Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2018/19


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj z Heat mecz prawdy. Tak bym to określił. W sumie dla Heat po trochu też, bo jednak takie mecze trzeba wygrywać jak chce się coś osiągnąć w tym sezonie. W przypadku jednych i drugich to pewne PO. Choć sen mnie łamie to twardo czekam... i coś czuję, że po 2q zasnę jak dziecko (oby nie, zostawcie cegły) heh :D. GO PISTONS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z Heat mecz prawdy. Tak bym to określił. W sumie dla Heat po trochu też, bo jednak takie mecze trzeba wygrywać jak chce się coś osiągnąć w tym sezonie. W przypadku jednych i drugich to pewne PO. Choć sen mnie łamie to twardo czekam... i coś czuję, że po 2q zasnę jak dziecko (oby nie, zostawcie cegły) heh :grin:. GO PISTONS!

 

eeee tam. ot,kolejne spotkanie w poczatkowej fazie sezonu,gdzie oba teamy sa w niepelnych zestawieniach,i szukaja swojego 'identity'...

 

casey przesunal stanleya do 2-nd unit. nareszcie! w poprzednim sezonie johnson,jako wolny elektron [w s5 zazwyczaj stoi w rogu,i czeka na gale - jest nieefketywny,a rzutowo (poldystans/dystans) nigdy sie nie funkcjonowal (acz licze na jego 'trojki' w tym sezonie,bo w pre season wygladal obiecujaco w tym wzgledzie),bo to nie jego gra],sprawdzal sie co najmniej dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley to zmarnowany pick. Chciałbym te słowa kiedyś odszczekać, ale nie sądzę że tak się stanie. Gość jest surowy jak tatar i pewnie taki już zostanie. A co do meczu to wiem, że to początek sezonu, ale początek sezonu pokazuje Ci jaką drogą drużyna idzie. Porażka z Heat (jeśli przegramy) będzie 5 z rzędu i czy to początek czy środek (whateva) daje Ci kierunek tej drogi. Taka porażka powinna dać do myślenia, że być może zajdziemy daleko, ale gdzieś do dupy Sashy Grey. Ofc dla mnie same PO i walka w nich do upadłego to dobry prognostyk na przyszłość, ale rozumiesz mój punkt widzenia. Taki mecz na przełamanie i pokazanie, że coś się ruszy. Wbrew opinii tego forum Pistons zasługują na więcej niż jakiś j*bany tank przez lata. I tak już trochę w przeciętności się babramy. Elo

edit -  Jackson jest totalnie bez formy albo oszukał wszystkich i nigdy już w formie nie będzie. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley to zmarnowany pick. Chciałbym te słowa kiedyś odszczekać, ale nie sądzę że tak się stanie. Gość jest surowy jak tatar i pewnie taki już zostanie. A co do meczu to wiem, że to początek sezonu, ale początek sezonu pokazuje Ci jaką drogą drużyna idzie. Porażka z Heat (jeśli przegramy) będzie 5 z rzędu i czy to początek czy środek (whateva) daje Ci kierunek tej drogi. Ta porażka powinna dać do myślenia, że być może zajdziemy daleko, ale gdzieś do dupy Sashy Grey. Ofc dla mnie same PO i walka w nich do upadłego to dobry prognostyk na przyszłość, ale rozumiesz mój punkt widzenia. Taki mecz na przełamanie i pokazanie, że coś się ruszy. Wbrew opinii tego forum Pistons zasługują na więcej niż jakiś j*bany tank przez lata. I tak już trochę w przeciętności się babramy. Elo

 

punkt widzenia rozumiem,co do twojej tezy sie nie zgadzam. sezon jest b. dlugi - kontuzje,trade'y,switche etc. nie ma co wrozyc z fusow. mamy leigtnego trenera,mamy silnego,mentalnego lidera,jest spory potencjal wsrod grajkow,ktorzy maja cos do udowodnienia [robinson,stanley,leuer,jax],wiec jestem dobrej mysli. osobiscie nie wyobrazam sobie braku po w tym sezonie. go pistons!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie tego sezonu bez PO nie wyobrażam, ale też ciężko mi wyobrazić sobie coś więcej niż 1 rundę. A tak szczerze to wk*rwi mnie ujemny bilans ( myślę, że ujemny wystarczy na PO na wschodzie), bo nie chodzi o to żeby ledwo się załapać. Co nie zmienia faktu, że jak zaczniemy regularnie w PO się meldować to wszystko pójdzie do przodu. Zaczynając od mentalności, na doświadczeniu kończąc. Czas wrócić na właściwe tory, PO to nasze miejsce. Go Pistons! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw czemu k*rwa Calderon gra w tej drużynie, oprócz doświadczenia ten typ nie ma już nic do zaoferowania ehhh

btw2 Leuer to jest chodząca katastrofa, co za grajek

 

gra,bo jest poczatek sezonu. casey miesza unity jak moze; calderon jeszcze sie przyda...

