Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2018/19 czyli vanitas vanitatum et omnia vanitas


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem gdzie mieli być, ale sprawdziłem przedsezonową zabawę w typowanie i miałem OKC na czwartym

 

a Papcio Eld tylko na piątym ;]

 

Papcio Eld jest człowiekiem skromnym i woli być mile zaskoczony, niż niemile rozczarowany. Dodatkowo segreguje śmieci i wysyła datki na schroniska dla zwierząt. Nawet zbiórkę w swoje urodziny na ten cen zrobił.

 

A rozmawiamy o ranku trójek a nie sytuacji w tabeli. Tu z pocałowaniem ręki biorę 2 lub 3 seed, byle by tylko znaleźć się po drugiej stronie drabinki niż GSW.

 

Widzę że Wujek Smok się w końcu wyspał bo humor dopisuje i w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papcio Eld jest człowiekiem skromnym i woli być mile zaskoczony, niż niemile rozczarowany. Dodatkowo segreguje śmieci i wysyła datki na schroniska dla zwierząt. Nawet zbiórkę w swoje urodziny na ten cen zrobił.

 

A rozmawiamy o ranku trójek a nie sytuacji w tabeli. Tu z pocałowaniem ręki biorę 2 lub 3 seed, byle by tylko znaleźć się po drugiej stronie drabinki niż GSW.

 

Widzę że Wujek Smok się w końcu wyspał bo humor dopisuje i w ogóle.

Wujek LBS się wyspał, humor był, do momementu nie włażenia w pewnien temat w dziale inne... "Jaskiniowcy"? oj nieładnie

 

ps. miałeś Thunder też na czwartym, nie bój żaby ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek LBS się wyspał, humor był, do momementu nie włażenia w pewnien temat w dziale inne... "Jaskiniowcy"? oj nieładnie

 

ps. miałeś Thunder też na czwartym, nie bój żaby ;)

 

Kto kogo jaskiniowcem nazwał? Jokića nazwali jaskiniowcem? Przecież on prawie do każdej jaskini by się nie zmieścił. Albo by wlazł, ale by nie wylazł.

 

Z tym 5 coś mi nie pasowało właśnie. Nawet nie wiem gdzie tego szukać ale na pewno dawałem 1. GSW, 2. Jazz, 3. HOU, 4. OKC a 5 chyba Jokić & co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chyba było, a temat z typowaniami masz na drugiej stronie działu, sporo tam ciekawych rzeczy min. mój brak wiary w coś więcej niż doturlanie się do PO, za to Julek dobrze przeanalizował sytuację

 

Dobra. Widzę.

 

Pierwsze co mi się rzuca w oczy to MJ1 i zalias z typami o OKC.

 

Drugie to zbiorowa wiara wszystkich w Cavs na pograniczu playoffs.

 

Kolejne to mooooocne niedocenienie Nets a o Kings to nawet nie ma co mówić.

 

Na razie na zachodzie mam 7/8 jeśli chodzi o playoffs. Lakersi się przepchną to będzie oznaczać, że dobrze wytypowałem 8 drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld, ostatnio pisałeś o próbie ogrania STS, ale jak jesteś jakoś pewny tego, że OKC > Denver na koniec RS to masz równe kursy tu wystawione https://www.totolotek.pl/zaklady-sportowe?DS=Rynek%20Zak%C5%82ad%C3%B3w ;)

 

Nie no, nie jestem w żadnym wypadku pewny. Wiadomo, miło by było ale Wasze słoneczko Jokić odwala kawał dobrej roboty.

 

W sumie tak sobie zdałem sprawę patrząc na ekipy z playoff seed, że chyba poza OKC to chciał bym aby Wy i Jazz się dobrze pokazali. Reszta jest mi albo obojętna, albo po prostu życzę im szybki exit (Houston!).

 

No może jeszcze Pop i jego last dance mi się marzy. Jak by tak wpadli na Was to dla mnie seria must2watch i nie zdziwiło by mnie Spurs w SWCF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wpisywać w temacie lakers aby nie być odebranym jako agresor ale cześć fanów wierzyła ze dojdzie do lbj

No kto mógłby pomyśleć, że akurat w tę stronę to pójdzie :) 

 

http://www.e-nba.pl/topic/6009-los-angeles-lakers-201819/?p=657372

 

Jeden wpis Geronimo, który skomentował twitta + dwie odpowiedzi, że Kieff nie oferuje tego, co wg niego mógłby dać (wzmocnienie pozycji C). 

 

Fani Lakers wierzyli, że Morris zbawi ich zespół. 

 

Zawsze lubiłem Morrisów, obu (o czym świadczy też moja długa historia z nimi w keeperze, gdzie dopiero od tego sezonu nie mam obu lub żadnego z nich), i fajnie będzie zobaczyć parę Noel-Morris z ławki, która moim zdaniem może spoko fitować. Byle zdrowie wróciło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ,że liga lubi ładne cyferki i pewnie MVP dostanie Harden ale na Boga to przecież jeden z najgorszych obrońców spośród wszystkich starterów. Każda zaawansowana statystyka pokazuje że jest fatalny po tej stronie parkietu

 

Nawet ten ostatni mecz z Thunder to właśnie Hardena można uznać za ojca porażki bo to co wyrabiał w drugiej połowie to był żart

Fergusson chyba ani razu nie był przez niego kryty dobrze. 4 obrońców Rockets próbuje stać blisko swoich rywali i jeden Harden zagubiony całkowicie

A.że w ataku nie potrafił sobie poradzić z kryjącym go PG to Thunder szybko odrobiło straty

 

Chyba lepiej być wybitnym w ataku i kołkiem w obronie (Harden, Nash) niż ,,jedynie" bardzo dobrym w ataku i przeciętnym w obronie albo ,,tylko" dobrym w ataku i dobrym w obronie. Mogę się założyć, że gdyby Harden ograniczył wymiatanie w ofensywie na rzecz większego zaangażowania po drugiej stronie boiska to Rox by tylko na tym stracili. 

 

 Westbrook robił już kolejny mecz wszystko by Thunder przegrało. Ilość głupich debilnych decyzji w ostatnich 3-4 minutach przekraczała to co zawodnik NBA robi głupiego w miesiąc.

Westbrook 2 lata był 1 osobowa armią. Potrafił przechylać szalę zwycięstwa na korzyść Thunder. Dziś lepiej jakby wchodził z ławki za Schroedera

 

Z kontekstu wynika, że pisząc ,,dzisiaj" nie masz na myśli jednego dnia, lecz cały aktualny okres. Jeżeli tak to xD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.