Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2018/19


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

galloway trafił 12 trójek z rzędu w ostatnich meczach, śmiechłem ;)

 

https://streamable.com/b02p5

 

no a tak na poważnie to powoli trzeba się zastanowić komu zaoferujemy latem full-MLE, wygląda na to, że najbardziej by sie przydał jakiś duży silny 3&D niski skrzydłowy, nie wiem najlepsze opcje to chyba Aminu (nierówny w ataku), Ariza (trochę już stary), Bogdanovic (będzie chciał w chooi kasy)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aminu byłby świetny, jednakże te 15-18 mln trzeba będzie mu dać.

Ja to bym z chęcią powitał znowu Middletona, ale nie ma to szans. :tongue:

 

WUT? aż tyle?

 

nie wiem jak będzie rynek wyglądać w lipcu, ale poleci sporo maksów a teamy nie będą miały duzo cap space, nie chce mi się wierzyć, że rolesi dostaną taką kasę jak w 2016

 

tez mi się długoterminowy fit Aminu podoba, ale myslę że 3-letnie MLE to by mu starczyło, nie wiem kto mu chce dać więcej, na pewno nie Portland bo nie mają za bardzo jak na ten moment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aminu i 3x9,7?

 

Nierealne.

 

Dostanie coś koło 12-14.000.000 zapewne.

I będzie to zarówno ryzyko przepłacenia jak i fair oferta.

 

Każdy kontrakt okolic 10.000.000 przy rosnącym sałary ( zobaczcie przyrost Walla) sprawia ze to śmieszna kwota dla startera PO teams

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanie coś koło 12-14.000.000 zapewne.

I będzie to zarówno ryzyko przepłacenia jak i fair oferta.

 

 

 

tyle byłby może wart "in vacuum" nie uwzględniając tego ile jest kasy na rynku, a w tej kwestii może być różnie bo jest w tym roku mnóstwo dobrych FA na rynku i dla wszystkich hajsu pewnie nie starczy

 

trzeba by na spokojnie przejrzeć ile jest drużyn, które szukają startera na SF, mają cap space i jeszcze nie wydadzą go na polowanie na max playerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem z Aminu jest jego rzut, bo te jego 36% za trzy jest trochę przekłamane - teamy mu odpuszczają dużo miejsca i nie budzi jakoś postrachu, więc jego obecność  nie wpływa pozytywnie na spacing.

 

Na pewno te 10M czy MLE to jego dolna granica cenowa bo obrońcą jest bardzo dobrym, ale ile więcej może dostać trudno zgadywać - pewnie kluczowe będzie jak się pokaże w playoffach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem po co nam grajek o parametrach sf,skoro casey preferuje gre w ukladzie 3 maluchow + 2 wysokich. o salary bym sie nie martwil. pamietaj,btph,ze mamy gupte! zreszta,stefanski na pewno cos 'sprytnego' umysli; obstawiam,ze beda probowali gdzies upchnac leuera i,byc moze,gallo w mid-season...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę jak zajebiście Aminu wygląda w różnego rodzaju ofensywnych RAPM'ach to chyba jednak ten wpływ na ofensywe ma całkiem spory. Bardzo fajny roles

 

kwestia line-upów bo on jednak sporo gra z Lillardem i Nurkiem a do tego zbiera te puste piłki, co nie zabiera mu klasy jako obrońcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiałem Aminu jak jeszcze grał w Mavs, to energizer z świetną defensywą, ale jednak bez ball handlingu i podejrzanym rzutem nie da rady kimś takim grać na pełnoprawnego SF w obecnej koszykówce.

 

Jako PF do Jokica byłby legit, trochę gorsza opcja niż Milsap, ale znacznie tańsza.

 

Do Pistons go nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z trzech fanów tej drużyny, na tym forum, nie chce tego napisać? K*rwa nikt?

Dobra, to ja napisze. 29% z gry w meczu z Nets to wstyd, nie wiem co to było, nie wiem....

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z trzech fanów tej drużyny, na tym forum, nie chce tego napisać? K*rwa nikt?

Dobra, to ja napisze. 29% z gry w meczu z Nets to wstyd, nie wiem co to było, nie wiem....

 

to bylo jedno z tych spotkan,gdy od pierwszych minut wiesz,ze 'brakuje pradu'. nie dramatyzuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bylo jedno z tych spotkan,gdy od pierwszych minut wiesz,ze 'brakuje pradu'. nie dramatyzuj...

 

to już mamy takie dwa spotkania pod rząd, dwa tragiczne spotkania... wtf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już szukać pozytywów w tych dwóch najgorszych w sezonie meczach. to szukam. 

29% z gry to sztuka. Przegrać kwartę 33:8 jest sztuką. Rzucić średnio 74 punkty też należy do rodzaju sztuki.

Nie wiem co się tam stało, ale po okresie świetnej gry dostaliśmy takie coś, że ciężko coś więcej napisać.

Te dwa mecze były po prostu koszmarne, fatalne. Jak najgorsza drużyna w lidze. No dobra, gramy dalej - Go Pistons!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już szukać pozytywów w tych dwóch najgorszych w sezonie meczach. to szukam. 

29% z gry to sztuka. Przegrać kwartę 33:8 jest sztuką. Rzucić średnio 74 punkty też należy do rodzaju sztuki.

Nie wiem co się tam stało, ale po okresie świetnej gry dostaliśmy takie coś, że ciężko coś więcej napisać.

Te dwa mecze były po prostu koszmarne, fatalne. Jak najgorsza drużyna w lidze. No dobra, gramy dalej - Go Pistons!

 

jako fan pistons powinienes byc do takich wahan formy przyzwyczajony. pamietaj,ze gralismy 2 razy w gosciach [z brooklynem b2b],z druzynami,ktore nam nie 'leza'. tera potyczka z lakers,i ten mecz dopiero powie nam,czy to jeno zadyszka,czy 'wiekszy' problem. go pistons!...

 

p.s. te mecze byly fatalne takze dlatego,ze tak miami,jak i brooklyn,graja okropna koszykowke [w sensie,to nie jest fun to watch; no,chyba,ze wystarczaja ci backdoor passy od dlo,zeby miec radoche z paczenia]; btw - duzy wplyw na mecz z heat mialo fatalne sedziowanie. tylu beldnych decyzji czy nie odnotowanych przez 'pasiastych' przewinien,to w tym sezonie chyba nie widzialem...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.