 

leuer jest dzis nieco ospaly,ale nie tak bardzo,jak zaza :P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety się łudzę ze Stanley będzie jeszcze defensywnym SF i gdyby mógł założyć spodenki z takim kółeczkiem co się kręci z kolcami....

 

stanley jest bardzo dobrym defensorem. juz dzis. gorzej z ofensywa [efektywnosc/decyzyjnosc pod atakowana tablica]. chlopak ma problem mentalny; w preseason gral bdb. rzut dystansowy mu siedzial,swobodnie czul sie z pilka,wbijal pod kosz etc. niestety,poki co nie potrafi tego przelozyc na 'powazna' gre...   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już? Już?!!!! Johnson jest jednym z graczy który najbardziej mnie rozczarował w ostatnich latach. Zapowiadal się świetnie a tak naprawde ten sezon ma gorszy niż rookie season. Ja straciłem do niego cierpliwość rok temu.

 

a teraz wyjasnij korelacje miedzy twoim 'rozczarowaniem' i faktem,ze stanley jest b. dobrym defensorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz wyjasnij korelacje miedzy twoim 'rozczarowaniem' i faktem,ze stanley jest b. dobrym defensorem...

Ja jestem rozczarowany tym, że się chłopak nie rozwija. On już był bardzo dobrym defensorem, jak przychodził do ligi. Porównania do Leonarda były nieprzypadkowe. Stoi w miejscu, to mnie najbardziej wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria 5 porażek może być trochę stresująca, ale mimo wszystko Pistons są w tym sezonie fun to watch.,Przede wszystkim cieszy forma Blake'a i dla samego Griffina warto ich oglądać.Moim zdaniem brakuje trochę chemii,koncentracji i szczęścia w końcówkach.,Teraz mają łatwy krótki road trip Orlando i Atlanta a później u siebie Hornets i mam nadzieje ,że będą mieć z tych 3 gier dodatni bilans co pozwoli odbudować optymizm i pozytywną energie w drużynie.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem rozczarowany tym, że się chłopak nie rozwija. On już był bardzo dobrym defensorem, jak przychodził do ligi. Porównania do Leonarda były nieprzypadkowe. Stoi w miejscu, to mnie najbardziej wkurza.

 

to prawda. w ofensywie jego gra lezy i kwiczy. z powodow,o ktorych pisalem wyzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda. w ofensywie jego gra lezy i kwiczy. z powodow,o ktorych pisalem wyzej...

To wydaje się teraz niewiarygodne, ale w głosowaniu przed sezonem 15/16 kto będzie ROY, Stanley Johnson dostał więcej głosów od Townsa.

 

Przecież to było raptem 2 lata temu, jak Stanley Johnson i Henry Ellenson dominowali Summer League. Może to problem tkwi w player development, a nie w graczach?  KCP też właściwie od sophomore season nie rozwinął się ani o mimlimetr.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wydaje się teraz niewiarygodne, ale w głosowaniu przed sezonem 15/16 kto będzie ROY, Stanley Johnson dostał więcej głosów od Townsa.

 

Przecież to było raptem 2 lata temu, jak Stanley Johnson i Henry Ellenson dominowali Summer League. Może to problem tkwi w player development, a nie w graczach? KCP też właściwie od sophomore season nie rozwinął się ani o mimlimetr.

Taka teza miałaby sens gdyby kcp grał dobrze w lakers ale on póki co drugi sezon gra padlinę Wiec to chyba nie w samym rozwoju młodych tkwi problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley nie gra tak jak mógłby grać. A w dzisiejszej lidze jego dobra gra obronna przy braku zagrożenia rzutem może się nadać do tarcia chrzanu. Jak pisałem gdzieś wcześniej - chętnie to odszczekam tylko niech zacznie grać na wysokim poziomie. Niestety tu raczej wyjdzie MKG, o Butlerze czy Leonardzie nie ma nawet co wspominać. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.