Skocz do zawartości
kcp78

Detroit Pistons 2018/19

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no @julekstep ostatnio właśnie chwali Drummonda, bo i jest za co. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tu nie skrytykowałem Drummonda, ot wrzuciłem jeden hajlajt. O Drummie się specjalnie nie wypowiadam, bo mało Pistons oglądam, więc nie będę udawał mądrzejszego niż jestem. Jak szukałem w temacie Denver statów w D to mnie zdziwiło, że w DWS Drummond prowadzi wśród centrów.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no @julekstep ostatnio właśnie chwali Drummonda, bo i jest za co. :grin:

df,nie pij wiecej! meczyk lada chwila! :P...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pijący jestem, gorączka dopadła.:P

Btw Bulls bez Lavine'a, powinno być z górki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pijący jestem, gorączka dopadła. :tongue:

Btw Bulls bez Lavine'a, powinno być z górki.

ja to nie lubie takich meczow,gdzie u przeciwnika brakuje lidera [jednego z liderow]. zazwyczaj wowczas jest tak,ze lawka mocno spina dupki i...jest ciezko :P ; ja to sie dziwie,ze ludzie sie dziwia,ze taki boston [przykladowo] bez irvinga ma dodatni bilans. to jest wlasnie ten rodzaj sytuacji,gdzie - zaprawde mocna - lawka 'spina dupki' pod nieobecnosc swego lidera...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajnie się Ellingtona ogląda, dawno nie było u nas tak niezmordowanego zapierdalatora po zasłonach

a dzisiejszy mecz faktycznie ma wypisane wszędzie słowo "pułapka"  i jestem jakoś dziwnie niespokojny, mimo, że ten team przez ostatni miesiąc pokazał, że wreszcie się nauczył rozklepywać drużyny, które powinien ograć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajnie się Ellingtona ogląda, dawno nie było u nas tak niezmordowanego zapierdalatora po zasłonach

ellington zdaje sie byc lepsza wersja bullocka. o ile w defensywie wiecej dawal reggie,o tyle wayne daje sporo wiecej w ofensywie. jest lepszy w malej grze,no i potrafi sobie sam wypracowywac pozycje. jesli stefanski oddajac bullocka juz ugadywal sie z ellingtonem [podejrzewam,ze tak wlasnie bylo],to...chapeau bas! mamy wlasciwego czlowieka na wlasciwym miejscu!...

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mecz bez historii właściwie, czyli lekko, łatwo i przyjemnie. 131:108 i kolejny win na koncie. Jak nie błyśnie Smith lub Kennard, tak błyśnie choćby Galloway, który trafił 6/6 za trzy. Najs. W sumie mieliśmy w tym meczu z Bulls skuteczność na poziomie - 55% za trzy. To się pewnie nie powtórzy, ale najważniejsze że żaden gracz się nie przemęczył. to dobry prognostyk przed dzisiejszym starciem. A teraz zrobi się ciekawie, bo gramy dwa wyjazdy - Brooklyn i Miami, a więc bezpośredni rywale. Będzie ciekawie. Ogólnie końcówka sezonu do najłatwiejszych nie należy. Go Pistons!

Edytowane przez eF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

galloway trafił 12 trójek z rzędu w ostatnich meczach, śmiechłem ;)

https://streamable.com/b02p5

no a tak na poważnie to powoli trzeba się zastanowić komu zaoferujemy latem full-MLE, wygląda na to, że najbardziej by sie przydał jakiś duży silny 3&D niski skrzydłowy, nie wiem najlepsze opcje to chyba Aminu (nierówny w ataku), Ariza (trochę już stary), Bogdanovic (będzie chciał w chooi kasy)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aminu byłby świetny, jednakże te 15-18 mln trzeba będzie mu dać.

Ja to bym z chęcią powitał znowu Middletona, ale nie ma to szans. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aminu byłby świetny, jednakże te 15-18 mln trzeba będzie mu dać.

