Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2018/19


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

nareszcie zwyciestwo. co prawda to tylko orlando,ale win na wyjezdzie zawsze ma dodatkowa wartosc. w ostatnich spotkaniach notujemy sporo prostych strat [poszukiwania wlasciwych proporcji miedzy izolacjami a dzieleniem sie gala to zmudny proces],sporo tez pudlujemy spod samego kosza [nasz potencjalnie najlepszy cutter,bullock,gra w tym sezonie piach. czasowa niedyspozycja,czy powrot do 'normy'?!]; casey miesza rotacja,sklad powoli sie krystalizuje. z pozytywow - gramy bardzo zespolowo (sporo extra passow),co w dalszej perspektywie powinno przyniesc jeno korzysci,casey przesunal johnsona do 2nd unit [wiecej okazji do transition offense,w czym stanley jest swietny],wydaje sie,ze jax na dobre wrocil do zdrowia - jest szybki i nieustepliwy w obronie,co przelozylo sie tez na jego decision making (gra 'oszczednie' i spokojnie na rozegraniu,a w 'clutch' jest znow w czolowce ligi)...

 

grajkiem meczu,dre [23/19; drumm ma w tym sezonie juz 4 spotkania 20/20,czyli wiecej niz reszta ligi]...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry mecz Drummonda (piąty mecz z 20/20 w tym sezonie) i Bullocka, za to Griffin w kryzysie. Porażka u siebie z Hornets chluby nie przynosi choć sami Hornets grają w tym sezonie nad wyraz dobrze. Damn. Jest 6-6 i trzeba grać dalej. Go Pistons!

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przegrac z tak grajacymi w 'szerszeniami' to nie wstyd. ich ruchliwosc w defensywie byla niesamowita. do tego siedzialy im '3',a kemba zrobil 'swoje'. najwazniejsze,ze byl to kolejny mecz w naszym wykonaniu,gdzie intensywnosc w obronie i chemia [10 strat] byly na odpowiednim poziomie. ale jak rzucasz zza luku ponizej 27% przy 45 probach,to ciezko myslec o wygranej... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanley,chlopaku,do the right thing! all defensive team czeka!...

 

 

...beat writerzy 'tlokow' pisali ostatnio o zlej krwi miedzy coachem caseyem a menagementem toronto. coz,trza bylo znalezc kozla ofiarnego,i padlo na dwayne'a. patrzac na wielka radosc naszych grajkow po ostatniej akcji mozna zaryzykowac twierdzenie,ze dzisiejsze zwyciestwo mialo dla nich wymiar niemal osobisty. to sie nazywa team spirit! go pistons!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bardzo ciekawy mecz z Rockets. Tak szczerze to wynik tego meczu nie jest dla mnie najważniejszy. Faworytem i tak są gospodarze, wiadomo. Ważniejsze jest to jak się zaprezentujemy na ich tle. Intuicja mi podpowiada, że Houston nie będzie miało spacerku. Do tego kilka ciekawych matchup'ów jak choćby Dre vs Capela. Go Pistons!

 

Edit - zagraliśmy fajny mecz, ale te izolacje Griffina w 3q były irytujące jak cholera. Z drugiej strony w 4q Blake rzucił 5 trójek z rzędu i wróciliśmy do gry. Co on grał w tej 4q to nie mam pytań, wow. Nadal jest trochę do poprawy, ale idziemy w dobrym kierunku. Minimalna porażka z Rockets 124:126 gdzie Harden rzucił 43 (19/19FT!) to nie wstyd. Btw nawet Dre trafił trójkę, brawo. Rewanż w piątek.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Stanley Johnson jest do wyciagnięcia z Pistons do takich spurs?

Tragicznie rzuca ale mignęła mi statystyka ze w obronie już wrócił do wysokiego poziomu. Jak to wyglada z waszej perspektywy?

 

ostatnie lata w pistons pokazuja,ze kazdy [nie liczac all starow] jest do wyciagniecia. osobiscie stanleya puscilbym tylko w pakiecie za all stara. ja wiem,ze on nie ma rzutu,ja wiem,ze jest chimeryczny,ale czasem gra tak,ze jest - praktycznie - dla nas 'bezcenny'. zeby daleko nie szukac - johnson ostatnio pozamiatal w obronie leonarda [dzieki czemu wyrwalismy win z toronto]. filmik masz pare postow wyzej... 

 

btw - jak ja sie ciesze,ze nie udalo nam sie podpisac lma na FA. dzis bylibysmy w dupie. to byl znakomity grajek,pare lat temu...heh... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Stanley Johnson to było odwrócone żniwo. Bo najpierw wybił się na Nim Reggie Bullock, a lada moment pewnie i Glen Robinson III.

 

ladnie napisane...ja ufam,ze johnson pod caseyem odpali. przesuniecie go do 2nd unit,gdzie moze grac wiecej up tempo,z wieksza swoboda taktyczna i przy rozgrywajacym mocniej napedzajacym akcje,to sa dla niego duzo lepsze warunki niz status 4/5 opcji w s5... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz jest niczym mecz w PO. Co za emocje, pozwólcie, że je z siebie wyrzucę - kuuuuuuuu*rwa! Uff, od razu lepiej. Co do samego meczu to gramy momentami kapitalnie. Znakomity jest Dre, to jest prawdziwy Piston. Nadal irytujące są te izolacje Griffina, nad tym powinni popracować. Co do Dre to mega akcja w bodajże 2q gdy zablokował Capele, podał do Jaxa i pobiegł na pełnej na kosz i dostał pięknego alley'a, chapeau bas. Bruce Brown w obronie jest świetny, ogólnie gra dobry mecz. btw Griffin znowu to zrobił, ta trójka na 3sek z 8 metrów... jak Curry, oh bwoi! 98:96. No i Rockets (właściwie Gordon) na 0.1s wyrównani, jest dogrywka. Co za meczyk. Go Pistons!

 

edit -  Jax przejął mecz w dogrywce. Najpierw trójeczka, później wymusił trzy wolne niczym Harden i mamy to! Kto nie miał okazji obejrzeć tego meczu to polecam. Naprawdę warto. Drummond z kolejnym meczem 20/20. Do tego 5 bloków i 3 przechwyty, kurde uwielbiam tego gościa. Jest 9-7 i jedziemy dalej. Go Pistons!

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że rozgrywanie dwóch meczów z jednym teamem ma swój smaczek, walka, zaangażowanie, bloki (zwłaszcza druga połowa meczu), szkoda że dali rzucić na dogrykę, ale co tam...

 

co do grajków świetny mecz Dre, choć za często przez walkę po zbiórkę off. nie nadążał za Capelą ( który zagrał koncertowo, nazwisko zobowiązuje), Reggie do dogrywki mocno średni, odpalił w końcówce, Blake też lepsza druga połówka.

 

Dla mnie osobiscie cichy bohater Bruce B. (tak przypomina mi Brown B. Bowena) świetny w obronie, presja, przechwyty, +18 super mecz, oby jeszcze poprawił rzut to będzie super.

 

Kolejny raz fatalne sędziowanie, mylili się okrutnie w obie strony, żedana że w NBA tak można gwizdać...

 

Najbliższe trzy mecze must be win, a potem Warriors...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybitnie irytujace spotkanie. ale moze to tylko ja mam tak,ze nie moge patrzec na hardena,co rusz probujacego wymuszac osobiste przy probach zza luku [czesto gwizdza mu fantomowe faule,swoja droga]. w ogole gra 'rakiet' jest malo ciekawa. albo izolacje hardena,albo p'n'r z capela [szwajcar powinien cp3 pomnik postawic,bo tamten kreuje go na 'nba grajka'; przy innym pg bylby omal bez-uzyteczny]. co do naszych chlopakow,to brakowalo flow,a szybki atak praktycznie nie fukncjonowal. ciezko sie to ogladalo :( na duzy plus,brown [o ktorym pisalem przed sezonem,ze bedzie u caseya gosciem na sytuacje specjalne],ktory b. przyzwoicie zafunkcjonowal jako plaster na hardena. dre,tym razem,nie lapal glupich fauli na jamesie,co wiecej,gral b. uwaznie i cierpliwie w pomalowanym [5 blokow!]. no i wisienka na torcie,jax! to jest absolutny top clutch players w lidze [bodaj 18 punktow w czwartej kwarcie i dogrywce]! drugim billupsem nigdy nie bedzie,niemniej sposob,w jaki zamyka spotkania moze budzic szacunek. brawo,reggie!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ostatnio Harden próbował wymusic faul za 3? Bo ludzie to powtarzają a w tym sezonie to nieprzypominam sobie pojedynczej próby takiego zagrania

 

Fakt, było tego sporo tylko że w sezonie 2016/2017 a to było 2 lata temu.

 

kiedy 'ostatnio'?! nieustannie to robi,przeca. taki styl gry. to nie jest nic 'nielegalnego',chodzi bardziej o to,ze on ma taka maniere...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.