Skocz do zawartości

E-NBA Awards


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

moze warto uhonorowac chlopakow z szatni , tez robia dobra robote, a szatnia biorac pod uwage ilosc odslon to dosyc istotna czesc forum

Po 1 - zapraszam do głosowania - możesz uhonorować każdego który wg Ciebie na to zasłużył

Po 2- może mi cos umknęło ale co to jest szatnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2- może mi cos umknęło ale co to jest szatnia

Inne na e-baskecie.

 

Były kilka razy propozycje żeby tutaj też ten dział tak właśnie się nazywał, ale mocno torpedowane.

 

A szkoda, bo narybek z e-basketu był ogromny i w jakiś sposób moim zdaniem uratował e-nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie czytam i nie bywam tyle co kiedyś, więc chciałem tylko zagłosować na MVP na BMFa, który ma najlepszą kombinację pisania z sensem + pisania w miarę często.

 

Kategorie powinny być lepiej doprecyzowane, bo "największy homer" to raczej jednoznacznie negatywna cecha, a tu wygląda jakby niektóre głosy szły dla "najbardziej oddanego kibica". Podobnie z defensive - "pięciu największych betonów" i "pięciu najlepiej argumentujących swoje stanowisko" to trochę nie to samo.

 

Musisz chyba dla wyklętych stworzyć nowy temat tak jak z rankingiem zawodników. Znowu ludzie nie głosują po twojej myśli... ;)

 

[Tu miejsce na jakąś śmieszką wstawkę po angielsku w stylu Chytruza]

 

Ja do wszystkich nagród podszedłem pozytywnie. Dobry trolling to też sztuka, chociaż wiadomo, że często w nadmiarze jest męczący. Homer to raczej opcja trochę złośliwa, a nie jednoznacznie negatywna.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz chyba dla wyklętych stworzyć nowy temat tak jak z rankingiem zawodników. Znowu ludzie nie głosują po twojej myśli... ;)

 

SORRY, ŻE PRZESZŁO MI PRZEZ MYŚL, ŻE MOŻE LEPIEJ DLA ANKIETY ŻEBY WSZYSCY MIELI TO SAMO NA MYŚLI W RAMACH JEDNEJ KATEGORII, BARDZO ŹLE Z MOJEJ STRONY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużymy może jeszcze bo widzę, że niektórzy mogą jeszcze oddać głosy.
Jak się dużo nie zmieni do końca weekendu to wtedy podliczymy wszystko.

 

P.S. Nie obraźcie się, nie mam na razie czasu głosów podliczyć. Ale myslę, że głosowanie spokojnie mozna przedłużyć nawet do września bo ciągle oddanych głosów nie jest zbyt wiele.

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

|?????

 

Siostry Dydek??/
Katarzyna Dydek wspomina: Jedna drugą motywowała, ale to ja pierwsza zaczęłam grać w koszykówkę. W ’89 roku wyjechałam stąd, czyli z rodzinnego domu w Wołominie, do Poznania. Po roku Małgosia do mnie dołączyła. I od tego momentu byłyśmy cały czas razem. W Olimpii Poznań zaczęła się nasza wielka sportowa przygoda.


Nasze nazwisko stało się znane głównie dzięki Małgosi. Pewnie, że ludzie kojarzą nas jako „siostry Dydek”, bo nieczęsto się zdarza, że trzy siostry z sukcesami grają w koszykówkę i w Polsce, i w Stanach. Gocha osiągnęła w sporcie dużo więcej niż ja. Grała w WNBA, najlepszej lidze kobiet na świecie, uznano ją za „Najlepszą Koszykarkę Starego Kontynentu”.


Kobiety to zawsze tańsza opcja w sporcie a nikt nigdy by nie wpadł na płeć żeńska.

 

W Toruniu do niedawna potęgą był basket żeński


chyba że masz Golden 80.000 zielonych to może być Robinson w trykocie Bulls


wstydu trzeba nie mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.