Ja to bym z chęcią powitał znowu Middletona, ale nie ma to szans. :tongue:

WUT? aż tyle?

nie wiem jak będzie rynek wyglądać w lipcu, ale poleci sporo maksów a teamy nie będą miały duzo cap space, nie chce mi się wierzyć, że rolesi dostaną taką kasę jak w 2016

tez mi się długoterminowy fit Aminu podoba, ale myslę że 3-letnie MLE to by mu starczyło, nie wiem kto mu chce dać więcej, na pewno nie Portland bo nie mają za bardzo jak na ten moment

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aminu i 3x9,7?

Nierealne.

Dostanie coś koło 12-14.000.000 zapewne.

I będzie to zarówno ryzyko przepłacenia jak i fair oferta.

Każdy kontrakt okolic 10.000.000 przy rosnącym sałary ( zobaczcie przyrost Walla) sprawia ze to śmieszna kwota dla startera PO teams

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostanie coś koło 12-14.000.000 zapewne.

I będzie to zarówno ryzyko przepłacenia jak i fair oferta.

tyle byłby może wart "in vacuum" nie uwzględniając tego ile jest kasy na rynku, a w tej kwestii może być różnie bo jest w tym roku mnóstwo dobrych FA na rynku i dla wszystkich hajsu pewnie nie starczy

trzeba by na spokojnie przejrzeć ile jest drużyn, które szukają startera na SF, mają cap space i jeszcze nie wydadzą go na polowanie na max playerów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość gra na PF i czasem nawet C a nominalna na rookie contrakcie SF chyba już mniej.

Ale bardzo dobrze broni i nie płacze o posiadania.

Dobry wyrobnik na 3 pozycje łącznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problemem z Aminu jest jego rzut, bo te jego 36% za trzy jest trochę przekłamane - teamy mu odpuszczają dużo miejsca i nie budzi jakoś postrachu, więc jego obecność  nie wpływa pozytywnie na spacing.

Na pewno te 10M czy MLE to jego dolna granica cenowa bo obrońcą jest bardzo dobrym, ale ile więcej może dostać trudno zgadywać - pewnie kluczowe będzie jak się pokaże w playoffach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie bardzo rozumiem po co nam grajek o parametrach sf,skoro casey preferuje gre w ukladzie 3 maluchow + 2 wysokich. o salary bym sie nie martwil. pamietaj,btph,ze mamy gupte! zreszta,stefanski na pewno cos 'sprytnego' umysli; obstawiam,ze beda probowali gdzies upchnac leuera i,byc moze,gallo w mid-season...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problemem z Aminu jest jego rzut, bo te jego 36% za trzy jest trochę przekłamane - teamy mu odpuszczają dużo miejsca i nie budzi jakoś postrachu, więc jego obecność nie wpływa pozytywnie na spacing.

spokojna głowa, Jokić otworzy mu okno na świat ;]

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Biorąc pod uwagę jak zajebiście Aminu wygląda w różnego rodzaju ofensywnych RAPM'ach to chyba jednak ten wpływ na ofensywe ma całkiem spory. Bardzo fajny roles

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biorąc pod uwagę jak zajebiście Aminu wygląda w różnego rodzaju ofensywnych RAPM'ach to chyba jednak ten wpływ na ofensywe ma całkiem spory. Bardzo fajny roles

kwestia line-upów bo on jednak sporo gra z Lillardem i Nurkiem a do tego zbiera te puste piłki, co nie zabiera mu klasy jako obrońcy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiałem Aminu jak jeszcze grał w Mavs, to energizer z świetną defensywą, ale jednak bez ball handlingu i podejrzanym rzutem nie da rady kimś takim grać na pełnoprawnego SF w obecnej koszykówce.

Jako PF do Jokica byłby legit, trochę gorsza opcja niż Milsap, ale znacznie tańsza.

Do Pistons go nie widzę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi