Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2018/19


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zapomniałeś, że na SG duże minuty z ławki grał Galloway, w drafcie poszedł Kyhri i Brown, obaj grają na SG. Więc wychodzi, że wzięli 3 gracza do rotacji SF za ponad 4 mln który nie jest (moim zdaniem) upgradem nad Ennisem. No ale może to będzie podstawowy SF na którym 4 lata się nikt nie poznał.

 

o niczym nie zapomnialem. gallo byl 'zapchajdziura' [w tym sezonie albo bedzie grajkiem na sytuacje specjalne,albo go opchna w jakim trejdzie],nasze prospecty to raczej swingmani [brown to bardziej pg niz sg]; nie kazdy grajek,ktory przychodzi do druzyny musi byc 'upgradem'. co to za glupie myslenie?! - czesto 'wystarczy',ze bedzie 'tansza opcja',po prostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robinson to trochę niewiadoma, nie grał prawie cały sezon, a wcześniej szału nie robił. Lubię gnojka i mu kibicowałem. Mocno liczyłem, że ostatni sezon będzie przełomowy, ale zdrowie nie pozwoliło. 

 

Moim zdaniem to jego ostatnia szansa. Jeśli w czasie tej umowy się jakoś nie pokaże, to wyleci z ligi. 

 

Na ten moment raczej nie traktowałbym go w kategorii wzmocnienia. Może w nowym środowisku zaskoczy, ale na ten moment nie jest to materiał na startera. Albo inaczej - jeśli Robinson zacznie sezon jako startowa trójka Pistons, to bardzo słabo będzie świadczyło o poziomie jego kolegów z tej samej pozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moim zdaniem to jego ostatnia szansa. Jeśli w czasie tej umowy się jakoś nie pokaże, to wyleci z ligi. 

 

Na ten moment raczej nie traktowałbym go w kategorii wzmocnienia. Może w nowym środowisku zaskoczy, ale na ten moment nie jest to materiał na startera. Albo inaczej - jeśli Robinson zacznie sezon jako startowa trójka Pistons, to bardzo słabo będzie świadczyło o poziomie jego kolegów z tej samej pozycji. 

 

pewnie,ze nie jest to material na 'startera'. to jest gosc na lawke,do rywalizacji o miejsce w rotacji. aha,2-gi rok umowy ma 'niegwarantowany'. jak sie nie sprawdzi,to go 'spuscimy' :P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem kto miałby chcieć Gallo za 7 mln, żeby go "opchnac".

Uważam, że DET za kasę która mieli, mogli pozyskać startera SF, doświadczonego przy którym Stanley by się uczył i rozwijał.

Glen nic im nie daje (ani to prospectow, ani vet doświadczony, ot jak napisałeś zapchajdziura za 4 mln), choć kibicowałem mu w IND.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem kto miałby chcieć Gallo za 7 mln, żeby go "opchnac".

Uważam, że DET za kasę która mieli, mogli pozyskać startera SF, doświadczonego przy którym Stanley by się uczył i rozwijał.

Glen nic im nie daje (ani to prospectow, ani vet doświadczony, ot jak napisałeś zapchajdziura za 4 mln), choć kibicowałem mu w IND.

 

ja tez nie wiem 'kto',niemniej,jak bys czytal uwaznie,danny,to bys 'zrozumial' :tongue: - gallo [i jego zly kontrakt] + bullock [i jego swietny kontrakt] w zamian za jakiegos solidnego grajka na poziomie s5 za 10 melonow. chyba proste?!...

 

nie wiem,ocb z tym robinsonem. zobaczymy,jaki pomysl na niego ma casey. tak czy owak,to scrub. nie ma sie co 'napalac'...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że Cavs odpadają z walki (może o PO powalczą, kto wie) więc mamy większe szanse niż wczoraj. Czy mnie to cieszy? Szczerze nie za bardzo, ale z dwojga złego lepsze PO niż ich brak. TOP6 w zasięgu? 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że Cavs odpadają z walki (może o PO powalczą, kto wie) więc mamy większe szanse niż wczoraj. Czy mnie to cieszy? Szczerze nie za bardzo, ale z dwojga złego lepsze PO niż ich brak. TOP6 w zasięgu? 

 

Chyba od końca Hurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sobie uswiadomilem,ze bullock zawdziecza swoj bdb sezon mojej nieskromnej osobie. jak postawilem na nim krzyzyk,zaczal grac. tak,ze...mowie wam,koledzy,glenn jest przec***owy. z tej maki chleba nie bedzie! :(... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Pistons deal for Jose Calderon could be a money-saver ... I'm told they're pursuing trades to open up cap space. Potential trade pieces are Ish Smith, Jon Leuer or Langston Galloway.

 

no wlasnie. tych guardow ci u nas zatrzesienie,zatem logicznym bylo przypuszczac [a taka mysl przemknela mi po synapsach],ze jakies trejdy 'wisza w powietrzu' :tongue:...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ciekawe co z tej aktywności handlowej wyjdzie, jako 3 pg Calderon jest ok, ale jako 2 pg już nie, ciekawe co Stefanski wykombinuje

 

jak puszcza w dealu isha,to mamy browna [w paru miejscach czytalem,ze to jest grajek o umiejetenosciach na 1-sza runde] i buycksa (?). swoja droga,jonowi dal bym szanse [widze w nim spory ofenswyny potencjal,jeno powinien grac prosta gre,bazujaca na motoryce i parametrach; transition offense,wbijanie na kosz z piwotem etc.]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nowego w pistons? - nastapily kolejne additions do pionu zarzadzajacego,a ponadto:

 

- casey chce zrobic z ellensona pf/c z 'trojka'; henry juz w zeszlorocznej sl pokazal,ze ma niezly repertuar post up moves. najwiekszym jego mankamentem jest obrona. jesli wskoczy w tym obszarze na poziom 'srednia ligowa',powinien grac duze minuty w 2nd unit...

 

-  kennard bedzie okzajonalnie point guardem;

 

I gather long-time NBA assistant Tim Grgurich is likely to join Dwane Casey’s staff with the #Pistons.

 

Adrian Wojnarowski: Detroit has hired Brooklyn’s Gregg Polinsky as Director of Player Personnel, league sources tell ESPN. Ed Stefanski and Polinsky worked together for years with the Nets. Polinsky will take on a larger front office role with Pistons. 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zaraza w Pistons

 

@ShamsCharania

Warriors free agent Zaza Pachulia has agreed to a one-year, $2.4M deal with the Detroit Pistons, league sources tell Yahoo

 

po co?...

 

eric to swietny gosc,ale to typ atlety-walczaka [nieco podobna charakterystyka do dre]. a zaza to typ calkiem inny niz moreland - gorsza motoryka,ale wieksza wszechstronnosc. i post up moves jakies,i jakas smykalka do podan otwierajacych. ja jestem ok z ta 'podmiana'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.