Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2018/19


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

Takie zachowanie jak old school trash talk ma sens kiedy ktoś jest twardy jak skała.W przypadku gościa ,który przez 4 sezony w lidze rozegrał w porywach 100 meczy to głupota i szukanie guza. Kiedy ktoś jest delikatny jak porcelana z Miśni to lepiej trzymać mordę na kłódkę, bo może trafić kosa na kamień i ktoś się wk*rwi trochę mocniej trąci, połamie delikatne kosteczki i max kontrakt pójdzie w p*zdu 

 

Aha. Dlatego all-time GOATem trash-talkingu jest Larry Bird.

 

Brzmi sensownie.

 

Aha nr 2 - Embiid już gra na max kontrakcie

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto, pojawił się Jokic i fani Denver przejęli temat :smile:

 

// Detroit na razie bardzo pozytywne zaskoczenie, choc poprawcie mnie jeśli się mylę, zeszly sezon rozpoczęli równie imponująco a potem był mocny zjazd. Niby 3:0 z drugiej strony wszystkie spotkania na styk, wiec równie dobrze mogło być 0:3 przy takiej samej grze i wtedy byłoby marudzenie.

 

Fajnie, że Stanley wrócił, to chyba jego ostatnia szansa na zostanie w lidze

No tak mecze na styk, ale to kształtuje charakter więc ja się nie obrażę jak wyrównane końcówki będziemy kończyć tak jak teraz. Co do Johnsona to fakt, ma ostatnią szansę aby udowodnić, że jest coś wart. I oby to udowodnił, potrzeba nam SF na dobrym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha nr 2 - Embiid już gra na max kontrakcie

 

ale z zabezpieczeniami dla Philly ten max u niego jest

 

 

 

Across each of the final four seasons of the extension, ending with the 2022-23 season, the 76ers could waive Embiid for a financial benefit if he's lost because of a contractually agreed-upon injury that causes him to miss 25 or more regular-season games and if he plays fewer than 1,650 minutes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy dzis 2 nowe jakosci w druzynie. zdrowie i chemie!; robinson wspominal jak przed sezonem casey zaprosil go na lunch. glen sadzil,ze bedzie to jedno z tych spotkan,ktore trza odbebnic,a panowie sie niemal zaprzyjaznili. komunikacja ma znaczenie,panie gandhi  van gundy!... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to strasznie kibicuje Drummond'owi. Od draftu w sumie. Gość ma wielki potencjał (jest najlepszym zbierającym ligi od jakiś 3 lat), ale k*rwa nie potrafi chyba zrobić tego kroku na przód. Ok, ma dopiero 25 lat tylko w lidze jest już 7 sezon. C'mon panie Drummond czas na pana by pokazać klasę. Btw Cavs to będzie bottom ligi, a Nets powalczą o PO. Tak mi się to widzi na teraz. Ps. Wiem, z tym Drummondem to wyskoczyłem teraz jak Janusz na weselu na solo, ale musiałem o tym napisać. Musiałem się tym podzielić.  :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to strasznie kibicuje Drummond'owi. Od draftu w sumie. Gość ma wielki potencjał (jest najlepszym zbierającym ligi od jakiś 3 lat), ale k*rwa nie potrafi chyba zrobić tego kroku na przód. Ok, ma dopiero 25 lat tylko w lidze jest już 7 sezon. C'mon panie Drummond czas na pana by pokazać klasę. Btw Cavs to będzie bottom ligi, a Nets powalczą o PO. Tak mi się to widzi na teraz. Ps. Wiem, z tym Drummondem to wyskoczyłem teraz jak Janusz na weselu na solo, ale musiałem o tym napisać. Musiałem się tym podzielić.  :onthego:

 

dre co sezon robi kroczek naprzod. zreszta,pamietasz jak to bylo z drummondem,btph? moze przypomne [a bylo to tak]: dre byl draftowany dopiero z '9' [mimo,ze w mockach byl wyzej,nawet z '2'],bo sie gm-y obawiali o jego profesjonalizm. co zrobil joe? - pojechal do chlopaka,pogadal z nim (gdzies czytalem,ze dre na spotkanie z dumarsem jechal w srodku nocy),pogadal z kim sie dalo (nauczycielami ze szkoly,sasiadami,z woznym etc.),i dowiedzial sie,ze drum nigdy nie sprawial problemow,ba,ze jest calkiem lebskim gosciem [umysl scisly] etc. dre nie musi byc goat-em. pewnie,byloby super,gdyby trafil nam sie drugi bob lanier,ale i tak,znakomita wiekszosc teamow w nba wiele by od-dalo za tej klasy zbierajacego,z taka latwoscia konczacego akcje typu p'n'r,z taka szybkoscia [jeden z lepszych przechwytujacych wsrod wysokich,swietnie biega do kontry] (przy tych parametrach) etc...  

