Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2018/19


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

a takie małe przypomnienie, że jeszcze przez jeden sezon ten pan będzie wisiał na naszym payrollu

 

wielkie dzięki Ron Jeremy

 

Pmrfpzrl.jpg

 

on ma rodzine! ja tam go rozumiem :P...

Greg Monroe na PF i Josh Smith na SF, to były ponure czasy. :grin:

 

to byl diablo frontcourt :P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrana z Lakers to był obowiązek. Mecz do zapomnienia.

Myślę, że z takimi Lakers nawet Knicks by wygrali.

Teraz mecz u siebie z Toronto, a później wyjazdy do Cleveland i Phoenix.

Liczę na minimum 2-1, bo po tych meczach - Blazers, GSW, Nuggets. Nie ma lekko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam tę tzw. Old Man's game Blejka, kiedyś Zach Lowe ukuł termin "tea time" dla powolnej hipnotyzującej gry Borisa Diaw - Griffin bardzo mi w tym sezonie to przypomina - IQ nie z tej ziemi + te powolne kocie ruchy :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=MwRhlOleYWo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam tę tzw. Old Man's game Blejka, kiedyś Zach Lowe ukuł termin "tea time" dla powolnej hipnotyzującej gry Borisa Diaw - Griffin bardzo mi w tym sezonie to przypomina - IQ nie z tej ziemi + te powolne kocie ruchy :smile:

 

 

 

blake ma co najmniej 2 bardzo mocne koszykarsko cechy. basketball iq i ballhandling. jak idzie o elitarne iq,mamy takich grajkow wiecej. podobnym sprytem wykazuje sie 'czesto i gesto' kennard :P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te asysty Blake'a wynikają typowo z jego ofensywnej roli (dużo grania z piłką, post-upy itp.) czy on ma naprawdę dobrą wizję boiska???

Blake się cholernie rozwinął pod tym względem, często robi za rozgrywającego i dokonuje dobrych decyzji. 

Ogólnie to jest fenomen pod pewnymi względami. Taki "kloc", a jak trzeba to rzuci celnie i z 9 metra. 

 

Ps. Szkoda tego meczu w Portland, bo był do wygrania. Teraz GSW i Nuggets. Go Pistons!

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna porazka,tym razem z goldenami. porazka 'wkalkulowana',tym bardziej,ze poprzednie swoje spotkanie [vs mavs],warriors zwyczajnie odpuscili. z nami zagral curry,a reszta 'spiela dupy'; nie podoba mi sie w ostatnich spotkaniach griffin. jego decyzyjnosc jest mocno watpliwa [za bardzo gra 'pod siebie'],dodatkowo,przeciw goldenom nie sposob bylo nie odniesc wrazenia,ze blake chce cos udowodnic [i,np,'pozamiatac' takim greenem]; mecz,calkiem przyjemny dla oka. ladnie pokazal sie maker [jestem mocno zaskoczony tym grajkiem],kennard - kolejny raz - udowodnil,ze ma spory potencjal ofensywny [po naszej stronie,niewatlipwie,grajek meczu]. go pistons!...

 

 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta porażka w Denver mocno nam komplikuję sprawę. Teraz mecz z Orlando o przysłowiowe 6 punktów. Gramy u siebie więc jestem dobrej myśli, bo szczerze, to nie wyobrażam sobie braku awansu do PO, a jest to możliwe. Orlando jest w gazie, łatwo nie będzie. Z drugiej strony, ostatnie trzy mecze w sezonie gramy z Hornets, Memphis i Knicks, a to drużyny które pokonać po prostu trzeba. Tacy Nets mają trudniejszy terminarz, zresztą to nie nasz problem. Ciekawie się zrobiło na Wschodzie, gdzie na Zachodzie wszystko jest już jasne od jakiegoś czasu. Go Pistons!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta porażka w Denver mocno nam komplikuję sprawę. Teraz mecz z Orlando o przysłowiowe 6 punktów. Gramy u siebie więc jestem dobrej myśli, bo szczerze, to nie wyobrażam sobie braku awansu do PO, a jest to możliwe. Orlando jest w gazie, łatwo nie będzie. Z drugiej strony, ostatnie trzy mecze w sezonie gramy z Hornets, Memphis i Knicks, a to drużyny które pokonać po prostu trzeba. Tacy Nets mają trudniejszy terminarz, zresztą to nie nasz problem. Ciekawie się zrobiło na Wschodzie, gdzie na Zachodzie wszystko jest już jasne od jakiegoś czasu. Go Pistons!

 

nie boj zaby. wazniejsze,na kogo trafimy w 1. rundzie. toronto lub indy sa do ogrania. swoja droga,to byla najgorsza pierwsza kwarta w sezonie w naszym wykonaniu. moze dobrze,ze ten mecz tak sie nam ulozyl. moze blake w koncu sie wybudzi z tego 'letargu nietrafionych decyzji'. oby,bo czas najwyzszy!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważne zwycięstwo z Orlando Magic.

Drummond był wczoraj bestią - 18p/18r/6b! i 9/10 z gry.

Aha, Wayne Ellington jest ostatnio w świetnej formie, 7/13 za trzy. Najs.

I pomyśleć, że żałowałem Bullocka... hehe

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.