Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2018/19


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

Pisząc na gorąco - ten mecz był niesamowity, każdy kto kocha koszykówkę powinien obejrzeć chociaż obszerny skrót, warto. A jeśli Griffin nadal będzie w formie (czuje, że to jego sezon) to kibice w Detroit i nie tylko śmiało będą mogli skandować MVP. Ps. Zaspałem na ten mecz i się obudziłem gdzieś w 3q, wiedziałem kiedy wstać hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja tego pajaca od 'procesu' nie lubie. to jest zwykla malpa. ale do brzegu. jest win z phila! w koncu! blake rozegral znakomite zawody. na takich grajkow uwielbiasz patrzec [decision making griffina to jest absolutny top ligi]. obecnie troche brakuje nam glebi,szczegolnie wsrod wysokich (dobrze,ze na dniach wraca leuer). zajebiscie byloby tez pozyskac w jakiejs wymianie grajka o charakterystyce reddicka. no,ale to juz sie wyklaruje w toku sezonu. nasi pg ladnie dzis pograli. eksperyment z ishem i jaxem w piatce wyglada obiecujaco. go pistons!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja tego pajaca od 'procesu' nie lubie. to jest zwykla malpa. ale do brzegu. jest win z phila! w koncu! blake rozegral znakomite zawody. na takich grajkow uwielbiasz patrzec [decision making griffina to jest absolutny top ligi]. obecnie troche brakuje nam glebi,szczegolnie wsrod wysokich (dobrze,ze na dniach wraca leuer). zajebiscie byloby tez pozyskac w jakiejs wymianie grajka o charakterystyce reddicka. no,ale to juz sie wyklaruje w toku sezonu. nasi pg ladnie dzis pograli. eksperyment z ishem i jaxem w piatce wyglada obiecujaco. go pistons!...

Jax był dzisiaj bardzo dobry, to fakt. I faktem jest, że brakuje nam takiego czerwonego kutasa (musiałem!) do tego by ruchać tę ligę na poważnie.  :nevreness: Ale co by nie było, jest dobrze i oby Blake w końcu rozegrał cały sezon, a można będzie napisać na luzie - no siema PO. Nie wiem czy zasnę po takim meczu. :grin:

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez Embiid zdominowal Drummonda. Gdyby nie to, ze Blake w 4q dwa razy wlozyl mu pilke do rak na pusty kosz to bylby 4-18 + masa glupich strat (na poziomie wyrzucania pilki w trybuny). Ten Andre chyba mocno delikatny typ (mimo meczu na styku wygladal na sfochowanego - byl nawet moment kiedy zirytowany nim Blake kazal mu ruszac dupe przy wybijaniu pilki).

 

Pytanie do fanow Pistons - Drummond zawsze ma taka smutna 'mowe ciala', czy tylko vs Embiid (bo to chyba nie pierwszy raz kiedy w tym matchupie wylatuje z boiska)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do fanow Pistons - Drummond zawsze ma taka smutna 'mowe ciala', czy tylko vs Embiid (bo to chyba nie pierwszy raz kiedy w tym matchupie wylatuje z boiska)?

 

wiesz doskonale,jak jest,to po co pytasz?! - embiid jest malym c***kiem,i tyle. zawsze jak ta malpa gra przeciwko nam,sa kwasy...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać Embiid zajebiście trashuje jeśli Drummond (którego choćby za postęp w poprzednim sezonie zacząłem bardziej cenić) regularnie się obsrywa przy wspólnych pojedynkach. Prowokowanie rywali i wywieranie presji na ich psychice to przecież część sportu. 

 

I dziwne, że to tak oburza fanów zespołu, w którym występował choćby Sheed. 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać Embiid zajebiście trashuje jeśli Drummond (którego choćby za postęp w poprzednim sezonie zacząłem bardziej cenić) regularnie się obsrywa przy wspólnych pojedynkach. Prowokowanie rywali i wywieranie presji na ich psychice to przecież część sportu. 

 

I dziwne, że to tak oburza fanów zespołu, w którym występował choćby Sheed. 

 

porownywanie grajkow z ronych nba epok jest wybitna glupota,lucas. i sadze,ze masz tego faktu swiadomosc. szukasz okazji do beefu?! - zapraszam na forum 'jezioranow' badz '76'. z mojej strony eot...

 

tak,wywieranie presji na przeciwnikach to czesc sportu...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam wielkim fanem Embiida nie jestem to właśnie taki powiew starej szkoły jest czymś fajnym. Jeśli przeciwnik jest słabszy psychicznie i sobie z trashem oraz prowokacjami nie radzi to jego problem. Dużo lepsze prowokacje niż flopowanie :)  Zresztą Sheed jeszcze niecałą dekadę temu biegał w koszulce Pistons, więc to nie są jakoś wybitnie odległe czasy. Jak fanem bójek ala CP3-Rondo-Ingram nie jestem to zwykły trash nie jest niczym złym i sprawia, że liga nie jest tak soft. 

 

I nie wiem po co wszędzie dajesz ten wielokropek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zachowanie jak old school trash talk ma sens kiedy ktoś jest twardy jak skała.W przypadku gościa ,który przez 4 sezony w lidze rozegrał w porywach 100 meczy to głupota i szukanie guza. Kiedy ktoś jest delikatny jak porcelana z Miśni to lepiej trzymać mordę na kłódkę, bo może trafić kosa na kamień i ktoś się wk*rwi trochę mocniej trąci, połamie delikatne kosteczki i max kontrakt pójdzie w p*zdu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Pistons nic nie mam ale żeby Drummond pchał się w wojenki z różnymi Embiidami to trochę słabo bo on od tych wszystkich Embiidów i Jokiców tej ligi jest po prostu klase niżej jako koszykarz

oto, pojawił się Jokic i fani Denver przejęli temat :)

 

// Detroit na razie bardzo pozytywne zaskoczenie, choc poprawcie mnie jeśli się mylę, zeszly sezon rozpoczęli równie imponująco a potem był mocny zjazd. Niby 3:0 z drugiej strony wszystkie spotkania na styk, wiec równie dobrze mogło być 0:3 przy takiej samej grze i wtedy byłoby marudzenie.

 

Fajnie, że Stanley wrócił, to chyba jego ostatnia szansa na zostanie w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.