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do meczu z cavs. bardziej mocny trening,niz batalia. mecz na zdecydowanie najmniejszej intensywnosci w tym sezonie. cavs zwyczajnie brakowalo 'argumentow' [szczegolnie w pomalowanym; 30 zbiorek (sic!),przy 22 drummonda]; ish podkrecil kostke,a luke mial mocna kolizje przy zaslonie. miejmy nadzieje,ze to nic powaznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dre co sezon robi kroczek naprzod. zreszta,pamietasz jak to bylo z drummondem,btph? moze przypomne [a bylo to tak]: dre byl draftowany dopiero z '9' [mimo,ze w mockach byl wyzej,nawet z '2'],bo sie gm-y obawiali o jego profesjonalizm. co zrobil joe? - pojechal do chlopaka,pogadal z nim (gdzies czytalem,ze dre na spotkanie z dumarsem jechal w srodku nocy),pogadal z kim sie dalo (nauczycielami ze szkoly,sasiadami,z woznym etc.),i dowiedzial sie,ze drum nigdy nie sprawial problemow,ba,ze jest calkiem lebskim gosciem [umysl scisly] etc. dre nie musi byc goat-em. pewnie,byloby super,gdyby trafil nam sie drugi bob lanier,ale i tak,znakomita wiekszosc teamow w nba wiele by od-dalo za tej klasy zbierajacego,z taka latwoscia konczacego akcje typu p'n'r,z taka szybkoscia [jeden z lepszych przechwytujacych wsrod wysokich,swietnie biega do kontry] (przy tych parametrach) etc...  

Nie zrozum mnie źle, bo Dre to bardzo dobry grajek i jasne, że robi te kroczki do przodu jak choćby poprawa ft w zeszłym roku czy trafiona trójka z Nets w tym. Ale mi bardziej chodzi o to, że to może być najbardziej dominujący center obecnej NBA, a czegoś tam ciągle brakuje. 26/22 z beznadziejnymi Cavs nie robi aż takiego wrażenia (choć oczywiście liczby mocne, wiadomo). Jakby wykręcił takie numerki z np. GSW to co innego. Albo trzymał stałą formę, bo z nim jest tak, że zdominuje całkowicie i zmiażdży rywala po czym mecz później zagra na 8pkt i 10zb. O to mi chodziło z tym krokiem naprzód - stabilizacja formy i pewność, bo ja pewności co do Dre nie mam, że zrobi te 20/16 w kolejnym meczu i następnym.  No ale dobra, bo wyjdzie jeszcze że marudzę. A tu po cichu 4-0 i jest pięknie, oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake Griffin wygląda swego czasu jak Charles Barkley. trója na ponad 60% , zbióra ,asysty . wygląda na najlepszego gracza ligi. efekt caseya i łatwy terminarz ? :smile:

Obyło się bez kontuzji więc w okresie letnim ostro trenował. Widać, że jest zmotywowany, a talentu to mu nigdy nie brakowało. I fakt, znakomicie się go ogląda i na pewno gdzieś tam w kontekście MVP się przewinie. Btw to co wyrabia Curry teraz jest jednak poza zasięgiem, ale Griffin jest blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy do tych 20-25 meczów to się sytuacja wyklaruje. Jednakże piszecie tu o łatwych przeciwnikach na starcie, ale Phila takim przeciwnikiem nie jest (zresztą Nets to też nie lamusy), a Blake zrobił 50/14/6 przy 5/10 za trzy. Także jest moc i może w końcu Detroit dostanie drużynę na jaką zasługuje. Byle tylko zdrowie dopisało. A jakby jeszcze Stanley odpalił (choć straciłem wiarę w niego, mogę odszczekać hehe) to nie było by drużyny, której nie moglibyśmy pokonać, poza GSW oczywiście. Aha, no i różnicę robi Dwayne Casey. Bardzo dobry trener, nie to co Ron Jeremy. Widać już po tych 4 meczach, że jest jakiś pomysł na tę drużynę. Co do Rona to prawilnie przypomnę jego genialny plan aby grać Joshem madafakin Smithem na SF. To były " cudowne" czasy haha

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.