym bardzo Jrue do Lillarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Pelicans chcieliby zaorać to chciałbym bardzo Jrue do Lillarda.

 

osobiście uważam, że CJ pasowałby do tankera, bo trochę ludu na trybuny by ściągnął, ale sprzedaż go raczej nie wchodzi w rachubę dopóki jest tam Oshley i zestaw Dame - Jrue bardzo mi się podoba jako wizja, dobrym graczem do Dame'a byłby także Gary Harris imo

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście uważam, że CJ pasowałby do tankera, bo trochę ludu na trybuny by ściągnął, ale sprzedaż go raczej nie wchodzi w rachubę dopóki jest tam Oshley i zestaw Dame - Jrue bardzo mi się podoba jako wizja, dobrym graczem do Dame'a byłby także Gary Harris imo

 

Harris musi mieć obok siebie świetnego kreatora, bo bez niego zabierasz mu jego największą broń czyli cuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harris musi mieć obok siebie świetnego kreatora, bo bez niego zabierasz mu jego największą broń czyli cuty

 

czyli Lillard jest git, do tego Nurkić też świetnie podaje, nie jest to lvl Jokić ale widzi sporo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli Lillard jest git, do tego Nurkić też świetnie podaje, nie jest to lvl Jokić ale widzi sporo 

 

ja tam Dame w kreacji nie cenię, zresztą Blazers nie mają nic ciekawego dla nas, bo na pewno nie jest to kontrakt McColluma, więc można sobie darować myślę

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie na razie szczegółowo pierwszą połowę POR-OKC.

 

Jeśli nasza niższa, starsza i czarniejsza wersja Jokića pod względem ulania ( Felton ) wraz z kolesiem z two-way robi kuku Twojej obronie to wiedz, że jest coś nie tak.

 

George'a we trzech nie wybronić w pomalowanym przy 24:26 to też sztuka.

 

A wiatrak z Aminu przy 13:13 i trója to top3 dzisiejszej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

George'a we trzech nie wybronić w pomalowanym przy 24:26 to też sztuka.

 

 

no akurat Eld powiem Ci.. że z gościem jest taki problem, że gra kosmos w tym sezonie, i jak dla Mnie to MVP tej ligi na ten moment, i ciężko cokolwiek  z jego akcji wybronić.

 

Mam ogolnie cicha satysfkacje jak jechano po PG w tamtym sezonie, ze to przereklamowany allstar etc. Nie chce szukac postow i cytatow by tutaj nie kompromitowac wielkich znafcow tego forum, ale mam nadzieje, ze posypią sami  sobie głowy popiołem. 

 

z reszta tutaj jest smieszna tendencja oceny zawodnika, cos na zasadzie "jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz" pamietam jak na początku sezonu pare osob tutaj w temacie o PTB, wiescilo Nurkicowi lawe na rzecz Collinsa bo gosc zagral pare minut na dobrym poziomie,  czy juz w ogole trejd.... beka.

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz. 18 mln dla Aminu to dramat.. Pomijając już to, że Denver nie może dać takich pieniedzy to co ważniejsze on jest dość przeciętny

 

Całe Blazers to Lillard i Nurkić. Ten pierwszy trzyma atak . Ten drugi obronę. Jak jeden z nich schodzi to się sypie.. Aminu jest odpuszczany na obwodzie przez rywali.

 

JAk ktoś byłby tak głupi by dać Aminu 18 mln na sezon to na miejscu Blazers nie zastanawiałbym się sekundy bo poszukanie przeciętnego obrońcy ze średniawą trójką to żaden wyczyn w dzisiejszej NBA i takie coś jest warte góra 8-9 na sezon

 

Nie płaci się 18 baniek kolesiowi który nie jest pewnie w TOP150 tej ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz. 18 mln dla Aminu to dramat.. Pomijając już to, że Denver nie może dać takich pieniedzy to co ważniejsze on jest dość przeciętny

 

Całe Blazers to Lillard i Nurkić. Ten pierwszy trzyma atak . Ten drugi obronę. Jak jeden z nich schodzi to się sypie.. Aminu jest odpuszczany na obwodzie przez rywali.

 

JAk ktoś byłby tak głupi by dać Aminu 18 mln na sezon to na miejscu Blazers nie zastanawiałbym się sekundy bo poszukanie przeciętnego obrońcy ze średniawą trójką to żaden wyczyn w dzisiejszej NBA i takie coś jest warte góra 8-9 na sezon

 

Nie płaci się 18 baniek kolesiowi który nie jest pewnie w TOP150 tej ligi

 

ktoś tu przedawkował Engelmanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.