Skocz do zawartości

E-NBA Awards


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy mieliśmy nagrody NBA więc czemu nie przywrócić awardsów tutaj na forum.

 

Krótka piłka - każdy zainteresowany zabawą głosuje na wybranego przez siebie użytkownika forum w danej kategorii, np. MVP, MIP itp.

Wakacje się skończyły więc mamy tutaj ostatnio zalew bardzo ciekawych postaci, pewnie aktywbiejszych tylko do września ;)

 

Na początek proponuję abyśmy ustalili jakie będą kategorie. Potem zaczniemy całe głosowanie. Myślę, że warto dać sobie czas na oddanie głosów np. około dwóch tygodni, gdyby się okazało, że ktos akurat wyjechał na urlop i nie jest w stanie oddać głosu.

 

Jeśli temat się przyjmie to za rok w podobnym okresie ponowimy nasze awardsy.

 

Kto ma fajne pomysły na tytuły nagród to wrzucać od razu. Powiedzmy, że fun zaczniemy od tego czwartku i głosy będziemy podliczać do czwartku za dwa tygodnie(10 lipca zamkniemy głosowanie).

 

Kategorie no brainer (byle się ktoś nie obraził) to na pewno:

 

MVP - użytkownik, który wnosi mnóstwo do tematów, fajnie i rzeczowo pisze, słowem najlepszy :)

DPOTY - potrafi 'wybrnąć' z każdej sytuacji i zawsze umie sensownie obronić swoje zdanie, z naciskiem na sensownie

ROTY - wiadomo, najlepszy z żółtodziobów, z zadatkami na zajebistego usera

MIP - ktoś, kto zanotował największy progres w ostatnim czasie. Może to być osoba, która ma nieco większy staż niż newcomer - chodzi o to,, aby nam się nie pokryło z Rookie of the Year

Sixth Man - osoba pisząca nieregularnie ale za to bardzo wartościowo

Troll of the Year - wiadomo :D

Beat Post Award - nabijacz postów, który niewiele wnosi do tematów, poza ilością postów oczywiscie

 

Wbijajcie ze swoimi pomysłami, zabawę zaczniemy w czwartek, powiedzmy. Oczywiście jak ktoś ma inne, ciekawe idee - nawet dotyczące formuły naszej zabawy - jest wskazane by je zapodawać.

Fajny będzie też pomysł na coś w stylu Avatar Award itp.

 

Aha! Z racji, że może być duży problem z wybraniem jednego MVP lub DPOTY, wybierzmy tego faktycznie najbardziej wyróżniającego się w danej kategorii a resztę topów wrzucimy do All-E-NBA Team i All-Defensive Team.

Myślę, że All-Troll Team również zrobi dobrą robotę :)

 

Dawajcie inne ciekawe kategorie.

 

P.S. To jest temat roboczy.

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Boję się Caps Locka" Award.
"Czemu on jeszcze nie ma bana" Award.

"BŁAGAM Wróć" Award.

"Interpunkcji używają tylko słabi" Award.

"Mam tu statystykę i nie zawaham się jej użyć" Award.

"Best Avatar" Award.

"Największy Homer" Award.

"Do dziś wspominam..." Award 

 

idę zjeść kolację i jeszcze coś wymyślę :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy rozumiem, że jeszcze nie głosujemy?

 

Bo już zacząłem szykować listę :)

Skompletujmy najpierw wszystkie kategorie żeby nie było w trakcie zabawy, że jakiejś ciekaeej brakuje.

Zaczniemy w czwartek przed południem - zależy ile będę miał w pracy na głowie i wrzucę odpowiedni temat.

Nie przegapisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest problem :]

"Największy Homer" Award"

Homer, czyli fanatyk, ultras, który oddałby za klub życie i dla którego najgorszy wafel w drużynie jest godną kartą przetargową w walce o gracza z najwyższej półki.

W sumie śmieszne, że trzeba to tłumaczyć. Też mnie zdziwiła niewiedza dot. tego określenia. Na e-baskecie pojęcie homera było szeroko znane, a w pamięci mi zapadło, że szczególnie często było przytaczane w kontekście fanów Jazz :)

 

Ehhh, to już prawie 10 lat od śmierci e-basket...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest problem :]

 

"Największy Homer" Award"

 

Homer, czyli fanatyk, ultras, który oddałby za klub życie i dla którego najgorszy wafel w drużynie jest godną kartą przetargową w walce o gracza z najwyższej półki. 

 

To nie skumałem tej nagrody. W tej sytuacji ciężki wybór między Ely3, January i Vanem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym co niedawno odeszli ,że tak powiem to najbardziej Barcalovera zwłaszcza, że Thunder się nie patyczkują w to lato a tu nie ma kto załozyć wątku o Thunder

 

Chciałem dzisiaj do niego na PW i do rw30 właśnie napisać czy zakładają, bo jak nie to ja się pokuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.